Jsem spokojen. Doporučuji.

ochota,vstřícnost rychle dodání zboží.Jsem velmi spokojená a rozhodně doporučuji.

• Spolehlivost
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá cena

Zboží jsem objednal a bylo doručeno.

• Ochotný majitel
    • Skvělá cena
    • Kvalita výrobku

Cena se mi zdála proti trhu velmi levná. Pán se ale zaručil a sdělil mi předběžné datum dodání. Skvělý obchod.

Široký výběr zboží za dobré ceny.

první zkušenost a skvělá

• bylo to poprvé, - a dobré

• Rychlost dodani, velky vyber

• Velmi praktické řešení uchycení koše k tyči.

• Rychlé dodanie tovaru.

vše proběhlo jak má

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme a udělalo nám radost . Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

• Rychlé odeslání
    • kvalitní produkt
    • Příliš drahé poštovné. Objednala jsem pouze balónky a pumpičku a cena za dopravu PPL 170,- . Zásilkovna by byla v tomto přpadě dostačující.

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme, poštovné máme dáno ceníkem přepravců - dopravu zákazníkům nedotujeme. Zásilkovna nebere velké balíky a není schopna systémově odhadnout velikosti a váhu, proto užíváme PPL . Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

• Rychli servis

Reakce obchodu Ninex.cz

rychlé dodání. poměr cena - kvalita

Reakce obchodu Ninex.cz

ŽIDLE K POČÍTAČI VYPADÁ DOBŘE - UVIDÍME JESTLI VYDRŽÍ NEŽ TA PŘEDEŠLÁ Z OBCHODU JINÉHO MAJITELE

• Maximální spokojenost, doporučuji

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kterého si velmi vážíme a udělalo nám radost . Kdykoli se na nás můžete opět obrátit. Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

rychlé vyřízení mé zakázky

Reakce obchodu Ninex.cz

Výborná zkušenost,rychlé jednání a součastky již na horském kolo

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše spokojené hodnocení, kterého si velmi vážíme a budeme rádi, když se na nás opět někdy obrátíte. Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

Všechno OK.