• velmi nevhodné jednání pana majitele, zboží je nabízeno i přestože není na skladě, pak přijde e-mail, že objednávka byla zrušena bez jakýchkoliv informací ohledně platby, která proběhla, bez jakéhokoliv vysvětlení. Na telefonický dotaz byl pan majitel velmi arogantní a zavěsil telefon.

16 eur nákup, 8 eur doprava

• Nemůžu doporučit. Objednal jsem zboží co mělo být skladem, předem zaplatil a už týden čekám na objednávku..na email nikdo nereaguje!!

Po objednávke neprišiel potvrdzujúci email ,ani údaje k prevodu platby. Nulová komunikácia zo strany obchodu napriek takmer stoeurovej objednávke.

• Byla mi zrušena objednávka bez udání důvodu...a když jsem se pídila po důvodu nikdo mi na mail neodpověděl.
  • Nemají potřebu se ani ozvat,proč zboží neposílali.

Objednavka byla stornovana obchodem bez udani duvodu den po objednani, na dotaz proc uz obchod nereagoval. A pak dorazil dotaznik spokojenosti. Vice nez usmevne.

Obchod inzeruje něco, co nemá. Za storno objednávky se ani neomluví. Zatím to nejhorší, s čím jsem se potkal.

Objednávku obchod stornoval bez uvedení důvodu.

• Neudali důvod storna

Obchod stornovat moji objednávku a ani neuvedl důvod storna. Nekomunikuji na emaily.

• Cena tovaru 7,11 €a dopravy 9,32 €..

Neskutočne drahá doprava...

• Nabízí zboží "skladem", které pak není schopen dodat. Rozhodně nedoporučuji.
  • Opakovane zasielaju lieky velmi kratko pred expiraciou.

• Dráha doprava tovaru

• Údajne pre registrovaných sú "drobné pozorností" vzorky a pod. Nie je to pravda, škoda.

12.7.2021 jsem udělala objednávku a převodem ihned zaplatila nepřišel mi ani potvrzení přijetí platby ani zboží žádný email!!!!

• Nezáujem o zákazníka.

• Bylo dodáno jiné zboží než bylo objednáno-

Bylo objednáno - STARLinea univerzální sypké sladidlo 250g a dodánoí bylo
    STARLinea sladidlo na pečení 250g a na telefonické upozornění mi bylo sděleno, že je to stejné

Zboží, které je “skladem” ani po dvou dnech nebylo odesláno, objednávku jsem zrusil a objednal jinde kde jsem objednávku obdržel doma druhy den po objednání.

Zásielka bola zle zabalená, nebola označená ako Pozor sklo a jedno balenie sa rozbilo a poskodilo ostatny tovar ... doteraz sa mi k mojej reklamacii spred cca 4 dní neozvali, fotky tovaru som im odoslal. Či bol na vine dopravca alebo nesprávne balenie neviem posudit ...