• Vstricny pristup
    • Ochotny personal

Ackoliv byl dodaci termin delsi, ktery zapricinila mala skladova zasoba, v pohode jsem s obchodem vykomunikovala dostupne nahrady, aby byla objednavka expedovana podle mych predstav.

• Dlouho jsem čekala na vyřízení objednávky až když jsem se ozvala tak tak mi druhý den přišlo objednané zboží

• Ztratili jsme dudlik, kt.neni nikde k sehnani. Mala dudlik bezne nechce, ale kdyz trapi brisko, vezme si jej... Ale chce jen ten, co jsme ztratily. Tady byl k zakoupeni, z cehoz jsem mela radost.
    • Postovne, dudlik mam dojem cca 59Kc. Kvuli postovnemu celkova cena 166Kc. Bylo by super mit lepsi postovne pro takove drobne zasilky.

Krome postovneho velka spokojenost.

• přehledný e-shop, široká nabídka, rychlé dodání

Doporučuji : )

• Bydlíme na vesnici. Jsem na MD takže nákup přes internet je nejrychlejší řešení.
    • Ojednávala jsem savičky.Objednávka byla krácena pro nedostatek kusů skladem.

Hledala jsem konkrétní výrobek fa NUK.I v kamenném obchodě byl problém jej sehnat.Paní reagovala velmi rychle a ještě večer mi psala,že obj. bude krácena a jestli s tímto stavem souhlasím.Byla jsem spokojena s přístupem,následně zboží dorazilo rychle.

• Dopravce - kurýr firmy Geis byl velmi nepříjemný.

Rychlé dodání a pěkné zboží.

• Má zboží, které nikde nemohu sehnat.
    • Nevím, je to první nákup.

Nebylo moc na výběr, proto jsem musela objednat zde. Zboží jsem objednala, dorazilo, nevím, co by v tom měl být za problém.

• později jsem zjistila, že zboží je až příliš drahé, u konkurence se dá sehnat mnohem levněji.

• skvělé ceny
    • přehledné stránky
    • dobrý popis jednotlivých produktů
    • vše co jsem chtěla, bylo skladem

Mohu jen doporučit, vše co bylo skladem, tak i bylo. Nakoupila jsem za úžasné ceny a jsem moc spokojená.

• výhodnější cena než v kamenném obchodě,široký víběr druhů,barev
    • rozšířit nabídku

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Máme stovky druhů zboží skladem, děkujeme za celkově pozitivní hodnocení

obchod spolehlivý bez výhrad

Velmi děkujeme. Milan

• skvělá komunikace
    • neaktuální webovky-zboží zde uvedené nebylo skladem, musela jsem čekat případně vybrat jinou barvu

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Dobrý den, mimořádná říjnová akce znamenala mnohonásobný nárůst zájmu o náš e-shop, část zboží byla rychle vyprodána, nyní znovu dozásobujeme náš externí sklad a při další objednávce již budete spokojena. Děkujeme

• široký sortiment, nízké ceny
    • -delší dodací lhůta, ale na zboží jsem nespěchala, takže mi to nevadilo,
    • -jednu položku neměli skladem, ale po telefonickém hovoru nabídnuta alternativa, takže spokojenost

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Obrovský zájem o náš e-shop v rámci říjnové akce znamenal zpoždění v rychlosti dodávek od našeho dodavatele, děkujeme za pochopení, nyní již vše funguje velmi rychle

• vše pod jednou "střechou"
    • u dudlíků a saviček jsem byla trošku zaskočená značením a ne u všech jednotlivých výrobků byl přesný popis materiálu apod.

pěkná cena
    kvalitní zboží
    výborná komunikace
    rychlé dodání
    určitě doporučuji

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

děkujeme, snažíme se na web dát všechny existující informace k danému produktu - jak informace od dovozce, tak i procházíme vše dostupné z internetu.
    Děkujeme

• Široký sortiment, výborná komunikace s int.obchodem.

Spokojenost.

Moc děkujeme! Milan

• Dlouhá dod.doba

• vybral, objednávku odeslal
    • zaplatil
    • obdrželů

solidní a rychlý

Vse v poradku,jen na expedici se asi spletli a misto dvou druhu dudliku po jednom kusu poslali dva kusy jednoho druhu.vracet nebudu,nema to smysl.jsme jen lidi ;-)