• Dostupnost
    • široký sortiment

• lepší ceny jak na prodejně
    • mám rád kvalitu a ne nějaké podvrhy

Jsem zvyklý na originál a ne nějaké padělky.V tomto obchodě se mi líbí operativnost a kvalita. Obchod bych určitě doporučil ostatním.

• neposílá faktury se zbožím!!!!

• odbornost
    • občas se tam dlouho čeká

široký sortiment, odbornosť personálu, slušné vystupování

• Rozumné ceny.
    • Široký sortiment zboží.
    • Žádné.

Doporučuji.

• Nalákají do obchodu na zajímavé ceny na e-sopu a v prodejně jsou ceny nečekaně o 100% vyšší. Vyhlídl jsem si obal na telefon na shopu za 186,- a při návštěvě prodejny po vyzkoušení na mě prodavačka vychrlila cenu 390,- prostě nehorázná zlodějina
    • Nechutně předražené ceny na prodejně o proti jejich e-shopu, jsou to darebáci a tady by se ČOI vyřádila, na zboží v prodejně nemají uvedené ceny a u každé položky se člověk jak debil musí dotazovat prodavače

Na to, že se jedná o prodejnu NOKIA, tak je to totální průser!!! Personál arogantní a nezaslouží si zájem zákazníků.

• zatím nevím, byl to první nákup

dobrá volba

• zatím nemám názor, nakupuji zde poprvé

do současné doby nemám špatnou zkušenou
    ano, doporučili bychom nákup ostatním

• Mam rada telefony Nokia a toto je jeiny obchod v Brne, ktery je specializovany.
    • Otviraci doba na vyzvednuti vyrobku je prilis kratka, nekteri lide pracuji kazdy den do sesti hodin a neni mozne si vyrobek vyzvednout osobne.

mam rada telefony Nokia.

• Dobře rozepsané vlastnosti telefonu
    • Rozhodl jsem se nakoupit v oficiálním eshopu protože jsou na internetu podvodné obchody a také levnější verze telefonu ktere jsou i méně kvalitní.
    • zbytečně moc grafiky kvůli které je obchod pomalejší.

internetový obchod je velmi přehledný, dobře se v něm vyhledává a proto bych doporučil i ostatním

• Rychla komunikace
    • Moznost si zbozi vyzvednout na prodejne

Jsem spokojeny doporucuji nakup, prodavaji zbozi z oficialni distribuce

• Značka, výběr a ceny.
    • Komunikace po telefonu.

Dá se říct standard a je vždy co zlepšit.

• Spojení internetového a kamenného obchodu, cena zboží, rychlý výběr zboží s možností srovnání s jinými produkty.

Vysoká úroveň komunikace s klientem o stavu objednávky. Tady se vám asi nestane, že byste pojali pocit, že na vás s objednávkou zapomněli.

• Nákup přímo z domova
    • Nemá žádné slabiny

Vřele všem doporučuji

• Odborné zaměření na jedinou značku mobilních zařízení, tím lepší profesionální poradenství pro zákazníky.
    • Servis Agora

Výborná komunikace e-mailem se zákazníky, není to jen "robotické" oznámení o objednání produktu, ale skutečná komunikace mezi prodejcem a zákazníkem. A samozřejmě i příjemná obsluha na prodejně.

• Zboží určene pro česky / trh slušné jednaní

• - Dobrá prezentace výrobků
    • - zásilková dochvilnost
    • - nepředražení výrobků

KOMUNIKACE S PRODÁVAJÍCÍM PERFEKTNÍ, RYCHLÉ DODÁNÍ, PERFEKTNĚ BALENO, DOPORUČUJI.

• přímé propojení se značkovou prodejnou, z toho vyplývající možnost osobního odběru, jistota kvalitního servisu, reklamací a služeb, prodavači specializovaní na značku Nokia, originální příslušenství, novinky Nokia rychle k dispozici
    • pro zákazníka, který neuvažuje, je to samozřejmě vyšší cena zboží. Ta je však podle mě vykompenzována jistotami a službami, které obchod nabízí. Raději budu řešit problémy přímo v Nokii, než složitě zasílat zboží na reklamaci bůhvíjakému e-shopu. Možná by si mohl obchod sjednat lepší marketingovou kampaň. To, že jsem jej objevila, byla prostá náhoda.

Obchod jsem zvolila z důvodu, že jsem si chtěla pořídit manažerský telefon E71 a od kamaráda, který má E72 vím, že tyto telefony potřebují sem tam odborně "poladit" operační systém. Chtěla jsem mít jistotu zázemí a kvalitního servisu. A právě od zmíněného kamaráda jsem věděla, že v Nokia obchodu v olympii je to možné.Sama jsem pak narazila na možnost objednat si telefon přes Váš obchod, navíc zaplatit o pár stovek méně a osobně si jej vyzvednout v Olympii Brno. Telefon jsem si byla nejprve v olympii "ošahat". Obsluha byla velmi milá, ochotná, s odbornými znalostmi. To se však nedá říci o člověku, který mi posléze telefon vydával. Jeho přístup byl značně neprofesionální a neustále mě častoval narážkami jakožto na velmi pohlednou slečnu, která si podle něj nesmyslně vybrala manažerský telefon. I když mladý pán nemůže mít potuchy, jakou práci dělám, co za školu studuji, jak moc jsem pracovně vytížená. Ale není mou povinností se před ním obhajovat. Ovšem měla jsem sto chutí mu tam telefon nechat a jít jinam. To byla jediná vada na kráse jinak perfektního obchodu. Dokonce zareagovali na moji objednávku i ve státní svátek.

• rychlé, levnější a lze osobně odebrat ihned

rychlé, skvělé ceny, rychlá komunikace,

• Nemusím jet přes celé město do jeho "obchodního okraje" až do prodejny