• Objednané zboží co je udáváno jako zboží skladem ve skutečnosti skladem není

• přehledný eshop, nízké ceny
    • neaktuální informace o dostupnosti skladem

nemohu moc hodnotit, jelikož mi bylo sděleno, že zboží není skladem, ale výrobce výrobu neukončil a tudíž můžu čekat na naskladnění, několik týdnů

• S lepším personálem by to bylo určitě lepší
    • Personální obsazení,byli tam tři prodejci a já,skoro jsem se musel připomínat že jsem přišel,až se spolu všichni rozloučili,přišel jsem na řadu a skoro mi bylo vynadáno že jsem nakoupil přes internet,opravdu špatně.

Nakupujte všichni,ale u jiného personálu,třeba jsem neměl štěstí,aniž by se prodejce podíval jestli má zboží skladem,hned skoro věděl že nebude,načež jsem mu řekl že včera měli HF sady tři a dnes dvě a že mám potvrzení mejlem že si zboží můžu vyzvednout.

• Přehlednost nabízeného zboží/mobilů.
    • Po nákupu n 701, mi byla cca po 5 ti dnech poslána MARKETINGOVÁ akce (pokud si od 26.3 koupím nokia N 701 dostanu telefon levněji + další telefón navíc) x uvedenou nabídku chápu SPÍŠ jako provokaci ??? a minimálně NEŠIKOVNÉ.
    • Stejně tak jsem mailem komunikoval s uvedenou provozovnou BRNO - nákupní středisko ? abych nedostával uvedené firemní nabídky x bylo mi sděleno, že si mám zatrhnout ...?? po mém sdělení, že jsem si nic nezatrhával již v objednávce a nelze zasílání nabídek zrušit ani z došlého mailu (servr NENALEZEN ??) x komunikace již neprobíhala = čekal bych drobnou omluvu za OBĚ věci ??
    • S pozdravem
    • Tichý

Nezájem o zákazníka

• Nalákají do obchodu na zajímavé ceny na e-sopu a v prodejně jsou ceny nečekaně o 100% vyšší. Vyhlídl jsem si obal na telefon na shopu za 186,- a při návštěvě prodejny po vyzkoušení na mě prodavačka vychrlila cenu 390,- prostě nehorázná zlodějina
    • Nechutně předražené ceny na prodejně o proti jejich e-shopu, jsou to darebáci a tady by se ČOI vyřádila, na zboží v prodejně nemají uvedené ceny a u každé položky se člověk jak debil musí dotazovat prodavače

Na to, že se jedná o prodejnu NOKIA, tak je to totální průser!!! Personál arogantní a nezaslouží si zájem zákazníků.

• přehledný web
    • v kamenném obchodu nemají ani jeden kus zboží k vyzkoušení či prohlédnutí. Konkrétně u mého nákupu (jednalo se o pouzdro na N900) je s podivem že se v kamenném obchodě nabízí několik demo N900 ale pokud si ji někdo koupí nemá šanci si ji dát do obalu protože v balíčku není ani punčoška a v obchodu není pouzdro k dispozici. Což považuji u výrobku za 15000 za velmi hrubý nedostatek.

Chtěl jsem použít značkový produkt s plnou kompatabilitou.

• Výběr zboží, které se již v kamenných obchodech neprodává - starší kolekce.
    • Trošku komunikace, zboží jsem objednala na proforma fakturu a dorazilo na dobírku.

Nákup celkem rychlý a levný.