• Rychlé profesionální, spokojenost

Paní Moniko, moc děkujeme. Jsme rádi za lrásné hodnocení. Eva Sojková

• Skvělé jednání, rychlost zpracování, vynikající nabídka.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Vaše hodnocení nás opravdu potěšilo. Živý kolagen je naše srdeční záležitost a děláme maximum proto, aby byli naši zákazníci spokojení. Moc děkuji za celý tým NEZESTÁRNI.CZ - Eva Sojková :-)

• rychlost dodání
    • super sleva

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, jsme rádi, že Vás naše VÁNOČNÍ SLEVA potěšila. Věřím, že budete s objednaným zbožím spokojená. Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

• rychlost a spolehlivost

Děkujeme, za krásné hodnocení. Potěšilo nás. Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

• Rychlé dodání, informace o výrobcích.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Dokonalé informace o všech výrobcích jsou pro nás prvořadé. Někomu vadí, že v této zrychlené době máme u produktů hodně textu a zbytečných rad. Ale u nás máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, nic neskrýváme ani ve složení a vždy víte, jak daný produkt používat a s čím se dá kombinovat. Děkujeme, vážíme si Vašeho hodnocení.
    Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Moje jmenovkyně paní Evo, děkuji za recenzi. Udělal jste nám radost. Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

Zboží bylo vždycky doručeno brzy a v pořádku

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, že se k nám ráda vracíte a ještě napíšete hezké hodnocení. Děláme maximum proto, aby byli naši zákazníci spokojení, protože jsou u nás na prvním místě.

rychlost dodání

Děkujeme, rychle balíme a dopravci stíhají :-) Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

Osobní přístup, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Pro nás je každý zákazník jedinečný a děláme proto maximum. Jsem ráda, že to také tak vnímáte.
    Děkujeme. Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

Zboží je kvalitní, rychlé dodání. Jsem dlouholetý klient.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme za krásné hodnocení. V nabídce našeho e-shopu máme pouze prověřené zboží té nejvyšší kvality, sami ho používáme a obdarováváme s ním rodinu i své nejbližší přátele. Vážíme si každého zákazníka, ale pokud v objednávce vidíme podle data registrace, že se k nám pravidelně vrací letitý klient, máme o to větší radost. Moc děkujeme za zachování přízně i do budoucích let a přejeme jen samé dobré.

• rychlost dodání
    • kvalita výrobků

• Kvalita výrobků, rychlost dodání

• Velice jsem spokojená s Nezestarni. cz. Jednak produkty špičkové kvality a velice rychlé dodání zboží. Vždy bodu jedině v Nezestarni. cz kupovat vysoce kvalitní produkty. Kvalitu zákazník pozná. A komunikace paní Evičky Sojkove je na úrovni. Prostě SUPER.

Vřele všem kdo mají problémy s pohybovým aparátem a klouby a pletí, jak ženy, tak muži, tak nejlepší mají Kloubní výživu i jiné produkty špičkové kvality.

Vše OK, jako vždy, rychlé dodání.

• snad vyšší cena, ale kvalita si to žádá

Často nakupuju od této kosmetické firmy, jsem velmi spokojená s výrobky, už několikrát se mi stalo, že i cizí ženy se mě ptaly, co užívám, že mám tak pěknou pleť, takže doporučuju dále.
    Žádná plastika, žádné invazivní zásahy, a přesto se vrásky eliminovaly. A hodně. Jen lituju, že jsem "nezestárni.cz" neobjevila dříve.

• Spokojenost s vyrobkem.

• Jednou získaná sleva zůstává. Nenutí Vás trvale odebírat zboží.
    • Trvale sledují vývoj nových výrobků a uvádí je na náš trh.

Vřele doporučuji. Spolupracuji s nimi už od založení. Solidnější firmu jsem zatím neobjevil.
    Srdečně jim přeji, aby ještě dlouho vydrželi.
    Petr Bělousov

• Jako vždy vše v pořádku. Nakupují pravidelně

občas zde nakupuji

• Vzhledem k prvnímu nákupu se zdržím bližšího hodnocení