Rychlé vyřízení objednávky.

• Kvalita s obchodem je výborná a vaše výrobky jsou velice kvalitní, takže spokojenost

• Rychle zaslani, dobra komunikace, kvalitni vyrobky

Zadne nevyhody

Velký výběr přírodní kosmetiky.

Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace.

• skvělé zboží, kupuji pravidelně kolagen

• Velmi rychlé dodání zboží - do dvou dnů od objednání.

Vyberte si dárek a není z čeho vybírat. Stále jenom živá voda.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

To mě opravdu mrzí, že náš obchod nedoporučujete jen proto, že dáváme svým zákazníkům velmi hodnotné dárky za nákup ZDARMA . Z historie Vašich objednávek jsem se domnívala, že jste s naší kosmetikou i doplňky stravy s živým kolagenem spokojená. Jen pro zajímavost, zde je přehled všech dárků ZDARMA za nákup, které jste od nás obdržela :
    1.) slevový kupon 150 - 2.) vzorky kosmetiky - 3.) šampon s živým kolagenem 200 ml - 4.) peeling s živým kolagenem 150 ml - 5. ) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml a slevový kupon 200 Kč - 6.) krém na ruce s živým kolagenem+ slevový kupon 150 Kč - 7.) peeling 150 ml + k svátku slevový kupon 200 Kč - 8.) propisovačka, sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml a slevový kupon 200 Kč ke Dni seniorů - 9.) novoroční dárek slevový kupon 222 Kč - 10.) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml + narozeninový slevový kupon 301 Kč - 11.) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml + narozeninový slevový kupon 200 Kč - 12.) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml - 13.) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml - 14.) krém na ruce s živým kolagenem - 15.) sprej s živým kolagenem- živá voda 150 ml + produktový katalog 84 stran.

Protože je chladnější počasí a ruce více trpí chladem, nyní máme na výběr z dárků ZDARMA k objednávce krém na ruce s živým kolagenem a pro ty, kteří mají o své ruce postaráno - testovací sadu 4 vzorků kosmetiky s živým kolagenem ve skleněných dózičkách, kde je 5 ml denního a nočního krému, zpevńující sérum na podbradek a elixír na tvář a dekolt.
    Výběr dárků ZDARMA za nákup vždy pečlivě zvažujeme a převážně se řídíme přáním našich zákazníků, kteří nám volají i píší.
    Věřte, že kdybyste nám zavolala, že nejste spokojená s výběrem dárků, rádi bychom se nechali inspirovat Vaší představou. Ale napsat do hodnocení zde, že náš obchod NEDOPORUČUJETE, opravdu hodně zabolelo u srdce, protože my všichni v NEZESTÁRNI tento byznys děláme srdcem a plnohodnotnými dárky ZDARMA chceme potěšit.
    S přáním všeho dobrého Eva Sojková

Vše proběhlo v pořádku.

Super produkty v Nezestarni a všem kdo chtějí mít zdraví a nemít bolesti a produkty jsou opravdu Vysoce kvalitní a Špičkové kvality. Vřele všem lidem zdravým i nemocným doporučuji. Vlasy mi přestali padat díky Kloubní výživě SKIN BEAUTY CO Q10 a bolesti ustoupili. Páteře a celého těla. Děkuji moc za rychlé dodání a celému týmu v Nezestarni Skvělí lidé co nám pomáhají. A pleť mám také krásnější a dárečky mi poslali krásné. A mám ověřený HAIRS NAILS funguje na vlasy a celé tělo a když, mám vředy tak pomáhá. A rány hojí. Tak vše kloubní výživy vše s Nezestarni doporučují. Všechny produkty ŠPIČKOVÉ KVALITY a ÚROVEŇE.

Komunikace na dobré úrovni. Nabídka je uměrná cenám.

vyhovující

Příjemné jednání. výborná komunikace,dobré ceny,časté slevy

Vždy pohotová reakce a bohatý výběr

Moje zkušenost s obchodem je výborná, všechno dorazí brzy. Produkty, které odebírám jsou účinné (Invita active a Invita Skin Beauty), beru dlouho a cítím výsledek, nevrže mi v kolenou, když jdu po schodech například,

• Rychlost doručení, skvělé produkty nakupuji již hodně let

nic nemohu vytknout

Rychlost dodání a skvělá komunikace s obchodem

Velmi rychlé doručení.

• Vždy jsem se zbožím i službou spokojena

Jako vždy, objednávka, vyřízení a dodávka bez chyby.