• bylo to poprvé, - a dobré

• Rychlost dodani, velky vyber

• Velmi praktické řešení uchycení koše k tyči.

Zboží po týdnu nepřišlo a ani se nikdo neozval

• Rychlé dodanie tovaru.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• drobné komponenty byly levnější než u konkurence
    • špatná komunikace od eshopu, celý měsíc (!) mi nedali vědět proč zboží (údajně skladem) neodeslali, přestože jsem jim napsal 2 emaily, až když jsem zavolal tak se to pohnulo, ani se neomluvili...
    • doprava na adresu za 170 Kč

Vše (2 různé položky) bylo dle eshopu skladem když jsem vytvářel objednávku, až po 7 dnech potvrdili přijetí objednávky (na platbu se nečekalo) a pak se další 3 týdny nic nedělo přestože jsem postupně napsal na kontaktní email eshopu 2 zprávy. Až když jsem pak zavolal, tak prý že měli první týden dovolenou (to nikde nepsali) a jedna položka není skladem (dle eshopu měla být), tak tedy že jí na mojí žádost objednají (proč to sami neudělali a neodepisovali na mé emaily?) a brzy vše pošlou, ani se nesnažili omluvit, fakt hrozná komunikace. Zboží po tom víc než měsíci přišlo v pořádku. Fakt štěstí, že jsem na to nespěchal, jinak by to byla zoufalost.

• Nic nedorazilo

• Výrobek absolutně neodpovídá vyobrazení na a na eshopu. Šílená konstrukce šílené ni the žádný dodací list žádný návod nic strašný

Působí to na mě dost zvláštně jeden majitel velký e-shop provozní doba pouze hodinu denně po přečtení různých recenzí na internetu jsem rozpačitá pán to zřejmě dělá sám má dlouhou dodací dobu a nekomunikuje se zákazníky.

NULOVÁ KOMUNIKACE ZE STRANY OBCHODU!! ŽÁDNÉ ZBOŽÍ NEDORUCENO!!

• neaktuální eshop
    • nekorektní jednání
    • nedoporučuji podobné neprověřené eshopy
    • eshop s dovolenou

Obvykle neobchoduji s neprověřenými Eshopy, ale nechal jsem se zlákat smyšlenou cenou. Když se tři pracovní dny od objednání zboží nic nedělo, telefonicky jsem dotazoval doručení a bylo mi, zřejmě majitelem, sděleno, že po "dovolené ??!" bude zboží zasláno, a že je určitě skladem. Ani další týden žádné zprávy nepřišly, opět jsem musel telefonovat, po mé výzvě přišla SMS , že zboží již není dostupné .. (v eshopu stále zbývá skladem 5 ks...). Garmina jsem pak objednal na Kupkolo a druhý den vyzvedával na poště. Ninex rozhodně nedoporučuji.

• Dlouhá čekací doba na zboží, které je skladem
    • Špatná komunikace obchodu
    • Špatná informovanost zákazníka
  • Objednávku přijali a po několika dnech zrušili, že zboží je vyprodáno.

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme, i když je negativní, nicméně množství je dáno dodavateli a jejich feedy - na kterých je obchodník závislý , ale ne zodpovědný, a ty se prostě občas liší, to koncový dodavatel neovlivní a zákazník nevidí, že sklady a feedy nesedí a my to nemůžeme ovlivnit a čekáme stejně jako vy, vytvoří se objednávka, čekáme a nic\- příklad nyní vyprodáno ... poté řešíme a snažíme se sehnat zboží jinde, a sami zjišťujeme kde je chyba.. - a bohužel to pak na nás dopadá, ne vše lze mít dneska skladem, obchody nejsou nafukovací a v celosvětovém dopadu se dnes děje poměrně běžně, a to nelze ovlivnit. V OP je uvedeno jak a kdy bude zboží dodáno, a za nesedící sklad bohužel nemůžeme, snažíme se a řídíme dodavateli. Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

vše proběhlo jak má

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme a udělalo nám radost . Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

• Levné
    • když není u dodavatele tak je dodání o něco rychlejší
    • Dlouhé dodání

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme, bohužel dnes to tak funguje, ne vše je možné mít skladem a čeká se na dodání dodavateli, což neovlivníme, vše je uvedeno v OP, a tím se vše protahuje. Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

Produkt byl v pořádku. E-shop nedodal požadovaný motiv. Kdyby napsal e-mail, že mají jen jeden motiv, nebyl by problém.

• Rychlé odeslání
    • kvalitní produkt
    • Příliš drahé poštovné. Objednala jsem pouze balónky a pumpičku a cena za dopravu PPL 170,- . Zásilkovna by byla v tomto přpadě dostačující.

Reakce obchodu Ninex.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme, poštovné máme dáno ceníkem přepravců - dopravu zákazníkům nedotujeme. Zásilkovna nebere velké balíky a není schopna systémově odhadnout velikosti a váhu, proto užíváme PPL . Krásné dny přeje Tým Ninex.cz

• Rychli servis

Reakce obchodu Ninex.cz

rychlé dodání. poměr cena - kvalita

Reakce obchodu Ninex.cz

ŽIDLE K POČÍTAČI VYPADÁ DOBŘE - UVIDÍME JESTLI VYDRŽÍ NEŽ TA PŘEDEŠLÁ Z OBCHODU JINÉHO MAJITELE