• zatím nemohu posoudit, protože jsem vybrané věci ještě neobdržela. Ale vzhledem k tomu, že mám doma hůře se pohybující seniorku a i já začínám mít pohybové problémy, jsou typy van velice potřebné a prospěšné. Těším se na vanu.

• Vlastní doprava

Zboží dorazilo nepoškozené a bezpečně zabalené. Komunikace s obchodem naprosto v pořádku.

• Velice vstřícné jednání ze strany obchodníka
    • Velice výhodná cena zboží

Pokud budu zase potřebovat něco z jejich sortimentu, obrátím se opět
    na Nikido.

velký výběr zboží, které není jinde obvyklé

Vše OK

NEDODÁNY 2 součástky (reproduktor a ventilátor) Reklamace vyřízena okamžitě ovšem s jinými koncovkami.

• Dodávka do domu,přijatelná cena

• Jako jediný e-shop měli parní box 100x100.
    • Vanička je akrylátová a může časem popraskat, ale žádná firma v ČR neprodává lité vaničky 100x100.

Ceny sice přijatelné ale na expedici by bylo potřeba ještě zapracovat aby zboží dodavala kompletní a ne po částech tím se akorát prodlužuje doba dodání a ještě trochu zlepšit komunikaci se zákazníkem jinak s obchodem jako takovým vcelku spokojenost

• nemusim behat po obchodoch a potit sa

spokojenost

• Chybí český manuál

• Skvělá komunikace,ochota vyhovět, velký výběr zboží.

V pondělí,kdy se nám rozbil doma sprchový box,jsem se obrátil s prosbou o rychlé dodání sprchového boxu. Prodejce slíbil,že se pokusí dodat ještě svozem v tom týdnu. Zajistil, telefonicky mě kontaktoval a ve čtvrtek zboží přišlo.
    Musím poděkovat a pochválit za skvělou komunikaci, ochotu a hlavně rychlé dodání.

• ochota personálu, příznivé ceny
    • nemá, ale zboží avizované v inzerátu bych obdržela až za měsíc a půl

• kompletnost

děkuji za hezký obchod

• podstatné je, že zboží, které jsme vybrali a zakoupili jinde namjí

komunikace s obchodem byla bezproblemová, dodávka rychlá, postrádáme návod v češtině, uvítali bychom doporučení na www, kde lze nalézt montážní instrukce a rady, nezkušený člověk podle strohéo návodu v angličtině box těžko sestaví

• Uzasna telefonni komunikace.vřelost

• cena, rychlost
    • Obtížně se lze dovolat na mobil do prodejny

V pořádku, bez problémů

• Všechno ok, jen návod pro montáž by mohl být přehlednější. Místo použití vrutů a šroubů není jednoznačné. Vyobrazení kování se těžko přiřazuje k dodanému materiálu. (Konkrétně - středový panel s boky se spojuje šrouby s podložkou a matkou, ne vrutem 4x16 ).

• Mela jsem dotaz jestli se panel moderno hodi k vane ferrara nebylo mi nic pres email sdeleno.Doufam ze montaz dobre dopadne.