Zboží přišlo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

To nás těší, že vše proběhlo rychle a k Vaší plné spokojenosti :-) Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

Již několik let jsem naprosto spokojená!

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Takové odnocení je pro nás potěšující i zavazující. Děláme maximum proto, aby byli anši zákazníci spokojení a rádi se k nám vraceli. To je pro nás ta největší odměna. Děkujeme :-) Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

V tomto obchodě nakupuji často. Kolagenové prostředky se mi velmi osvědčily po úrazu Achilovky, ted je s úspěchem používám na artrózu kolen. Komunikace s obchodem je bezproblémová, perfektní a rychlá, stejně jako expedice. Zase tu brzo nakoupím.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme za krásnou recenzi. Potěší zejména, když člověk dělá svoji práci srdcem. Jsme rádi, že Vám kolagenové kapsle Invita Skin Beauty pomohly zkvalitnit život a ulevit od bolesti. Je pro nás ctí, že jste se stal naším věrným klientem :-) Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

• Kvalitní výrobky
    • Rychlé odeslání

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojená :- Za tým NEZESTÁRNI.CZ Eva Sojková

• Již několik let si objednávám vaše produkty,a jsem velmi spokojená s jejím dodáním,je velmi rychlé a zboží není poškozené

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, že se k nám léta vracíte a jste s naší prací i s účinky kolagenových produktů s živým kolagenem spokojená. Takové hodnocení je pro nás velkým oceněním a zavazuje nás i do budoucna. Eva Sojková

Vřele doporučuji obchod. Nezestarni. cz. Velimi vstřícné a krásné chování k zákazníkům a vysoce kvalitní produkty.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Moc děkujeme za vřelé doporučení. Vážíme si každého zákazníka a věřte, že každý zákazník - i s tou sebemenší objednávkou, je pro nás vždy velmi důležitý a máme radost, když mu naše produkty s živým kolagenem pomáhají zkvalitnit život. Eva Sojková

Až překvapivě rychle váš obchod dodává objednávky.Byla to moje druhá objednávka a vše proběhlo perfektně.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme za krásnou recenzi, moc si toho vážím a budu ráda, když se k nám budete ráda a vracet i do budoucna. Eva Sojková

V obchodě nakupuji opakovaně již několik let. Vždy je vše bez problémů obratem vyřízeno. Obchod doporučuji pro spolehlivost a korektnost v jednání.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Taková recenze neuvěřitelně potěší a je určitě snem každého, komu záleží na spokojenosti svých zákazníků. Děkujeme. Pro nás to je povzbuzení, že i v této složité době se vyplácí slušnost, spolehlivost a korektivní jednání. Eva Sojková

objednávám již poněkalikáté a jsem spokojena

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, jsme moc rádi, když se k nám zákazníci opakovaně vrací, protože jsou spokojeni jak s kvalitou objednaných produktů, tak i s expedicí. Eva Sojková

S obchodem jsem spokojená.Nakupuji opakovaně.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, že jste s naším obchodem spokojená a pravidelně se k nám vracíte. Eva Sojková

Maximální spokojenost

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, opravdu děláme vše proto, aby byl nači zákazníci maximálně spokojení a vážíme si toho, že to i o nás napíší. Eva Sojková

Rychlé doručení, ochota při odpovídání na otázky po telefonu, týkající se použití kosmetiky

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Moc děkujeme za potěšující hodnocení. Vždy nám udělá radost, když naši klienti ocení, že dokážeme dobře poradit a balíček rychle doručit. Eva Sojková

• Jsou velimi šikovní celý tým v Nezestarni. Vždy mi rychle doručí objednávky.

Vřele všem doporučuji produkty s Nezestarni. Jsou vysoce kvalitní a opravdu mám s Kloubní výživou a Živým Kolagenem vynikající zkušenosti. Prostě pecka nejlepší Kloubní výživa a všechny produkty. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Milá paní Gabrielo, dobře vím, jak Vám kolagenové kapsle Invita Skin Beauty a Invita Aktive pomáhají na vleklé problémy a jak se Vám zkvalitnil život. Děkujeme za vřelé doporučení. Eva Sojková

vše OK

Děkujeme, těší nás, když zákazníci vidí, že je u nás vše OK. Eva Sojková

Rychlost, spoehlivost

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, rychlost, spolehlivost a empatie, to je náš cíl. Eva Sojková

Rychlé vyřízení objednávky.

Děkujeme, vždy se snažíme, aby balíček doma potěšil co nejříve :-) Eva Sojková

• Rychlost, ochota, jsem vždy velmi spokojená
    • Není

Děkujeme, taková recenze nás vždy potěší. Eva Sojková

• Ochotně poradi
    • Doporučí výhodné doplnujici zboží
    • 0

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme za hezké hodnocení. Vždy rádi poradíme i doporučíme finančně nejvýhodnější kombinaci produktů na konkrétní problém. Eva Sojková

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, rychlost a spolehlivost je náš cíl a těší nás, když to oceňují i naši zákazníci. Eva Sojková

• Spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu NEZESTÁRNI.CZ

Děkujeme, dlouhá léta děláme maximu proto, aby byli naši zákazníci spokojení. a jsme rádi, když vidí, že se nám to daří. Eva Sojková