Vše funguje perfektně.

• Rychlá komunikace a dodání vyzkoušených účinných výrobků.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí naší komunikace a dodání. Těší nás, že máte naše výrobky vyzkoušené. :) Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb.
    Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu.
    Krásný podzim,
    tým Dědka kořenáře

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a skvělou zpětnou vazbu, která nám dělá radost. Není nad to, když je vše v pořádku. O to se koneckonců snažíme a ještě o něco navíc. :)
    Děkujeme za Váš čas a energii sdílet Vaše zkušenosti s naším e-shopem zde.
    Přejem Vám krásný podzim.
    Tým Dědka kořenáře :)

Vše fuguje velmi dobře, což by měla být samozřejmost

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vnímáte bezproblémové fungování našich služeb jako samozřejmost - to je přesně náš cíl. Snažíme se neustále udržovat vysoký standard, aby pro Vás byl každý nákup příjemným a bezstarostným zážitkem.
    Tým Dědka kořenáře :)

• S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti .

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení. Vaše slova zpětné vazby nás nesmírně těší a jsme za ně velmi vděční. Je pro nás vždy radost slyšet nebo číst, že máte s naším obchodem ty nejlepší zkušenosti. Takové hodnocení je pro nás tou největší odměnou a motivací pokračovat v naší práci s maximálním nasazením.
    Vaše spokojenost je naším hlavním cílem a jsme rádi, že se nám daří ho naplňovat.
    Děkujeme Vám za důvěru a jsme rádi, že můžete být součástí Vaší životní cesty.

• co jsem chtěl, to mám

OK

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a hezkou zpětnou vazbu. Ta nás vždy potěší. :) Děkujeme i za Vaši ochotu věnovat čas a energii hodnocení na Heurece. Je to pro nás důležité a stejně tak Vaše zkušenost pomáhá rozhodnout se ostatním zákazníkům, kteří teprve zvažují, zda budou důvěřovat našemu obchodu.
    Krásný podzim,
    tým Dědka kořenáře

Perfektní komunikace, rychlé zaslání, skvěle zabaleno. Bezkonkurenční výrobky.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plnohvězdičkové hodnocení a moc hezkou zpětnou vazbu. Velmi nás potěšila :)
    Děkujeme i za Vaši ochotu sdílet svou zkušenost s nakupováním v naše e-shopu, za Váš čas a energii, kterou jste hodnocení věnoval/a.
    Tým Dědka kořenáře

dadáno v nejkratší době a zabaleno tak, aby se nic nerozbilo

Reakce obchodu Novysro

Vaše pětihvězdičkové hodnocení a laskavá slova nás zahřála u srdce. Moc Vám děkujeme, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací.

Přejeme Vám krásný podzim :)
    Tým Dědka kořenáře

Velice rychle jsem měla zboží už doma.

Reakce obchodu Novysro

mnohokrát děkujeme za Vaše plné pětihvězdičkové hodnocení a milou zpětnou vazbu. Máme z ní radost. :)
    Tým Dědka kořenáře.

• Kupuji zde dlouhodobě, pan Nový má opravdu přírodní a velmi kvalitní produkty, žádný chemický odpad

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení a krásnou zpětnou vazbu. Vaše slova nás zahřála u srdce a jsme velmi potěšeni, že dlouhodobě využíváte naše produkty a vrasíte se k nám.
    Děkujeme i za Váš čas, energii a ochotu sdílet zde na Heurece svou zkušenost s našimi produkty.

• dlouhodobé pozitivní zkušenosti

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Máme z ní radost. :)
    Tým Dědka kořenáře

• Nakupuji opakovaně a vždy jsem spokojená,produkty jsou velmi kvalitní a fungují.Mám jich hodně vyzkoušených.

Milá zákaznice,
    Vaše hodnocení nás opravdu potěšilo. :) Jsme moc rádi, že se k nám vracíte a že jste s našimi produkty spokojená. Vaše zkušenost s kvalitou a účinností našich výrobků je pro nás tou nejlepší vizitkou.
    Moc si vážíme Vaší důvěry a toho, že jste vyzkoušela tolik našich produktů. Je to pro nás další důkaz, že děláme svou práci dobře.
    Velmi děkujeme za Vaši ochotu, čas a energii sdílet zde na Heurece Vaší zkušenost.
    Přejeme, ať se daří!

Supr pomáhající produkty

Milý zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše skvělé hodnocení s pěti hvězdičkami a za Vaši zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že naše produkty považujete za "supr pomáhající". To je přesně směr, kam směřují všechny naše snahy. :) Vaše spokojenost je náš motor a potvrzuje to, že naše práce dává smysl.
    Děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti i za Váš čas a energii.
    Krásný podzim :)
    Tým Dědka kořenáře.

Komunikace skvělá

Milá paní Marie,
    děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a pět hvězdiček. :) Jsme opravdu rádi, že jste byla s naší komunikací spokojená.
    Snažíme se, aby každý kontakt s našimi zákazníky byl příjemný a užitečný. Vaše zpětná vazba nás utvrzuje v tom, že jdeme správným směrem.
    Vážíme si Vaší důvěry a času, který jste věnoval napsání recenze. Je pro nás důležité vědět, že děláme naši práci dobře.
    Tým Dědka kořenáře :)

• Rychlé dodání. Mají ,co potřebuji.
    • Nic.

Milý zákazníku,
    Velice děkujeme za Vaši krásnou zpětnou vazbu a plné pětihvězdičkové hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání a že jste u nás našel přesně to, co jste potřeboval. Snažíme se neustále rozšiřovat náš sortiment a zároveň udržovat vysokou úroveň služeb, včetně rychlého doručení. Vaše zpětná vazba nás utvrzuje v tom, že jdeme správným směrem.
    Děkujeme za Váš čas, energii i ochotu sdílet svou zkušenost zde na Heurece. Je to pro nás důležité, protože nám to pomáhá zlepšovat naše služby. Stejně tak je to důležité i pro ostatní zákazníky, kteří třeba teprve zvažují zda budou našemu e-shopu důvěřovat.
    Přejeme, ať se daří!

• dlouhodobě využívám, spokojenost

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že naše výrobky dlouhodobě využíváte a jste s nimi spokojen/a.
    Děkujeme za Vaši ochotu sdílet svou zkušenost s naším obchodem, za Váš čas a energii, kterou jste hodnocení věnoval.
    tým Dědka kořenáře

Kvalitní produkty za rozumné ceny, rychlé dodání, tak dokonale zabalený balíček jsem snad ještě nedostal...

Reakce obchodu Novysro

Vaše hodnocení nás opravdu potěšilo! Velmi Vám děkujeme za krásná slova o našich produktech a službách. Je skvělé si přečíst, že jste spokojen s kvalitou našeho zboží a považujete ceny za rozumné. Rychlé dodání je pro nás prioritou, máme tedy radost, že i v tomto ohledu jsme splnili Vaše očekávání. U srdce nás zahřála i pochvala balení. Vaše spokojenost je pro nás tím nejlepším hnacím motorem. :)
    Děkujem za Vaši ochotu sdílet svou zkušenost s naším obchodem, za Váš čas a energii, kterou jste hodnocení věnoval. Je to pro nás velmi důležité získávat i takovouto zpětnou vazbu a zároveň pomáháte i ostatním zákazníkům se rozhodnout pro náš obchod. Vážíme si toho.

Přejeme Vám, ať se Vám daří!
    Krásný zbytek léta.
    Tým Dědka kořenáře

• Vždy zboží co jsme objednali došlo včas a bez chyby .

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a hezkou zpětnou vazbu. Velmi nás potěšila. :) Děkujeme i za Vaši ochotu věnovat čas a energii hodnocení na Heurece. Je to pro nás velmi důležité a stejně tak Vaše zkušenost pomáhá rozhodnout se ostatním zákazníkům, kteří teprve zvažují, zda budou důvěřovat našemu obchodu.
    Krásné babí léto!
    Tým Dědka kořenáře

• rychlé vyřízení objednávky, všechno bez problémů

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a milou zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí vyřízení objednávky. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb.
    Přejeme Vám krásný zbytek léta!
    Tým Dědka kořenáře

Výhoda ohledně blízkosti obchodu u našeho bydliště

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám zpětnou vazbu. Jsme rádi, že můžeme mít prodejny s našimi výrobky, které jsou Vám na dosah. :)
    Přejeme krásné léto!