• Sortiment

• Rychlost objednávky

Rychlé dodání.

V pořádku.

Vše v pořádku.

Asi je problém zásilku doručit někdy v dohodnutém termínu. Konkrétně jsem potřeboval krabice naplnit v dohodnutý den a +- dvě tři hodiny jsem měl jako rezervu. Zásilka přišla o den déle a tak mi práce stály. Dá se to přežít, když se jedná o domácí úklid. V případě zakázky by to byl průšvih a náklady za zdržení by šli za mnou …. jinak materiál je kvalitní. Zdravím a trochu jen zapracujte na termínech dodávky …. tj. slíbeno / dodrženo.

Reakce obchodu Obalykredo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Omlouváme se za komplikace způsobené dodáním objednaného zboží o den déle.
    Snažíme se náš servis neustále zlepšovat a naším cílem je dodávat kvalitní zboží co nejrychleji, a především v potvrzených termínech.
    V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznicky servis.
    S přáním pěkného dne
    Monika Pelnářová

• možnost nákupu od 1ks

• Vše v naprostémpořádku. Super zboží i nakupování.

Vše v pořádku.

• Ochota zákaznického servisu
    • Vstřícnost
    • Rychlá příprava zboží k vyzvednutí

Milý a velmi ochotný zákaznický servis (poradil mi jak s výběrem zboží, tak s přihlášením do eshopu), zboží bylo připraveno k vyzvednutí druhý den ráno po objednání, u výdejního místa bylo možné pohodlně zaparkovat a na výdej jsem nemusela čekat.

• Rychlé dodání.

Materiál a ochota personálu je super. Ale dřív jsme odebírali zboží osobně po telefonické dohodě, nyní musíme čekat až 3 dny, než přijde potvrzená objednávka k osobnímu vyzvednutí. Navíc po 15-ti letech odebírání zboží nám bylo řečeno, že v novém systému jsme v podstatě nový zákazník :-(

Reakce obchodu Obalykredo.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Objednávku jsme dohledali, přišla nám 12.04. a hned druhý den 13.04. dopoledne pro Vás bylo zboží nachystáno k výdeji.
    Naše služby se snažíme neustále vylepšovat a v rámci našeho širokého sortimentu zákazníkům zboží expedujeme vždy, co nejdříve – do druhého dne.
    Váš účet v novém systému máme založený, pokud potřebujete poradit s přihlášením do Vašeho účtu, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 326 910 990, kde Vám s přihlášením velmi rádi pomůžeme a budete tak mít možnost dohledat historii Vašich objednávek.

Přejeme Vám krásný den!

Monika Pelnářová

Nakupuji zde dlouhodobě. Překvapivě mi zboží rychle přivezla vlastní doručovací služba obchodu, která se velmi ochotně domluvila na změně termínu doručení-ačkoliv již zboží bylo na cestě a jistě to byla práce i zajížďka navíc.
    (ale kdyby mi dopředu dali vědět, že už jedou, bylo by to lepší)

rychlost

• rychlost, rychlá objednávka, platba, kvalita zboží

Vstřícné a rychlé jednání.

Velký výběr

Výhodná rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Obalykredo.cz

Děkujeme, naší snahou je expedovat objednávky co nejdříve.

Tým Obaly Kredo

• perfektní komunikace a včasné dodání krabice

Reakce obchodu Obalykredo.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

Tým Obaly Kredo

super