• Výběr velikostí
    • Obrázek zboží neodpovídá realitě
    • Poznámku v objednávce ignorují úplně

Objednal jsem si moto kalhoty s potiskem na kapsách. Ke kalhotům černý opasek. Kalhoty jsou bez potisku na kapsách a pásek je hnědý.

• Dobrá cena, dobrá kvalita zboží.
    • Chování personálu prodejny.

Povýšené, arogantní chování prodavačky.

Vážený zákazníku,
    Předem se omlouváme za arogantní chování naší prodavačky, už byly učiněny kroky k nápravě.
    Mrzí nás , že jste nebyl spokojen, ale doufáme , že to byl jen výjimečný případ nevhodného chování k zákazníkovi.
    tým newSport.cz

• Jedna bočnice byla naštíplá. Uchycení do zdi je nedůvěryhodné, museli jsme vyřešit jinak.

Vážený zákazníku,
    bylo by příště dobré nás kontaktovat, vyřešili bychom výměnu zboží.
    Závada byla asi už při výrobě a nesprávné manipulaci s výrobkem.
    Jednoduché je napsat špatnou recenzi a nic neřešit, tato chyba by se dala odstranit výměnou zboží zdarma.
    tým newSport.cz

• Cena kola a jako dárek kamera
    • Delší dodací lhůta - týden. Nevhodně zvolený dopravce (DHL), kdy nelze odpovědět na SMS s oznámením o doručení zboží a ani dispečer nereaguje na e-mail. Nakonec dovezl kolo řidič PPL se standartní komunikací.
    • K vlastnímu kolu Galaxy Pyxis: Všechna ložiska přetažena tak, že s hřídelkami nelze rukou otočit a je jasně patrné zasekávání kuliček ložisek. Nesmyslně jiné průměry hřídelek kol, takže k jejímu montáží a seřízení potřebujete asi deset různých klíčů a k sestavení celého kola snad dvacet. Vůbec žádné přibalené nářadí. Všechny závity zaplácané barvou.
    • Montáž kola zabere i automechanikovi 2 hodiny a nutnost vybrousit si ultra slabý klíč k seřízení vůle ložisek a nebo nechat si kolo sestavit u specialisty.

Kdo není manuálně zručný, tak nad montáží bude plakat a zkušený mechanik bude nadávat, jako Luboš.

Vážený zákazníku
    předem se omlouváme za komplikace, co se týká dle vaší zkušenosti přetažení ložisek na kole.
    Informovali jsme dodavatele a výrobce ohledně nápravy.
    Do dnešního dne jsme na tyto kola neměli žádné reklamace,ale stát se může cokoli..
    Vše se dalo řešit telefonicky, určitě bychom vám poslali obratem nové kolo, dopravy by byly účtovány naší firmě a svoz by byl také zajištěn.
    Co se týká dodání tak jste si zvolil platbu předem na účet, objednávka byla zavedena do sytému 22.1.2021 a byly vám poslány platební údaje k platbě.
    Vaše platba dorazila 25.1.2021 9:03:18 a ten samý den si přepravní společnost kolo odvezla.
    Za zpoždění dodávky se omlouváme,ale nijak jsme nemohli ovlivnit délku dodání , to si řeší přepravní společnosti samy.
    Už jsme DHL kontaktovali a čekáme na vysvětlení zpoždění dodání.

Z nákupu jsem zklamaná. Bylo mi změněno doručení z České pošty na PPL a o této skutečnosti jsem nebyla informována. Ke zboží jsem se dosud nedostala, ačkoliv již 10 dní leží na PPL Parcel shopu. Obchod sliboval, že zavolá s vysvětlením, stále se neozval.

Vážený zákazníku
    pochybení vzniklo na Vaší straně a to , že jste udala špatné telefonní číslo a nebyla jste přítomna při doručení, nikdo se Vám nedovolal.
    Zkoušelo to naše expediční oddělení a také PPL vás nemohlo kontaktovat.
    Po emailové komunikaci jsme konečně získali správné telefonní číslo a hned jsme Vás kontaktovali a dohledali jsme Vám zásilku , která byla z důvodu jak vaší nepřítomnosti, tak i špatného telefonního čísla převezena na výdejní místo.
    Mrzí nás , že situace nebyla zaviněna naší firmou,ale špatnou recenzi jste napsala nám.
    Většinou to tak bývá , že když je vše v pořádku ..nikdo nic nepíše a pokud se něco špatného stane,.píšou hned všichni.
    tým newSport.cz

• V popisu byly uvedeny blatníky..žádné nedorazily....vyberete dražší kolo aby tam byly a nakonec je musíte dokoupit zvlášť.

Vážený zákazníku
    předem se omlouváme za tištěnou chybu v popisu produktu, která vznikla přepisem textu od výrobce.
    Pro vyřešení dané situace jste nás mohl kontaktovat a celou situaci bychom mohli vyřešit k vaší spokojenosti.
    Každá chyba se dá vyřešit , aby byl zákazník spokojen a nemusí se hned psát špatné hodnocení na celý nákup, spousty našich zákazníku je spokojeno s nákupy v našem internetovém obchodě.

tým newSport.cz

U kola nebyla seřízena brzda a evidentně do ní bylo neodborně zasahováno (roztřepené lanko apod. již nešla 100% seřídit) Jelikož to byl dárek pro syna k narozeninám, tak jsme ani nereklamovali, protože by to bylo na dýl a syn by neměl dárek na oslavu.

Vážený zákazníku,
    i přesto že to byl dárek jak píšete , máte právo na reklamaci, která by určitě dopadla kladně.Syn by dostal odrážedlo jak píšete se špatnou brzdou a odrážedlo by se potom vyměnilo , nebo by byly učiněny jiné kroky k vaší spokojenosti.
    Navíc odrážedla se neseřizují a chodí od výrobce ve stavu do kterého nezasahujeme, proto se mohla stát chyba při montáži u výrobce což je fa KELLYS.
    Mrzí nás , že jste nás hned nekontaktovala a řešíte to až teď napsáním špatné recenze na náš obchod, navíc tento stav výrobku jsme nemohli nějak ovlivnit, ale mohli jsme uděl kroky , k vaší spokojenosti.

tým newSport.cz

• Rozdílná fotografie objednaného výrobku a dodaného zboží

Při vyzvedávání výrobku jsem po kontrole objednávku zrušil - Rozdílná fotografie objednaného výrobku a dodaného zboží, nebylo možné použít.

• Koloběžka špatně jezdi
    • Nebyla doručena tam kam jsem chtela
    • Kola jsou úplně k nicemu

Vážený zákazníku,
    koloběžku bylo možno vrátit, reklamaci bychom nárokovali po výrobci, přesto se omlouváme .
    Sjednáme s výrobcem a dodavatel nápravu.
    Vždy se najde nějaké řešení.

• Zboží mně bylo doručeno, ale s nefunkční baterií.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se způsobené potíže, budeme kontaktovat výrobce ,reklamaci je možno řešit na tel. čísle 603871326.
    Po domluvě najdeme nějaké řešení.

Objednávka byla dva dětské zvonky jeden přišel zlomený balení za nic nestálo!!!

Vážený zákazníku,
    balíček mohl být poškozen při přepravě,pokud byl neodborně zabalel vyvodíme z toho důsledky.
    Příště nás prosím ihned kontaktujte a my i hned sjednáme nápravu,než psát negativní hodnocení bez jakéhokoliv vysvětlení.
    Nikdo není neomylný a vše se dá řešit.

POZOR. Navnadil nás dárek k nákupu, o kterém se psalo na webových stránkách. Překvapilo nás, že i když jsme se o něm zmínili v objednávce, dárek jsme neobdrželi a ani žádné vysvětlení.
    Odpověď dorazila až po našem emailu s odůvodněním, že na webové stránce je zmínka, že akce trvá do vyprodání zásob. Proč stránku neodstranili již dříve/nedopsali, ze akce je ukončena, jsme se nedozvěděli.

PROSTĚ NEKVALITNÍ ZBOŽÍ - ŠPATNÉ INFORMACE NA STRÁNKÁCH , NEBO ZASLÁNO JINÉ ZBOŽÍ

Reakce obchodu newsport.cz

Dobrý den,pokud jste dostal jak píšete nekvalitní zboží v hodnotě 129 Kč,byla možnost kontaktovat nás na tel. čísle 603871326 a celou situaci bychom vyřešili,nikdo není neomylný a celá situace se dá řešit jinými způsoby.Tým sportpower.cz