• Doručeno vždy bez problémů, nakupuji opakovaně.

Reakce obchodu Jezírka Vodnář

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Budeme velmi potěšeni, pokud zůstanete našim stálým zákazníkem

• Super cena

• srozumitelnost
    • funkčnost výrobků

skvělá spolupráce

Tým Vodnář

• rychlé a účinné produkty do jezírka

Nakupuji zde již několik let přípravky do jezírka a vždy jsem velmi spokojená

Tým Vodnář

• Nákup proběhl v naprostém pořádku
    • Děkuji za zaslání i drobné objednávky

• Vše funguje jak má.

Vše proběhlo rychle.

Rychlé poslání.Vřele doporučuji.

Tým Vodnář

Jsem spokojen. Funguje to tak jak má

sortiment
    přehlednost
    ceny

Tým Vodnář

Hrozné jednání a neochota se dohodnout ještě mi neposlali peníze zpět

Reakce obchodu Jezírka Vodnář

je nám líto vašeho hodnocení, nicméně Vámi objednaný produkt vámi objednaný produkt Vločka jezírka ve 20l balení je výhradně určen k osobnímu převzetí a nelze jej zasílat distribučními společnostmi. Takto proběhla i vaše objednávka. Pokud nebylo z vaší strany možné si zboží osobně odebrat, což jste i řešil s kolegyněmi, není problém v systému či neochotě personálu. Pokud bychom byli neochotní popř. špatně komunikovali se zákazníky, neměli bychom zde na heureka.cz zlatý statut ověřeno zákazníky. Refundace vaší platby byla zpětně realizována přes platební bránu. Za zpoždění se omlouváme, kolegyně vás vyzývala mailem k zaslání čísla účtu pro vratku, bohužel jsme na tuto zprávu nedostali reakci a tak vratka proběhla z platební brány. Nemáme jakýkoli důvod zadržovat zákazníkům finance.
    S podzravem za tým jezirka-vodnar.cz
    R. Volný

• Rychlost dodání kvalitní produkty.

Tým Vodnář

Jsem velmi spokojená, přípravek vyzkoušen...!!!

Vše proběhlo OK.

rychle spolehlivě

• Vše OK

Tým Vodnář

Objednávám po několikáté. Poprvé jsem zklamaná. Zboží "Vodnář Vločka jezírka 5l" má od výroby již rok a půl, takže trvanlivost do konce ledna 2023.
    Měla bych tedy vypotřebovat do konce letošní sezony.
    Ze zboží "Fosfosorb" lepky s datem výroby viditelně odstraněny. Asi už byly víc jak 2 roky staré??
    Proč dodavatel v objednávce dává vybrat dárek, když pak žádný nedodá už je jen maličkost závěrem. Nejde mi o dárek ale o princip.

Dobrý den Evo,
    výrobce realizuje šarže jednotlivých výrobků tak, aby nebyla ovlivněna záruční doba produktů a to se vztahuje i k Vločka jezírka - není tedy problém v jejím použití v záruční době a není limitována lednem 2023. Fosfororb - po kontrole kamerového systému při distribuci zboží nedošlo k jakékoli manipulaci se štítky výroby a není možnost je odstranit ručně.
    Dárek Vám ve velkém balení Rybamls dopošleme, aby byl ten princip ready. Díky moc za vaši reakci, každá kritika je pro nás posun, abychom zákazníkům poskytovali 100% služby. Za chybu při balení dárku se omlouváme.
    Tým Vodnář

široká nabídka - našla jsem, co jsem chtěla