• - cena, ale je v tom malý háček
    • - hrozná komunikace, majitel obchodu neodpovídá na emaily ani nebere telefon

1.12. jsem ve Vašem obchodě koupila telefon HTC One X synovi k Vánocům, číslo objednávky 7602. Vše bylo v naprostém pořádku, než začal stahovat oficiální aktualizaci Androidu, kdy se telefon zablokoval. Samozřejmě jsem prvně věc řešila s oficiální podporou HTC, která mi ale podle sériového čísla telefonu řekla, že telefon je určen pro čínský trh a tím pádem je údajně nekompatibilní s evropskými verzemi aktualizací a tím pádem se telefon zablokoval (bricknul). Ptal jsem se tedy co se tím mám dělat, jelikož se stáhla pouze oficiální aktualizace a bylo mi řečeno, že nezbývá než telefon reklamovat, protože vůbec údajně není určen pro tento trh. Snažila jsem se Vám delší dobu dovolat, ale číslo bylo nedostupné a na kontaktní formulář mi nepřišla žádná odpověď. Doufám, že reklamace proběhne v pořádku a nebudu to muset řešit přes ČOI nebo jiný úřad. Děkuji, Jindra Blažová.

Zakoupila jsem telefon z této adresy ,na které máte tyto recenze.Kontakt na Prodejce matfyzak (5675):
    Lukáš Hudec
    D.C.Studnice 146
    468 21 Bratrikov
    +420732547497
    Kontaktovat tohoto pána není možné,telefon nebere a ne mejly neodpovídá

Reakce obchodu Foto

Pani nedoporucuje obchod protoze nereaguje behem dovolene? Nebo recenzi opet upravite na neco jineho?

• žiadne
    • ja som nakupoval v Vykupto.sk
    • a nie v hudla.cz
    • ???

Každy nech si spraví vlastný nazor

Reakce obchodu Foto

Bohuzel jste nepochopil jak funguje system slevovych portalu,.. Vubec nemam poneti jak s tim souvisi nedoporuceni naseho eshopu..

• Objednané zboží ještě nedorazilo, nebudu ho tedy ani přebírat. Nikdy si již od nich nic neobjednám. Špatná komunikace, neměl jsem vlastně ještě ujasněnou objednávku, nebudu již reagovat. Nespolehlivý shop!
    • Zajímavé je, že přišel k vyplnění tento dotazník.

viz předcházející odpověď

Reakce obchodu Foto

Pane Petre Türbach, zajimave ze si stezujete n akomunikaci eshopu.. ihned po nakupu jsme Vam psali zpravu ze nemame zbozi v tolik akusech kolik jste jich zadal do objednavky. Dodnes nam od Vas neprisla zadna odpoved.. Zajimave ze na dotaznik reagujete inhned..

• především rychlost dodání
    • nevím o ničem

spokojenost

• pan majitel je podvodník!!

Hlavně si nic nekupovat!!!!
    Zboží přislo poškozené a nefunkční!
    Reklamace nebyla vyhověna!
    Peníze jsem dodnes nedostala zpět!!

Reakce obchodu Foto

Pani Miroslavo Zelena z Pardubic, vracela jste alkohol tester a protoze jste nestihla odstoupit od kupni smlouvy do 14ti dnu vracela jste to s tim ze se Vam tester zamlzi kdyz do nej dychnete. Pripada Vam takove hodnoceni prodejce adekvatni?

Zda se ze podvodnik jste Vy - Miroslava Zelená - zkusila jste to, nevyslo to tak se snazite alespon nejakym zpusobem poskodit obchod ktery Vam odmitl vzit zpet pouzivane zbozi po dele jak 14ti dnech

• Žádné mimo nízké ceny
    • Vrátil jsem telefon na reklamaci že má odchlípnutý zadní kryt (baterie lezla stále ven) a nějakou divnou verzi Androida bez Google play a dalších základních aplikací - odpověď byla po více jak 20 dnech, že na kryt se závada nevztahuje a software reklamovat nemůžu.

Nekupujte si telefon od této firmy pokud si ho ještě nechcete doma dodělávat a spravovat, je to nějaká levná věc z východu napáchaná na Evropu. "Jednání řeznického psa."

Reakce obchodu Foto

Vazeny pane Wegere, vratil jste telefon po temer nesici s tim ze se mu odchlipuje zadni kryt s komentarem "to uz bylo".. A s reklamaci ze na telefonu neni android verze 4. Verze androidu je primo v popisu a skutecnost ze jste ulomil uhyty na zadnim krytu rozhodne NELZE reklamovat.

• splňuje očekávání a seriozní jednání
    • nedostatečná reklama

seriozní, prodejce a distibutor deklarovaného sortimentu

Zboží dodáno v pořádku a včas.Doporučuji.

• Skvělá cena

Byla jsem velmi spokojená.Doporučuji

• Předpokládala jsem,že obchod ke zboží automaticky zašle fakturu,případně záruční list.Nic z toho v balíku nebylo,ale po vyžádání fakturu zaslali emailem.

• Nechápu ten název nákup na "Foto". Kupoval jsem na Hudla.cz

• Ojednavka vše o.k
    • Nejlepší cena
    • Jen ta lhůta dodání

Doporučují tento obchod . Komunikace emailem ,dumluva vše v pořádku.....

• Nekomunikace se zákazníkem
    • Posílají nefunkční telefony
    • Vypadá to na čínské repliky

Nedoporučuji obchod - Totální katastrofa

Reakce obchodu Foto

Nevim jak muzete hodnotit nas obchod kdyz nejste nasim zakaznikem. Konkurence?

• neni komunikace se zakazniky nedodavaji faktury se zbozim

Reakce obchodu Foto

Pani Marcelo Zoubkova. Co se Vam na obchode nelibilo? Telefon ktery jste objednala 17.11. odpoledne Vam odesel 18.11. Zadny email od Vas nemame a co se tyce dokladu ten Vam prisel ihned pote co jste za zbozi zaplatila.

• prisel mi nefunkci telefon a majtel obchodu nekomunikuje,je arogantni,lze a odmita vratit penize ikdyz neubehlo 14 dno od koupi zbozi.obchod udavam na policii ČR.

prisel mi nefunkci telefon a majtel obchodu nekomunikuje,je arogantni,lze a odmita vratit penize ikdyz neubehlo 14 dno od koupi zbozi. obchod udavam na policii ČR.

Reakce obchodu Foto

Pane Ferenci ze Vsetat, do telefonu jste tvrdil ze zbozi chcete reklamovat, pozadali jsme Vam pouze o vraceni zbozi zpet coz jste odmitl s tim ze chcete tedy vratit penize di 14ti dnu. I k tomu je ale potreba zbozi vratit. Pokud zbozi nevratite nemuzou Vam byt vraceny penize. Vcelku pochopitelne. Vas jadrny slovnik radeji v teto razkci vynecham..

• je lepší jak zakapatel,kteý sjou prostřdníci a pak mají klamavou reklamu, že poštovné je v ceně, když vy produkt máte vlastně o to poštovné levnější

• Nevím o žádné

Doplnění původní rezenze.
    Kamera dle obchodu odeslána 1.12. po urgenci na e-shopu odpověď, že zboží bylo odesláno 3.12.. Zboží do současné doby nedošlo a pošta se k ničemu nezná. Kde je tedy chyba???? Ale třeba dojde.
    Oprava rezence.
    Omlouvám se obchodu Hudla cz.
    Dnes tj. 17.12.2013 se zásilka našla na někde na poště, údajně měla být zapadlá ve vozidle, které používají při rozvážení. Na balíčku je datum 5.12.2013. Česká pošta opět zaperlila.

Reakce obchodu Foto

Bohuzel jste u nas nenakoupil - nejste registrovany zakaznik.

• objednal jsem si tablet a klavesnici,tyto spolu nefunguji,zboži nepoužitelne

proto,že to bylo cenove vyhodne

obchod ni zaslal nepoužitelne zboži

nikomu,obchod nema odborniky na prodej nabizeneho zboži,objednate jsi auto s privesem
    pošlou vam vlek za kamion,ktry je za osobak nepoužitelny

Reakce obchodu Foto

Pane Martine Sebeno z Pardubic. Napadlo Vas pouzit redukci kterou mate z mini USB na USB prilozenou u tabletu? Chapu ze to cloveka nemusi napadnout, ale zeptat se umi snad kazdy.