• Zboží vedené skladem vlastně skladem vubec nemá a čekáte na nej.

Komunikace super, ale čekala jsem na dodání, ačkoliv na stránkach měli vše psáno skladem a pak jeste něco nebylo. Příště uz tam neobjednam.

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Chyběla nám jediná položka z objednávky, po telefonu se kolegyně dohodla se zákaznicí na zaslání objednání bez této jedné položky. Snažíme se podobné situaci předejít naskladněním všech produktů. Zasíláme denně desítky zásilek spokojeným zákazníkům, mrzí nás, že v hodnocení jsou jen tyto dvě, věříme, že napíší recenzi i ti, kteří jsou spokojeni, maximálně se snažíme o spokojenost zákazníků.

• Cena.
    • Zboží skladem.
    • Zboží dorazilo podpriemerne zabalené (priliš veľká krabica, kde sa zboží takmer voľne hýbalo).
    • Jedna položka nedorazila v prvom balíku, ale po reklamácii ju doposlali.

Normálny eshop, ale je to zatiaľ len druhý eshop, kde som musel kontrolovať obsah balíku oproti faktúre a jedna položka chýbala. Po reklamácii ju našťastie doposlali.

Reakce obchodu Nuk-cz.cz

Zboží bylo zabaleno standardně, ale zákazník má pravdu v tom, že jedno kousátko ze zásilky nebylo omylem zasláno - po upozornění ze strany zákazníka jsme samozřejmě ihned obratem zaslali a přijali nové kontrolní opatření při balení zásilek, aby chyba nevznikla. Děkujeme za upozornění