• přehledný web
    • v kamenném obchodu nemají ani jeden kus zboží k vyzkoušení či prohlédnutí. Konkrétně u mého nákupu (jednalo se o pouzdro na N900) je s podivem že se v kamenném obchodě nabízí několik demo N900 ale pokud si ji někdo koupí nemá šanci si ji dát do obalu protože v balíčku není ani punčoška a v obchodu není pouzdro k dispozici. Což považuji u výrobku za 15000 za velmi hrubý nedostatek.

Chtěl jsem použít značkový produkt s plnou kompatabilitou.

• Výběr zboží, které se již v kamenných obchodech neprodává - starší kolekce.
    • Trošku komunikace, zboží jsem objednala na proforma fakturu a dorazilo na dobírku.

Nákup celkem rychlý a levný.

• na prodejně zboží nebylo k dostání, přes internet jsem ho sehnala a koupila, tak asi v tom...
    • nic mne nenapadá

doporučuji!

• rychlost a ochotu prodávajících
    • o ničem nevím

Vzhledem k tomu,že objednaný výrobek nebyl nikde jinde k sehnání (když už tak až za 14dní), tak jsem byla mile překvapená,když jsem zboží obdržela 3. den po objednávce v perfektním stavu. I komunake s obchodem probíhala bez jediného problému. Po této zkušnosti můžu doporučit ;-)

• možnost vyzvednutí zboží na prodejně

přehled
    doporučil jsem kolegům tento obchod

• Jako první nabízí novinkové zboží (konkrétně silikonová pouzdra pro nokii 5530

• největší výhodou je rychlost dodání a to do druhého dne
    • žádné slabiny jsem nenašla, pouze dopravce PPL mě totálně zklamal. Měla jsem uvedenu dobu kdy mi zásilku má doručit a on mi volal že sem nebude odpoledne zajíždět že se mu to nevyplatí a že to že nejsem doma je můj problém. Tak by mě zajímalo za co si vlastně platím 130,- Kč za dopravu?

doporučuji, se zbožím jsem spokojená