• Výhoda je,nákup přes internet,ušetří mnoho času.
    • Tělo O CHIC GRAFITE nebo-li kabelka O BAG jsem dostala poškozené.Na těle kabelky je dlouhá rýha.Nereklamuji,protože,poštovné za balík jsem zaplatila a znova za poslání reklamace platit znova a nemám na to čas.Jsem zklamaná a to byl první nákup.

Názor je takový,aby zákazníci si rozmysleli,zda objednat nebo ne.

Dobrý den Anno,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Kabelku Vám velmi rádi vyměníme a poštovné na základě kopie podacího lístku proplatíme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na online chatu, emailu nebo telefonu. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• Novinky jsou s velkým zpožděním,
    • malý výběr barev,
    • a zboží klidně pošlete špinavé, nebo otlačené, to by pracovnice mohla před zabalením alespoň zkontrolovat a očistit!

Na internetu jsem četla spoustu negativních hodnocení, je mi líto, že jsou pravdivá, i mne kabelka přišla, špinavá, musela jsem novou kabelku nejdřív umýt, abych jí mohla darovat dál. Hlavně, že v nabídce máte i houbičku, za šílené prachy, stačilo by jí použít! Děkuji

Dobrý den, Markéto,

děkujeme za hodnocení. Velmi nás mrzí, že máte s naším obchodem negativní zkušenosti. Naše zásoby a produkty se odvíjí od dodávek italského dodavatele, vždy se snažíme novinky a sortiment naskladnit co nejdříve, bohužel jsou zde faktory, které neovlivníme. Za znečištěné zboží se Vám velmi omlouvám, pokud se Vám však kabelka nelíbí, vždy máte možnost ji do 14 dnů nenošenou vyměnit či vrátit. Rádi Vám vyjdeme vstříc a zboží vyměníme.

Přeji hezký den!
    Karolína, O bag team

• našel jsem zde, co jsem hledal
    • tento obchod nabízíl velmi nekvalitně zpracované zboží rovnající se levnému čínskému šmejdu za hodně peněz

Myslel jsem si, že když nakupuji ve značkovém obchodě za nadprůměrnou cenu, obdržím kvalitní zboží, opak je však pravdou. Obdržel jsem velmi nekvalitní výrobek.
    Je to můj první a zároveň poslední nákup v tomto obchodě.
    Nedoporučuji tento obchod z výše popsaných důvodů.

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. Produkty firmy O bag se vyrábějí v Itálii, naše společnost je oficiálním distributorem pro ČR a SK. V případě nespokojenosti se zpracováním máte možnost výměny či vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní. Dožadování se slevy a v případě neobdržení této slevy nám vyhrožovat negativní recenzi, jak jste sdělil na zákaznické lince, nepovažujeme za správné. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na online chatu, emailu či telefonu.

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• Zboží je nekvalitní má vyditelné vady.Spatně šité uši na dvou místech rozešité.

Reakce obchodu O bag

děkuje za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za komplikace, poprosíme Vás o zaslání zboží zpět k nám a my Vám jej velmi rádi vyměníme.

• Komunikaci se zákazníky
    • dostupnost na telefonu
    • ochota prodejkyně v showroomu
    • posílání poškozeného zboží
    • nepravdivě uvedené rozměry na stránkách

Rozhodně doporučuji vybrat

Dobrý den Veroniko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za komplikace vzniklé z neočekávaných technických důvodů. Každá kabelka je originál, která se vyrábí v několika továrnách v Itálii. Při výrobě mohou nastat menší odchylky v rozměrech +- 2 cm, jak je zmíněno na e-shopu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na online chatu, emailu nebo telefonu. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku vždy od 8:00 - 17:00 hod.

• rychlost dodání
    • platba bez poštového

nereální foto na stránkách - barva absolutně neodpovídá reálu a není to rozlišením počítače (jak se snažil argumentovat zaměstnanec), v reálu se jedná i o jinou strukturu a materiál než je vyfoceno na stránkách

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Pokud budete mít zájem o výměnu kabelky pošlete nám ji a my Vám ji velmi rádi vyměníme.

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• Fotky na eshopu neodpovídají reálnému vzhledu a jsou velmi zkreslené. Až showroom mi ukázal, který model je pro mne vhodný.

Nekupovat podle fotografii na e-shopu. Navštívit showroom. Fotky neodpovídají skutečnosti.

Reakce obchodu O bag

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Každá obrazovka počítače, tabletu či telefonu má nastavené různé rozlišení obrazu, proto mohou být menší odchylky v barevnosti kabelek. V případě nespokojenosti s kabelkou, ji můžete zaslat k nám na adresu a my Vám ji velmi rádi vyměníme:-)

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• označuje na balíčku co zasílá

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží balíme vždy do standardní papírové krabice s nápisem O bag. V případě zájmu o zabalení do neoznačené krabice Vám rádi vyhovíme.

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• Tělo brush bylo v jednom místě probroušeno, reklamaci mi neuznali, že to je "normální". Zboží jsem odeslala ve lhůtě 14 dnů, do obchodu dorazilo údajně až 6 den poštou a nyní mi píši, že nestihlo dorazit a ještě mi napsali o úplně jiné kabelce než jsem objednala. Hrůza a neskutečné nepořádek!

Nedoporučuji,viz komentář.

Dobrý den Jitko,

děkujeme za Váš komentář. Kabelky brush jsou zvláštní svým broušeným povrchem. Na základě této speciální úpravy povrchu mohou nastat menší odchylky ve zbroušení. Za nedopatření při doručování balíku se velice omlouvám. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

• včasné doručení,dobrá komunikace
    • Často bohužel zasílají těla Obag s nějakou vadou,známý také nebyli moc spokojené,mě osobně se to také stalo a to i když jsem reklamovala.:(

Doporučuji nakupovat raději přímo v kamenné prodejně.Můžete si tělo osahat a vybrat.

Dobrý den Moniko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud nejste s produktem spokojena, mile rádi Vám ho vyměníme:-)

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

I přesto, že jsem prosila ať kabelku před odesláním prohlídnou, tak došla odřená a flekatá, proto příště raději koupím v obchodě.

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě, že jste nebyla spokojena se zbožím, velmi rádi Vám kabelku vyměníme.

• poštovné zdarma
    • nekvalitní zboží

objednaná kabelka přišla nekvalitně vylisovaná

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. Poštovné zdarma je pro naše klienty samozřejmostí. Pokud nejste s kabelkou spokojena, můžete ji zaslat na zpět k nám a kabelku Vám rádi vyměníme:)

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

Dnes som si uz 2krat vyzvedla kabelku na poste opäť s tou istou vadou. Prvykrat som musela reklamovat a kbelka je zase premackla? Prva vymena prebehla teda v poriadku a v celku rýchlo ale aby mi poslali zase tovar s tou istou vadou? Za mna uz nie teda. Bohuzial. Těšila som sa na svoji prvu Obag a zrejme sa jej nedockam.

Dobrý den Mirko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Pokud nejste s kabelkou spokojená, můžete nám ji zaslat zpět a my Vám ji velice rádi vyměníme. Doufám, že výměna nyní proběhne v pořádku.

Přeji hezký den za O bag team Tereza.

• Zboží nebylo expedováno ve vyhovující kvalitě. Jedno z držadel bylo přetočené a nelze jej použít.

Reakce obchodu O bag

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za komplikace. Zboží můžete zaslat na naši adresu a držadla Vám rádi vyměníme.

• Za veľa peňazí málo muziky
    • Za veľa peňazí málo muziky

Za veľa peňazí málo muziky.
    Celkovo každý prdukt Obag je nie pre normálneho človeka! CHORĚ, aby jedna obyčajná umelohmotná taška vyšla na viac ako 100€. Veď je to 1/4 výplaty normálnej ženy a ponúkať to - "ako by to bol normálny tovar" je pod úroveň!!!!!
    **************** Nehanbím sa napísať svoj názor a keby som nemala kolegyňu, najlepšiu kamarátku a človeka, na ktorom mi záleží, za jedny držadla na TO, by som v živote nedala toľko peňazí. Je úbohé len kvôli nejakej módnej značke a výmyslu, pýtať od ľudí takú vysokú sumu.

Reakce obchodu O bag

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ceníme si Vašeho názoru. Kabelky O bag jsou vyráběny ze speciálního materiálu EVA a mají původ v Itálii. Ceny jsou pevně dané italským dodavatelem, tento faktor bohužel nedokážeme ovlivnit. Samozřejmě chápeme, že každý z nás má jiný vkus a ne každému se kabelky líbí. Pevně však doufáme, že Vaše obdarovaná kamarádka byla dárkem potěšena a že se jí držadla líbila :-)

Přejeme hezký den za O bag team Tereza.

• Rozhodla jsem se zde nakoupit, protože se mi líbila tato taška, ale netušila jsem, že mi přijde až někdy za měsíc, to bych ji asi neobjednávala!!!!
    • Nepružný
    • dlouhá doba dodání

Názor mám takový, že je zde dlouhá doba dodání a jelikož jsem zboží zatím neobdržela, tak nemůžu hodnotit!!!!!!!!!!!!!!!!