• Myslel jsem,že kupuji český výrobek, ale je to Čína a vylhaná hrůza. Reproduktor 40W má 10, maximálně 15W!!! Robotický vysavač mizérie a na štítkách made in China. V česku to jen polepí samolepkama.Normální klamání zákazníka. Šmejdi!

Milý zákazníku!

Děkujeme, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup!

Niceboy je skutečně česká značka :)

Niceboy produkty mají kompletní CZ podporu a servis. Samozřejmě jako většina výrobků na českém trhu, jsou i ty naše produkovány v Číně, proto made in China. Nejedná se však o přelepené produkty jak uvádíte.

Pokud máte pochybnost o výkonu reproduktoru, omlouváme se a doporučujeme reklamaci.

Mrzí nás, že s nákupem nejste spokojen. Děkujeme za recenzi.

Hezký den přeje Jakub

Cena na jiném internetovém obchodě byla o cca 700 kč nižší.

Milý zákazníku!

Děkujeme, že jste si vybral náš eshop pro svůj nákup!

Je nám líto, že jste zjistil nižší cenu v jiném internetovém obchodě. Rozumíme, že cena může být důležitým faktorem při nákupu, a vždy se snažíme nabízet konkurenceschopné ceny. Je však důležité poznamenat, že jako výrobce jsme vázáni dodržovat doporučené maloobchodní ceny, které stanovujeme, aby byla zachována spravedlivá soutěž mezi různými prodejci.

Rovněž bychom vás rádi informovali, že pokud jste nakoupil přímo u nás, můžete čerpat řadu výhod, jako je doprava zdarma, bezproblémová a rychlá reklamace, a také online podpora k produktu. Našim cílem je zajistit vaši spokojenost a maximálně vám usnadnit nákup a používání našich produktů.

Pokud máte nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

S pozdravem, Vít.

• Vraceni zbozi hradi zakaznik

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že nákup nenaplnil vaše očekávání a tedy náš obchod nedoporučujete. Děkujeme za recenzi.
    Hezký den přeje Jakub z Niceboye

• Při každé menší manipulaci / srovnání sluchátka v uchu se přehrávání zastaví.

Sluchátka jsou pro nenáročné uživatele.

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že i přes vyšší % hodnocení náš e-shop nedoporučujete. Věříme, že budou sluchátka sloužit k vaší spokojenosti a v budoucnu nás třeba doporučíte :)
    Hezký den přeje Jakub z Niceboye

Niceboy už nikdy víc.. Nefunguje. Podpora mi odmítá vyhovět. Tzn. vyhodil jsem peníze z okna. Scam as *vulgarismus editován*. Příště už jedině jabko. Čínské šunty! Kdo chce prohloupit, ať si je koupí.. nelze spárovat, návody na netu prostě nefungujou a bez dokladu odmítají reklamovat zboží.. Nj když jim člověk věří a doklad hned vyhodí, tak má hold smůlu a podvodnici sk namastili kapsu

Reakce obchodu Niceboy.eu

Vaše nespokojenost s Niceboy produktem a značkou nás velice mrzí.
    Je možné, že se vám do rukou dostal vadný kus, za což se omlouváme.
    Pokud se objeví jakékoliv komplikace, je naše Niceboy podpora připravena s čímkoliv pomoci. Doporučujeme se na naši podporu znovu obrátit a zkusit s námi doklad od vaší objednávky dohledat. Případně společně komplikaci s produktem odstranit.
    Bohužel v případě nedoložení dokladu o nákupu, není možné legislativně reklamaci přijat.

• Přehledné webovky
    • Široké možnosti dodání
    • Detailní popisy zboží
    • Špatná komunikace
    • Složitý proces reklamace

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že Vám nevyhovovala komunikace s naším Niceboy e-shopem.
    Veškeré dotazy se snažíme odbavovat telefonicky či e-mailem v rámci několika hodin. Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, prosím neváhejte nám své podněty zaslat na e-mail [email protected] :)
    Zpětná vazba je pro nás důležitá a děkujeme za recenzi. Hezký den přeje Jakub z Niceboye

• Máte napsáno 50w a myslel jsem že bude hrát silněji poble mě je to slabší

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že produkt nenaplnil vaše očekávání. Veškeré uvedené informace souhlasí s reálnými funkcemi produktů.
    Pokud máte pocit, že reproduktor nefunguje správně, doporučujeme reklamaci. Bude odeslán do servisního střediska kde bude provedena jeho diagnostika. Hezký den Vám přeje Jakub z Niceboye

• Po ani ne týdnu mi přestalo fungovat jedno sluchátko.

Dobrý den.
    Mrzí nás, že se vám do rukou dostal vadný kus sluchátek. Omlouváme se a doporučujeme reklamaci.
    Hezký den Vám přeje Jakub z Niceboye

• Nemohu nastavit Blutu

Reakce obchodu Niceboy.eu

pokud máte jakékoliv komplikace s naším produktem, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu zde: [email protected], +420 733 555 255. Rádi s čímkoliv pomůžeme. Hezký den Vám přeje Jakub z Niceboye

• Zboží jsem reklamoval. Prodejce nekomunikuje.

Nedoporučuji. Problem s reklamaci i vracenim zbozi.

Reakce obchodu Niceboy.eu

Vaše negativní recenze nás mrzí!
    Na základě Vašeho telefonického podnětu jsme prověřili opětovně stav Vaší reklamace, včetně komunikace našeho reklamačního oddělení.
    Aktuálně bohužel nedisponujeme systémem pro online sledování stavu reklamovaného zboží a tuto možnost do budoucna připravujeme.
    Nicméně veškerá Vaše komunikace s kolegy reklamačního oddělení a zákaznickou podporou, byla vždy obratem vyřešena a byly Vám předány veškeré vámi požadované informace.
    Rádi bychom se ještě touto cestou omluvili, že se Vám do rukou dostal vadný kus a byl jste nucen řešit reklamaci.
    Hezký den Vám přeje Jakub z Niceboye

• Rychlost doručení
    • Nízká cena ve srovnání s konkurenčními produkty
    • Nedostatečné návody nebo proklamace funkcí, které ve skutečnosti nejsou implementovány - odzkoušeny
    • Zákaznická podpora

Bohužel se mi nepodařilo spárovat osobní váhu ION SmartScale
    Black s Apple Health a ihned jsem kontaktoval zákaznickou podporu s prosbou o radu, neboť tato informace není uvedena v návodu. Zákaznickou podporou mi bylo sděleno, že mě budou kontaktovat na mém e-mailu. Za dva dny, kdy jsem nedostal odpověď, jsem se opět dotazoval, jak to vypadá s návodem na spárování s Apple Health, opět stejná (nic-neříkající) odpověď. Po 7 dnech stále nemám informaci, jak spárovat danou váhu s Apple Health (nutno podotknout, že se spárováním konkurenčních produktů jsem neměl žádný problém). Bohužel za mě je váha zcela nepoužitelná a jedná se o vyhozené peníze.

Reakce obchodu Niceboy.eu

Omlouváme se za komplikace při spojení chytré váhy Niceboy ION SmartScale s aplikací Apple Health. Váha bohužel aktuálně tuto aplikaci nepodporuje a již jsme učinili kroky k nápravě.
    Vaše e-mailové dotazy naše Niceboy podpora odbavila a odpovědi Vám byly zaslány. Prosím zkontrolujte si vaši schránku, případně se podívejte, zda nemáte odpovědi ve spamu. Pro jistotu jsme zaslali odpověď znovu na Váš e-mail.
    Děkujeme za vaši recenzi. Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

• hezká krabice, ve které je zboží dodané
    • sluchátka jsou velká i na najmenší možné rozpětí. Zboží jsem kupoval pro přítelkyni a ta má menší hlavu než já, ale ani mně nebyly pohodlné
    • kvalita klávesnice, velice hlučná při psaní

Objednal jsem sluchátka Niceboy HIVE 3 Prodigy and klávesnici ORYX K100.
    Bohužel kvalita klávesnice nebyla podle mého očekávání a sluchátka byla obrovská a nikomu na hlavně neseděla dobře. Vrátil jsem tedy zboží v zákonem dané lhůtě, ale ani 3 týdny od potvrzení doručení zboží nemám peníze na účtu (v Obchodních podmínkách píší nejpozději do 14 dnů). Obchod jsem kontaktoval a snad se to vyřeší, ale za mě palec dolu pro zboží i obchod

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že Vám produkty Niceboy nevyhovují a nesplnily vaše očekávání. Také se omlouváme za komplikace při reklamaci. Budeme rádi, když nám ještě v budoucnu dáte šanci Vás přesvědčit, že jsou naše produkty fajn. Děkujeme za vaši recenzi. Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

• rýchlosť doručenia
    • kúpil som si dvojo slúchadiel danej značky a prvé budem reklamovať druhýkrát a druhé pôjdu na reklamáciu prvý raz. Obe sú na BT

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že se Vám do rukou dostaly vadné kusy sluchátek Niceboy a omlouváme se. Věříme, že po vyřízení reklamace již slouží k vaší naprosté spokojenosti. Děkujeme za vaši recenzi. Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

• levný
    • tělo z křehkého plastu
    • stavitelné nožičky nedrží

Sice levný, ale za to velmi křehký a tím i náchylný na zničení. Nečekal jsem nic extra, ale toto je opravdu špatný produkt a i 100Kč je za toto moc.

Reakce obchodu Niceboy.eu

Mrzí nás, že produkt Niceboy nenaplnil vaše očekávání a tedy ho nedoporučujete. Děkujeme za vaši recenzi.
    Hezký den Vám přeje Tým Niceboy.

• Cena za dopravu vysoka

Eshop ok,nepoužívat českou poštu...kamera ok

Reakce obchodu Niceboy.eu

mrzí nás Vaše zkušenost se službami České pošty a také to, že kvůli této zkušenosti nedoporučujte celkově náš eshop. Právě pro všechny, kterým nevyhovuje Česká pošta je k dispozici volba doručení i přes PPL nebo osobní vyzvednutí v kamenném obchodě.

Pěkný den,

Niceboy

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dokonalý zvuk
    • Po 2 týdnech přestallo fungovat tlačítko pro zapnutí

Reakce obchodu Niceboy.eu

mrzí nás, že jste narazil na vadný výrobek. Určitě se obraťte na naše reklamační oddělení a bude Vám vyměněn za nový.
    Pěkný den,
    Niceboy