• OK

Spokojenost

Telefon přišel rychle, jen mě zaskočilo že faktury jsou zasílány jen na email

• Zboží od něj mi přijde (alespoň zatím) v úměru k ceně velmi kvalitní, nemám nač si stěžovat.
    • Stránky obchodu mi přijdou trochu nepřehledné, ale nejde o nic vážného.

Velmi dobrý, mohu jen doporučit.

• Obchod ani tak ne ale česká pošta nefunguje tak jak by měla.!

Podle mého by dostupnost informací a komunikace měla být o trošku lepší a nemělo by být problémem se dovolat buď telefonicky či elektronická pošta by mohla být vyřizována rychleji.

Objednal jsem zboží, dálkový ovladač pro fotoaparáty NIKON a dorazil ovladač pro Pentax,
    po upozornění na chybnou objednávku mi bylo odepsáno, že je vše v pořádku a zboží které mi bylo zasláno by mělo fungovat, opět jsem upozornil na to že se jedná o ovládání pro PENTAX a že s NIKONEM není kompatibilní. Zboží jsem odeslal zpět s potvrzovacím emailem že jsem zboží odeslal a týden žádná odezva, sám jsem se musel zajímat o to jestli zásilka došla a zda mohu očekávat správné zboží. Je to už skoro měsíc a ovladač v nedohlednu. Jsem rád že jsem neobjednával zboží za výší částku, tento obchod ode mě určitě další objednávku nedostane.

• Pohodli nakupu z domova
    • Dlouhé dodací lhuty

• Napsat u bezkontaktního lékařského teploměru pro děti
    • "nový - nepoužitý" už cosi vypovídá o úrovni marketingu ...

• Dobra cena, Ochota pri predani

Dekuji za telefon

• Velmi dobrá cena !

O.K.

• Levné, rychlé

• Zboží prý bylo odesláno, pošta neinformovala o převzetí
    • Neschopnost komunikace přes mail

Už nikdy z toho obchodu!
    Do dnešního dne zboží nemám

• chtěla jsem určitý typ telefonu
    • Měli ho pouze ve 4 obchodech
    • nízká cena( která se ale vlastně vůbec nevyplatí)
    • Telefon je určen pouze pro asijský trh,nereaguje na žádného operátora ČR(tím pádem nulový pozáruční servis)
    • Chybí čeština v menu
    • Chybí český manuál
    • Chybí faktura (na vyžádání zaslána emailem)

Telefon jsem vrátila zpět s dopisem o Odstoupení od smlouvy.
    Peníze vráceny . Komunikace s panem Hudcem naprosto neprofesionální,kdy místo oslovení zákazníka jménem píše: paní chytrá... z toho si udělejte úsudek,já tento obchod rozhodně nedoporučuji. Jsem naprosto zklamaná a vlastně nechápu,proč si tímto způsobem odrazuje zákazníky.

• Nejdůležitější výhodou je asi cena. Přes jisté nevýhody jsem zaznamenal snahu. Reakce na žádost o doklad byla rychlá.
    • Sortiment poněkud skromný, nedostatečná informace o zboží v nabídce (u toho, co mi přišlo by se slušela poznámka: Pro vážnou práci nevhodné!), chybějící účetní doklad (byl dodán až na vyžádání)

Těžko soudit po jednom nákupu, ještě zvažuji vrácení zboží, tak uvidíme. Jsem nenapravitelný optimista, tak zkusím i další pokus.

• Rychlost dodání byla super rychlá ,tel.dorazil po zakoupení v sobotu hned v pondělí vše dle popisu prodeje ,vše zatím šlape jak má

,spokojenost!!

• Nízké ceny
    • Přišli mi použité sluchátka.

• Nizke ceny
    • Rychle dodani

Velmi rychle dodani

• potřeboval jsem nabíječku rychle a to splnili navíc byla i za dobrou cenu

• komunikace
    • neoriginální zboží

Objednával jsem si telefon od HTC... telefon v pořádku přišel, funguje tak jak má, takže na to si nemůžu stěžovat... bohužel při pokusu o aktualizaci androidu se telefon nezaktualizuje a po vznešení dotazu na android fóru jsem zjistil, že telefon je rootnutý, někdo se v něm hrabal a tudíž do něj nejdou stáhnout aktualizace oficiální cestou... není to fatální chyba a telefon funguje, ale je to obtíž... tím samozřejmě zanikla i záruka na telefon u společnosti HTC, která se od tohoto distancuje... faktura o koupi přišla až dodatečně emailem na vyžádání, i když je povinnost prodejce vždy vystavovat fakturu... český manuál chybí (byť není potřeba, ale opět zanedbaná povinnost prodejce)... suma sumárum obchod nedoporučuji a děsím se toho, že bych měl s obchodem řešit reklamaci, jelikož na telefon vůbec nereaguje a na maily se zpožděním...

• U tohohle testru není napsáno,že funguje až od nějaké hladiny alkoholu,takže je to hodně zavádějící a prodávající to měl napsat.

• ,
    • ,