U objednaného přípravku (který byl dle Heureka u cca 10 obchodů, z toho několik za podobnou cenu, která byla dle cenového grafu běžná, tedy nebylo nesmyslně naceněno) přišlo "Potvrzení přijetí objednávky". 20 minut nato přišlo Vaše objednávka č. XXXXX se připravuje. Zboží bude expedováno neprodleně." Tedy jsem si byl jist, že bude dodáno. 5 dní (!!!) nato přišlo "storno objednávky", bez udání důvodu, bez omluvy. Mezitím obchod zdražil zboží z 69 Kč na 500 Kč a uváděl, že má skladem. Nyní po ztraceném týdnu již není přípravek dostupný a tedy jej nemůžu koupit. Jsou to podvodníci, ruce od nich pryč, chvála pánubohu, že jsem objednal na dobírku a tedy nepřišel o peníze. Lidi, neblázněte a kupte jinde.

• Napřed mi byla objednávka potvrzena.Pak mi přišlo že strany oznámení mění,że objednávku ruší.Nakonec mi dorazila zprãva,že objednávka je na cestě a stále ji ještě nemám.

Obchod zrušil objednávku za cca 130 e bez vysvetlenia napriek tomu, že predmetný tovar bol v e-shope dostupný. Aspoň že vrátili peniaze, platil som vopred :-)

17.3. napíšete, že" odesílame" a po 7 dňoch napíšete že "stornujeme".
    Ste neseriozny a mate asi tam bordel.

• dostupnost,

Ačkoliv jsem měl objednáno a zaplaceno 2x Koloidní stříbro Ag100 50ppm 300ml (3857936), bylo mi vydáno (zastupující osobě) 2x Koloidní stříbro Ag100 10ppm 500ml. Měl jsem zájem o silnější roztok, ne na pleť, jak je tento doporučen. Když koncentrace 50ppm byla v nabídce a byla zaplacena, mohl jsem být informován, že došlo k omylu v nabídce a řešit to vzájemnou domluvou, ne takhle jednostranně. Chápu "nevhodnou" dobu, v níž se zakázka řešila, ne způsob, který nebývá a nemá být obvyklý.

Nechali ma objednat a zaplatit a obratom zrusili nakup bez dovodu a odmietli sa so mnou bavit. Peniaze mi prisli spat behom tyzdna. Stratil som s nimi 2 hodiny.

Objednávka nepřišla kompletní, byla jste snad jediná lékárna, která uváděla, že Paralen je skladem, a proto jsem ho u Vás objednávala, přestože doprava u Vás stojí 300,-Kč. Takže Paralen nedorazil, přišly ostatní léky v hodnotě 185,- Kč s dopravou za 485,-Kč a to se tedy "vyplatilo". Možná by bylo vhodné zákazníka upozornit, s možností zrušení objednávky.

Beze slov vysvětlení a snahy zrušili objednávku.

• tovar som zaplatila a za 10 dní neprišiel

• Špatná komunikace, mylné informace na stránkách,neaktualizovaná dostupnost produktu

Objednala jsem urcity lek, který byl v dobe objednavky skladem, zaplatila a tento lek v balicku neprisel. Bez omluvy, bez upozorneni, abych si zmíněný lék mohla shanet jinde... dodani trvalo pres tyden ... penize jsem sice dostala zpet, ale to, co jsem potrebovala nejvic, ne.

17.3. som vytvoril objednavku, dnes je 29.3., objednavka mi zatial nebola dorucena.

Nejdrive potvrzena, pote stornovana, za dalsi dva dny potvrzena znovu s platebnimi udaji, provedena platba. Pote se nic nedelo, tak jsem volal na uvedene cislo a bylo mi sdeleno, ze jsem sikanizujici zakaznik. Absolutni neprofesionalita obchodu, kdyz chci vedet proc byla opet moje objednavka stornovana. Nikdy vic.

• Bez oznámení důvodu, objednávku e-shop zrušil

• zrušili objednávku bez udání důvodu

• Objednávku potvrdili, ale než jsem zaplatila tak mi objednávku zrušili. Požádala jsem tady o vrácení peněz. Žádná komunikace na emaily, telefon nebrali a když už se dovoláte tak jej položí. Peníze mi ale vrátili, což jsem ráda. Nezlobím se ale, za vše může tato divoká doba.

• rychle vrácená platba za nedodané zboží
    • zboží uvedené skladem být skladem opravdu nemusí
    • těžce k zastižení na telefonu

• Objednávku stornovali bez akejkoľvek informácie

Objednavka byla bez duvodu stornovana. Na muj dotaz, proc se tak stalo, jsem nedostala odpoved. Nastesti penize se vratili zpet, ale toto jednani povazuji za neprofesionalni.

Obchod nereaguje na maily, psal jsem o možnost zaplatit objednávku na dobírku nikdo se ani neozval, rovněž tak na mail oznamující zrušení objednávky. To je neseriózní jdenání.