Zkušenosti mám pouze vynikající

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení a zpětnou vazbu, která nás velmi těší. :)
    Přejeme Vám krásný den a ať se Vám daří.
    Tým Dědka kořenáře®

• Jejich výrobky kupuji již dlouhá léta, ověřená kvalita, vyplatí se i přes vyšší cenu.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení a zpětnou vazbu a sdílení Vaší zkušenosti. Vaše recenze nás těší.
    S pozdravem a přáním, ať se daří.

• Super odbornici

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení a zpětnou vazbu. Děkujeme i za označení super odborníků, těší nás to. :)
    Krásný den

• kvalitní produkty

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a jsme opravdu rádi, že jste spokojeni s kvalitou našich produktů. Naše snaha o vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.
    Přejeme, ať se daří!
    Tým Dědka kořenáře

Ochotná podpora na straně dodavatele.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a hezkou zpětnou vazbu. Těší nás.
    Krásný den!
    Tým Dědka kořenáře ®

• skvělá komunikace, skvělé zabalení, skvělé provedení knihy i diáře - já jsem maximálně spokojená !

Dobrý den, paní Jaroslavo,
    mockrát Vám děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Utvrzuje nás, že naše práce dává smysl a že ji děláme dobře, aniž bychom usínali na vavřínech.
    Mějte se krásně a přejeme, ať se daří :)

Vše OK.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme za ni rádi a dělá nám radost.
    S pozdravem a přáním, ať se Vám daří
    tým Dědka kořenáře®

Vaše produkty používám už dlouho a jsou úžasné, je vidět, že je tvoříte s láskou, děkuji a můžu vřele doporučit, přeji krásný den

Dobrý den, paní Ludmilo,
    velmi děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za Vaše slova uznání. Jsme potěšeni, že jste s našimi produkty spokojena a že oceňujete lásku a péči, kterou do nich vkládáme. Vaše spokojenost a doporučení jsou pro nás velkou motivací a potvrzením, že naše práce má smysl.
    Těší nás, že naše produkty přinášejí radost a užitek do Vašeho života, a děkujeme Vám za důvěru i čas pro to, abyste hodnocení napsala.

Přejeme Vám krásný den :)

• dobrý výběr

Spousta dobrých produktu které mne pomáhají

Dobrý den, paní Marie,
    velmi děkujeme za Vaše hodnocení a krásnou zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste spokojena s našimi produkty a že Vám pomáhají. Vaše spokojenost je pro nás velkým podnětem k další práci a potvrzením, že naše úsilí má opravdový význam.
    Děkujeme a přejeme hodně zdraví a radosti :)
    Tým Dědka kořenáře®

Obchod pana Břetislava Nového nabízí jím osobně vyvinuté a vyzkoušené bylinné preparáty té nejvyšší kvality a účinnosti!

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaše krásné hodnocení a za důvěru v bylinné výrobky pana Nového. Je pro nás velkou radostí číst Vaše slova.
    Krásný den a přejeme, ať se daří :)

• Rychlost, komunikace, ochota

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami spokojen/a a že jsme dokázali splnit Vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás nejcennější a motivuje nás k neustálému zlepšování.
    Krásný den. :)

• Výborné produkty
    • Dobrá kvalita
    • Vyšší ceny

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení a jsme velmi rádi, že oceňujete kvalitu našich produktů, rychlost dodání a celkovou spokojenost s naší společností. Zmínil jste vyšší ceny jako aspekt, který je méně příznivý a my Vám rozumíme. Cena našich produktů je odrazem vysoké kvality použitých surovin a složitosti specifického technologického postupu, nezbytného k dosažení produktů s výjimečnými vlastnostmi, vysokou koncentrací a maximálními benefity pro Vás, Vaše zdraví a pohodu. Věříme, že investice do kvality a účinnosti se projeví ve Vašem dlouhodobém zdraví a spokojenosti, a to je pro nás nejvyšší prioritou.
    Děkujeme a přejeme hodně zdraví a sil.
    Krásný den, tým Dědka kořenáře®

• Skvělé produkty
    • Perfektní komunikace

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a za zpětnou vazbu. Máme radost z Vaší spokojenosti. :)

Výborný výběr produktu

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Je pro nás důležitá. :)

• dobré
    • nevím

dobrý standard
    otravné ankety

Milý pane J. V.,
    děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu, jsou pro nás důležité a pomáhají nám se zlepšovat naše služby.

Rádi bychom upřesnili, že naše společnost NOVY s.r.o. neprovádí žádné ankety. Je možné, že došlo k nedorozumění, překlepu nebo záměně s jiným subjektem.

Krásný den :)
    Tým Dědka kořenáře®

Zásilka je zaplacená od 6.1. 24, doposud nedorazila. Jak se toto hodnotí??

Dobrý den, paní Marie,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a velice nás mrzí, že jste se setkala s takovým zpožděním v doručení Vaší zásilky.
    Tato situace není standardní. Jsme si vědomi, že každá objednávka je důležitá a snažíme se vždy o co nejrychlejší a nejspolehlivější expedici. Bohužel zpoždění všech balíčků na přelomu prosince a ledna je způsobeno tím, že se nám z technických důvodů porařilo dokončit inventury až 8. ledna. Poučili jsme se a již by nás to pro příště nemělo zaskočit a tudíž, ani zpozdit objednávky zákazníků, neboť je pro nás velmi důležité, aby každý zákazník obdržel svou objednávku v co nejkratším možném čase.

Vaše objednávka byla byla vyfakturována v pátek 12. 1. 2024, zabalena v sobotu 13. 1. 2024 a poštou odejde v pondělí 15.1.2024. Velmi se omlouváme za komplikace a děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Novysro

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a upřímně se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky. Plně chápeme Vaši nespokojenost a chceme Vás ujistit, že situace, která vedla k opožděnému doručení balíčku, byla výjimečná.

Objednávala jste v době inventur, které měly skončit v pátek 5. 1. 2024 (tato informace byla uvedena i na e-shopu), bohužel se ale inventury neplánovaně prodloužily až do pondělí 8. 1. 2024. To mělo za následek posunutí expedice všech balíků, včetně Vašeho. Věřte, že toto není standardní praxe naší společnosti a vždy děláme maximum pro to, aby byly všechny objednávky odesílány co nejrychleji.

Vaše zkušenost s námi je pro nás velmi důležitá a bereme si z ní ponaučení pro zlepšení našich služeb. Vaše objednávka byla zpracována včera 11. 1. 2024 a bude odeslána dnes 12. 1. 2024. Doufáme, že po obdržení Vaší objednávky budete s produktem plně spokojena a že tato nešťastná situace nebude mít vliv na Vaši další důvěru v naše služby.
    Děkujeme a přejeme krásný den.

Obchod je perfektní. Výrobky dlouholetými zkušenostmi ověřené. Nejlepší na trhu.

Reakce obchodu Novysro

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, Vaše hodnocení a sdílení zkušeností nás velmi těší. :)

• Skoro 30 letádobrá zkušenost s obchodem po všech stránkách i co do kvality jejich výrobků

Reakce obchodu Novysro

Uctivě děkujeme za Vaše hodnocení a nádhernou zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že jste s námi už tak dlouho a za sdílení Vaší zkušenosti. :)