• Při vrácení zboží chtějí do balíku přiložit vytištěný formulář i fakturu. V dnešní digitální době nevhodné řešení.

Tiskárnu nemám a neplánuji koupit. Napsal jsem údaje na papír ručně a doufám, že vrácení zpracují v pořádku.

• Rychlost zaslání

• velice rychlé, 24h. od obj. doručeno v A_boxu

• česká značka
    • specifické zboží (platební prsten)
    • doručení druhý den

Velmi rychlá realizace objednávky

• Rychlost odeslání

První dva nákupy na jedničku. Hlavně ta rychlost.

• Mají platební prsteny.

• Velmi rychle doručeno (pondělí objednáno, v úterý na místě), zatím +- funguje velmi dobře, milé překvapení i pro obchodníky
    • Spolu s promo kódem od banky fajn cena
    • Ze začátku jsem řešil problem s přidáním karty (nakonec se vyřešilo s bankou), ale ačkoliv jsem psal do formuláře na Niceboy.eu, do dneska se mi NIKDO neozval.

Mám několikátý výrobek od Niceboy, tenhle zatím funguje nejlépe. Uvidime, co po delší době. Jen nevim, proč ani skoro po týdnu se nikdo neozval…

Děkujeme, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup!

Velice se omlouváme za nevyřízení vašeho dotazu. Bohužel díky technické chybě se k nám dotaz nedostal. Aktuálně pracujeme na opravě našeho zákaznického formuláře a děkujeme za upozornění.

Prosím dočasně využijte našeho online chatu, kde na dotaz reagujeme téměř obratem, případně jsme tu pro vás na telefonním čísle +420 733 555 255.

Pokud máte nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

• Rychlé jednání.
    • Ochota.
    • Rychlost.
    • Otravnááááá reklama v rááááádiu. Měla na mne opačný účinek, nechtěl jsem zde nic kupovat.

Zboží přišlo nefunkční

Děkujeme, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup!

Velice nás mrzí, že se Vám do rukou dostal vadný kus. Omlouváme se a doporučujeme reklamaci.
    Věříme, že po jejím vyřešení bude již produkt sloužit k vaší naprosté spokojenosti.

Byl to první nákup.

Skvělá cena, perfektní kvalita a neuvěřitelná rychlost doručení. S klidným svědomím tento obchod doporučuji

• Rychlý

• zajímavé zboží
    • složité vracení zboží

složité vracení zboží - nelze pořádně najít formulář. Formulář nutno tisknout, složitě vyplňovat. A doprava zpět je nutno zaplatit.

Dobrý den.

Velice děkujeme za vaši zpětnou vazbu a podnět ke zjednodušení procesu vrácení zboží. Bohužel některé kroky jsou však nutné pro kladné zpracování.

Super rychlé

Komunikace Helpdesku je příšerná. Ochota vyhovět zákazníkovi nulová.

Děkujeme, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup!

Velice nás mrzí, že s nákupem nejste spokojen.

Bohužel jak už komunikovala naše zákaznická podpora, není v našich silách Vám vyhovět a to z důvodu zákonné legislativy, vztahující se na podmínky při nákupu na obchodní společnost.

Co se týká samotných produktů a jejich uvedení do provozu.
    Zde jsme s Vámi komunikovali správný postup, společně s identifikací komplikace a její možné odstranění při párování produktů k mobilní aplikaci.
    Veškeré informace jsou také uvedeny v manuálu produktu, nebo na našem e-shopu.