• velmi nevhodné jednání pana majitele, zboží je nabízeno i přestože není na skladě, pak přijde e-mail, že objednávka byla zrušena bez jakýchkoliv informací ohledně platby, která proběhla, bez jakéhokoliv vysvětlení. Na telefonický dotaz byl pan majitel velmi arogantní a zavěsil telefon.

16 eur nákup, 8 eur doprava

• Som veľmi spokojná, dôvery hodný obchod.

Komunikácia, ceny aj doprava na vysokej úrovni.

Dobry den, vyhodou je rychle jednanie,
    vzdy obratom spatna vazba, rychle dorucenie, vrele doporucujem.

• Výhoda: rychlost, přesnost a ochota

Tento obchod doporučuji, potřebovali jsme kvalitní výživu pro děťátko, dotazy na možnost výběru s ohledem na kvalitu výživy nám byly ihned a korektně zodpovězeny. Nákup proběhl rychle, doručení proběhlo rovněž rychle bez problémů. Vřele doporučuji, jsem si jistá, že výběr a zajištění výživy pro naše dítě bylo vybráno velmi dobře.

• dobré ceny
    • rýchle dodanie

• Levný,rychlý obchod.

Nejlevnější,rychlý.

• Nemůžu doporučit. Objednal jsem zboží co mělo být skladem, předem zaplatil a už týden čekám na objednávku..na email nikdo nereaguje!!

• Velmi spokojna balik dorazil velmi kratkom case

• Levnější zboží

Dobrá cena, výborná komunikácia s e-shopom.

• Rychle a bezproblemove dorucenie, a velmi konkurencie schopna cena. Bolo to prveobjednavanie cez tuto lekaren, a napriek nie uplne modernemu dizajnu webu, objednavka bola bezproblemova.

Na e-shopu objednám v pohodlí domova a během pár dní si v lékárně produkty vyzvednu. Budu určitě objednávat i nadále, jsem spokojena :)

• nakupuji zde často
    • je to pro mne nejbližší místo pro nákup a vyzvednutí potřebných zdravotních položek

• Solidní ceny, místní dostupnost.

Doporučuji ostatním.

• Rýchlosť dodania

Doma v klidu si objednám co potřebuji, vždy velmi brzy k vyzvednutí, jsem spokojena.

ok

• výhodnější ceny výrobků

Po objednávke neprišiel potvrdzujúci email ,ani údaje k prevodu platby. Nulová komunikácia zo strany obchodu napriek takmer stoeurovej objednávke.