• Zakoupené plechové kanystry na palivo jsou nejen od polského výrobce, ale bohužel i polské kvality. Obchod na to neupozorňuje.

Nelze se spolehnout na to, že zboží je kvalitní.

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

velmi nás mrzí, že nejste s kanystry spokojený. V případě nespokojenosti můžete zboží samozřejmě vrátit. Můžete nás kontaktovat na email: [email protected], kde s Vámi reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zboží došlo velice rychle, vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za milé hodnocení, těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další objednávku.

• Bez jakéhokoli problému
    • Velký výběr
    • Drahá doprava pro jednotlivce, co si chce koupit pár věcí...

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení. U menších balíčků jsme schopní dopravu snížit. Bohužel Váš balíček byl již větší (11 kanystrů + další drobnosti), balík měl cca 4,5 kg. U takových zásilek je cena 175,00 Kč bez DPH pevně daná spediční službou a bohužel ji nemůžeme snížit.

rychlé dodání

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za milé hodnocení, snažíme se, aby zákazníci objednané zboží obdrželi, co nejrychleji od objednání.

Rychlý a spolehlivý obchod.

Rychlost

• doporučuji

Výborná komunikace, rychlé vyřízení.

spolehlivost

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

Obchod, s ohledem na komunikaci, je v pořádku. Ale konkrétně kanystry od polského výrobce jsou nekvalitní a nebezpečné. Ani druhá reklamace nevedla k dodávce kvalitního výrobku.

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za odezvu. Celá situace nás velice mrzí, pokusili jsme se pro vyřízení Vaší reklamace udělat maximum, vyměnit náhradní díly i celý produkt, bohužel ani to nevedlo k Vaší spokojenosti.
    Výrobní vady bohužel nelze z naší strany ovlivnit, občas se vyskytne poškození, závada či výrobní vada, vždy se však snažíme klientům vyjít v rámci našich možností vstříc. Věříme, že si z našeho širokého sortimentu vyberete produkty, se kterými budete spokojen a budou Vám sloužit dlouhá léta.
    Přejeme Vám krásné Vánoční svátky. Team OBAL CENTRUM s. r. o.

• Výhodná cena

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

Vše v pořádku vč. telefonické podpoey.

• Ochota,komunikace,rychlost vyřízení objednávky
    • Neni

• velký výběr

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

• rychlé a příjemné jednamí

• RYCHLOST, SORTIMENT

rychlé dodání

Rychlost, spolehlivost.

Vše ok

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

Škoda že jsem si nemohla vybrat barvu, chtěla jsem modrou

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme Vám za hodnocení. Pro příště prosíme požadavek na barevné provedení zadat do poznámky, případně můžete zavolat či napsat email. Bez toho bohužel nemůžeme zaručit, že se trefíme do Vašich preferencí.

• nejvýhodnější nabídka

nevím