• - vcelku dobrá komunikace
    • - jednání
    • - dlouhá čekací doba
    • - prodávají poškozené výrobky

Objednali jsme vanu, automatický vanový sifon a krycí panel k vaně. Vana se sifonem dorazily cca po týdnu, na krycí panel jsme čekali dva měsíce. Nejdříve ho neposlali vůbec, potom poslali prasklý (divili se, že jsme ho nepřebrali, ale přímo dopravce nám volal, že panel je prasklý a jestli ho má přesto dovézt). No nakonec jsme se po urgování dočkali a mysleli jsme, že i přes špatné recenze to není až tak špatný obchod. Bohužel při otevření balíčku se sifonem instalatér zjistil, že ventil u automatického sifonu je ulomený - ulomená část ale v balíčku nebyla, tudíž to zabalili již poškozený a vědomě to takto poslali. V žádném případě nedoporučujeme.....

• zatím nemohu posoudit, protože jsem vybrané věci ještě neobdržela. Ale vzhledem k tomu, že mám doma hůře se pohybující seniorku a i já začínám mít pohybové problémy, jsou typy van velice potřebné a prospěšné. Těším se na vanu.

• Telefon nikdo nezvedá

• Vlastní doprava

Zboží dorazilo nepoškozené a bezpečně zabalené. Komunikace s obchodem naprosto v pořádku.

• Část zboží nedorazila po celkové úhradě
    • Obchod se mnou nekomunikuje, tel ani email

Objednávka byla emailem potvrzená, ale do dnešního dne nebyla vyskladněna a doručena, termín dodání do 7 dnů, dnes to je 13 dní a stále se nic neděje, ikdyž mi bylo po urgencích ve firmě slíbeno, že mi zboží do 2.2.2017 doručí. Velmi neprofesionální přístup k zákazníkovi, proto nedoporučuji. Stejné problémy by mohly být i s případnou reklamací.

Firma bez jakékoliv zodpovědnosti vůči klientům. Po několika urgencích, kdy mi nejprve slíbili termín dodání a pak, že zavolají do skladu v Opavě, mi ani jednou navzdory slibům sami nezavolali. Objednávku jsem udělala 13.12.2017 s poznámkou, že potřebuji dodat 2 vany nejpozději do 4.1.2018, a dosud ani netuším, kdy a zda vůbec vany dorazí. Rozhodně si u této neseriózní firmy, která se ještě ke všemu drze nazývá jedničkou v koupelnách, již v budoucnu nic neobjednám.

• Prodava a neví co prodava
    • zakaznik objeví nedostatky až rozbali kartony

Kvalita špatna,použité šroubky M4 uplně nevihovujicí-nejdou utahnout,špatna stabilyta,chybělo těsnění skla a dveří-zatím nebylo dodano,vědět že to je vyrobeno v POLSKU tak to nekoupim!všechny spojení hadic s přirubou tečou,odpadní hadice(husí krk)take špatné kvality,celke na co se podivam to je špatné.Prodejce z OPAVY po prodeji nechce vubec komunikovat a zapirase uvadi adresu kde vubec neni nebere telefon.čís.obj.17001337 objednano 7,12,2017.Hájek Jiří.

• Velice vstřícné jednání ze strany obchodníka
    • Velice výhodná cena zboží

Pokud budu zase potřebovat něco z jejich sortimentu, obrátím se opět
    na Nikido.

velký výběr zboží, které není jinde obvyklé

DO dnešniho dne marně čekam na dodavku objednaneho zboži.Cely tyden se pokoušim dovolat na tel. čisla uvedena na objednavce .Ani na jednom se nikdo nehlasi. Stačila by jen informace kdy bude zboži dodano!

Vše OK

Nekomunikuji

NEDODÁNY 2 součástky (reproduktor a ventilátor) Reklamace vyřízena okamžitě ovšem s jinými koncovkami.

• Dodávka do domu,přijatelná cena

• Jako jediný e-shop měli parní box 100x100.
    • Vanička je akrylátová a může časem popraskat, ale žádná firma v ČR neprodává lité vaničky 100x100.

• zboží s dodáním do 7 dnů, 7 den mi přišel mail že na dotaz výrobce uvedl že zboží již nevyrábí
    • několikrát jsem se pokusil dovolat během vyřizování objednávky na uvedená telefonní čísla, přes to že zvonila, nikdo telefon nikdy nezvedl!

Ceny sice přijatelné ale na expedici by bylo potřeba ještě zapracovat aby zboží dodavala kompletní a ne po částech tím se akorát prodlužuje doba dodání a ještě trochu zlepšit komunikaci se zákazníkem jinak s obchodem jako takovým vcelku spokojenost

Schází doplňky pro uvedené zboží jako příklad madla.

• nemusim behat po obchodoch a potit sa