• Vstricny pristup
    • Ochotny personal

Ackoliv byl dodaci termin delsi, ktery zapricinila mala skladova zasoba, v pohode jsem s obchodem vykomunikovala dostupne nahrady, aby byla objednavka expedovana podle mych predstav.

• Dlouho jsem čekala na vyřízení objednávky až když jsem se ozvala tak tak mi druhý den přišlo objednané zboží

• Ztratili jsme dudlik, kt.neni nikde k sehnani. Mala dudlik bezne nechce, ale kdyz trapi brisko, vezme si jej... Ale chce jen ten, co jsme ztratily. Tady byl k zakoupeni, z cehoz jsem mela radost.
    • Postovne, dudlik mam dojem cca 59Kc. Kvuli postovnemu celkova cena 166Kc. Bylo by super mit lepsi postovne pro takove drobne zasilky.

Krome postovneho velka spokojenost.

• přehledný e-shop, široká nabídka, rychlé dodání

Doporučuji : )

• Bydlíme na vesnici. Jsem na MD takže nákup přes internet je nejrychlejší řešení.
    • Ojednávala jsem savičky.Objednávka byla krácena pro nedostatek kusů skladem.

Hledala jsem konkrétní výrobek fa NUK.I v kamenném obchodě byl problém jej sehnat.Paní reagovala velmi rychle a ještě večer mi psala,že obj. bude krácena a jestli s tímto stavem souhlasím.Byla jsem spokojena s přístupem,následně zboží dorazilo rychle.

• Dopravce - kurýr firmy Geis byl velmi nepříjemný.

Rychlé dodání a pěkné zboží.

• Má zboží, které nikde nemohu sehnat.
    • Nevím, je to první nákup.

Nebylo moc na výběr, proto jsem musela objednat zde. Zboží jsem objednala, dorazilo, nevím, co by v tom měl být za problém.

• později jsem zjistila, že zboží je až příliš drahé, u konkurence se dá sehnat mnohem levněji.

• skvělé ceny
    • přehledné stránky
    • dobrý popis jednotlivých produktů
    • vše co jsem chtěla, bylo skladem

Mohu jen doporučit, vše co bylo skladem, tak i bylo. Nakoupila jsem za úžasné ceny a jsem moc spokojená.

• skvělé ceny Nuk hraček
    • bleskurychlé odeslání
    • průběžné oznamování o stavu objednávky
    • vše bylo bezpečně zabaleno
    • milý dáreček k nákupu

Po přečtení všech recenzí jsem měla trošku obavy, ale vše přišlo tak, jak bylo objednáno. Dodržené byly i lhůty dodání zboží. Děkuji za milý dárek.

• hezké zboží
    • Objednávku jsem zrušila z důvodu, že sice psali zboží skladem ale přitom nebylo. Nikdo se mi ani na email neozval, že objednávka potrvá, než mi zboží pošlou. Pak mi napsali, že se mi snažili dovolat, ale to těžko říci. Raději objedám tam, kde když budou mít napsáno skladem, tak zboží skladem mají a pošlou ho co nejdříve.

• výhodnější cena než v kamenném obchodě,široký víběr druhů,barev
    • rozšířit nabídku

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Máme stovky druhů zboží skladem, děkujeme za celkově pozitivní hodnocení

obchod spolehlivý bez výhrad

Velmi děkujeme. Milan

• skvělá komunikace
    • neaktuální webovky-zboží zde uvedené nebylo skladem, musela jsem čekat případně vybrat jinou barvu

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Dobrý den, mimořádná říjnová akce znamenala mnohonásobný nárůst zájmu o náš e-shop, část zboží byla rychle vyprodána, nyní znovu dozásobujeme náš externí sklad a při další objednávce již budete spokojena. Děkujeme

• široký sortiment, nízké ceny
    • -delší dodací lhůta, ale na zboží jsem nespěchala, takže mi to nevadilo,
    • -jednu položku neměli skladem, ale po telefonickém hovoru nabídnuta alternativa, takže spokojenost

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Obrovský zájem o náš e-shop v rámci říjnové akce znamenal zpoždění v rychlosti dodávek od našeho dodavatele, děkujeme za pochopení, nyní již vše funguje velmi rychle

• vše pod jednou "střechou"
    • u dudlíků a saviček jsem byla trošku zaskočená značením a ne u všech jednotlivých výrobků byl přesný popis materiálu apod.

pěkná cena
    kvalitní zboží
    výborná komunikace
    rychlé dodání
    určitě doporučuji

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

děkujeme, snažíme se na web dát všechny existující informace k danému produktu - jak informace od dovozce, tak i procházíme vše dostupné z internetu.
    Děkujeme

• Široký sortiment, výborná komunikace s int.obchodem.

Spokojenost.

Moc děkujeme! Milan

• Dlouhá dod.doba

Pokud je u všech objednávaných výrobků napsáno, že jsou skladem a budou doručeny do 24 hodin, tak s tím tak nějak počítám.
    Po tom, co se mi týden nikdo neozval a zboží stále nedorazilo, jsem zavolala na obchod a zjistila, že k objednávce mi byl přislíben dárek, který ovšem nemají a také již i nedostanou. Tím pádem tato skutečnost blokovala celou objednávku, která mi tedy byla odeslána až po tom, co jsem řekla, že o dárek nestojím. Nevím, proč tuto věc neřešili ihned po objednávce a nechali vše do té doby, než jsem se po týdnu ozvala já.

• vybral, objednávku odeslal
    • zaplatil