Objednané výrobky teprve začínám užívat, ale mám dobrou zkušenost se Zeměžlučovou směsí

Reakce obchodu Novysro

moc Vám děkujeme za Vaše milé hodnocení. Těší nás, že rozšiřujete řady zákazníků, jímž naše směsi pomáhají. Zeměžlučová směs je jedna z našich oblíbených a jsme rádi, že si našla cestu i k Vám.
    Děkujeme Vám i za čas, energii a ochotu sdílet svou zkušesnost zde. Velmi si toho vážíme. Pomáhá nám to získávat cennou zpětnou vazbu a zároveň to pomáhá při rozhodování ostatním zákazníkům.
    Přejeme Vám krásný zbytek léta. :)

Vše výborné.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení a naprosto jasnou a výstižnou zpětnou vazbu. Máme z ní obrovskou radost a hřeje nás na srdci. Je pro nás radost si takové hodnocení přečíst. Snažíme se, aby každý produkt, který od nás odchází, byl skutečně výborný. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou.
    Děkujeme za Vaši energii, čas a ochotu sdílet zde Vaši zkušenost s nákupem na našem e-shopu.
    Tým Dědka kořenáře :)

Skvělý výběr skvělých výrobků. Na webu popis účinků i dávkování.
    Vše dorazila včas a skvěle zabalené, aby se přípravky nevylily.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Udělalo nám opravdu velkou radost. Je skvělé si přečíst, že jste spokojená s našimi výrobky. Naší snahou je nabízet jen to nejlepší. Jsme rádi, že se Vám líbí i popis účinků a dávkování na webu a že jste ocenila i způsob naše zabalení produktů. Víme, jak je důležité, aby k Vám vše dorazilo v pořádku, proto si na tom dáváme opravdu záležet.
    Děkujeme i za Váš čas, energii a ochotu sdílet Vaši zkušenost zde na Heurece.

• Kvalitní výrobky, nakupuji opakovaně. Spolehlivý obchod. Doporučuji

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za plné hodnocení a krásnou zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že se k nám vracíte a doporučujete náš obchod. Děkujeme za Vaši ochotu věnovat sdílení Vaší zkušenosti energi a čas. Není to samozřejmost a my si toho velmi vážíme.
    Tým Dědka kořenáře :)

• Výborné, funkční a přírodní.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a za milou zpětnou vazbu, ze které máme opravdu radost. Děkujeme i za ochotu sdílet zde hodnocení a Váš čas a energii.
    Na Vašem názoru a spokojenosti nám záleží.

Rychlé, slušná cena, spokojenost

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a velmi hezkou zpětnou vazbu. Vaše spokojenost pro nás důležitá a máme z ní radost. Děkujeme i za Váš čas, energii a ochotu sdílet Vaše hodnocení.
    Tým Dědka kořenáře

• Jsem naprosto spokojena, nakupuji zde již dlouhodobě a opakovaně. Produkty jsou přírodní a opravdu kvalitní.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za pětihvězdičkové hodnocení a krásnou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že u nás dlouhodobě nakupujete a že jste spokojená. Snažíme se, aby nakupování u Dědka kořenáře bylo vždy příjemným zážitkem, proto je Vaše zpětná vazba pro nás velmi cenná.
    Děkujeme i za Váš čas a energii a ochotu vyplnit dotazník Heureky. :)
    Mějte krásné léto!
    Tým Dědka kořenáře

• Spokojenost. Zboží objednávám už 15let.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Velmi si vážíme Vaší dlouholeté věrnosti a důvěry v naše produkty. Je pro nás ctí, že můžeme být součástí Vašeho života 15 let. :) Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
    Děkujeme za Váš čas, energii a ochotu vyplnit dotazník Heureky a sdílet zde Váši spokojenost.
    Užijte si krásnéné léto!

• Kvalitní výrobky, rychlé dodání

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za pětihvězdičkové hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s výrobky spokojeni a oceňujete rychlost vyřízení objednávky. Snažíme se, aby nakupování u Dědka kořenáře bylo příjemným zážitkem, proto je Vaše zpětná vazba pro nás velmi cenná. Děkujeme i za Váš čas a energii a ochotu vyplnit dotazník Heureky. :)
    Přejeme Vám krásné a pohodové léto!
    Tým Dědka kořenáře

• Rychle dodání, kvalitní balení.

Milý zákazníku,
    děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení a krásnou zpětnou vazbu. Jsme opravdu potěšeni, že jste spokojen s naší vstřícností, ochotou a rychlostí obsluhy.

Děkujeme za Váš čas a ochotu sdílet na Heurece své hodnocení. Za každou takovouto recenzi jsme velmi vděční. :)

Vstřícnost, ochota, rychlost

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaše skvělé hodnocení. Vaše slova o naší vstřícnosti, ochotě a rychlosti nás velmi těší. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší motivací. Snažíme se, aby každý nákup u nás byl pro zákazníky příjemným zážitkem, a jsme rádi, že se nám to u Vás povedlo.

Děkujeme za Váš čas a ochotu vyplnit dotazník Heureky. Není to samozřejmost a my jsme za každé takové hodnocení velmi vděční.
    Tým Dědka kořenáře :)

• spolehlivý e shop, dobrý výběr produktů DK

Reakce obchodu Novysro

srdečně Vám děkujeme za Vše pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že oceňujete naši spolehlivost a výběr produktů Dědka kořenáře. Sortiment máme kompletní :)
    Děkujeme i za Váš čas, energii a ochotu vyplnit formulář na Heurece.

Přejeme Vám krásné léto plné odpočinku.

Tým Dědka kořenáře

• rychlé vyřízení objednávky, ochota

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše hodnocení a za zpětnou vazbu. Je pro nás důležitá a máme z ní radost.
    tým Dědka kořenáře®

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, které nám pomáhají neustále zlepšovat naše služby. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací k další práci.
    Děkujeme za Váš čas, energii a ochotu vyplnit dotazník Heureky. Víme, že to není samozřejmost.

Přejeme Vám krásné léto :)

• Super obchod, rychle vyrizeni

Reakce obchodu Novysro

děkujeme Vám za pětihvězdičkové hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni a oceňujete rychlost vyřízení objednávky. Snažíme se, aby nakupování u Dědka kořenáře bylo vždy příjemným zážitkem, proto je Vaše zpětná vazba pro nás velmi cenná. Děkujeme i za Váš čas a energii a ochotu vyplnit dotazník Heureky. :)
    Přejeme Vám krásné a pohodové léto!
    Tým Dědka kořenáře

Skvělé kvalitní produkty. Všem vřele doporučuji nakupovat u Dědka Kořenáře.

Reakce obchodu Novysro

velmi děkujeme za plné hodnocení a krásnou zpětnou vazbu, u které nám srdce zaplesala vděkem a radostí. Vaše slova chvály a doporučení nás hladí po duši a motivuje k další práci. Děkujeme i za Váš čas, energii a ochotu se s námi a ostatními zákazníky podělit o Vaši zkušenost. Vážíme si toho. :)
    Tým Dědka kořenáře

• Sehnala jsem zde knihu jinde vyprodanou

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení a skvělou zprávu, že jste u nás sehnala vyprodanou knihu. Máme radost, že jsme mohli být nápomocni. Děkujeme i za Váš čas a energii při vyplňování dotazníku a sdílení Vaší zkušenosti. Vaše spokojenost je naše spokojenost.

Mějte krásné léto!

Spokojenost : )

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za plné hodnocení a vyjádření spokojenosti. Vaše zpětná vazba nám dělá radost posouvá nás dál. Děkujeme i za Váš čas a energii při vyplňování hodnocení na Heurece. Velmi nám to pomáhá a stejně tak i zákazníkům při rozhodování.

Tým Dědka kořenáře :)

• Velmi rychlé zasílání zboží a skvělá domluva v případě nestandardních situací.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za Vaše plné hodnocení. Těší nás, že jste spokojena s rychlostí doručení a naším přístupem při řešení neobvyklých situací. Snažíme se pro Vás dělat maximum a Vaše zpětná vazba nám dělá opravdu radost a posouvá nás dál. Děkujeme i za Váš čas a energii při vyplňování hodnocení na Heurece. Nám to velmi pomáhá a ostatním zákazníkům také.

Tým Dědka kořenáře :)

Skvělá komunikace, rychlost, kvalita.

Reakce obchodu Novysro

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu a krásnou zpětnou vazbu. Máme z ní radost. Vaše spokojenost je naše odměna a zároveň i motor neustále zdokonalovat naše služby.
    tým Dědka kořenáře