• Objednáno, zaplaceno, nedoruceno.
    • Pokus o komunikaci s obchodem emailem i telefonicky, bozuspesne

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, kontaktovali jsme Vás na druhý den, bohužel po napsání této negativní recenze. V balíčku byl i dárek za zdržení. Balík byl odeslán, a byl od Vás převzat.

• Žárovka svítila JEDEN DEN,druhou už jsem neobjednával, protože to už bylo podruhé,co jsem objednal žárovku od vás.Je fakt že ta první svítila myslím týden.Takže od vás už nikdy více.Za mě vyhozené peníze.

• Balíček jsem právě vyzvedla. Hodnotím rychlé dodání,jiné zkušenosti zatím nemám.

• kvalitní rašeliník ve velkých kusech (vhodný i na mechové tyče k rostlinám) za pěknou cenu
    • byl sice odeslán se zpožděním, ale prodejce se za to omluvil a ještě jako poděkování za trpělivost přidal do balíku rašeliník navíc

• Zadna komunikace

Nemam ani zboží ani peníze. Telefon nikdo nezveda a na emaily neodpovídají

• Zatim zadnou nevidim.
    • Po 11 dnech zbozi jeste nedorazilo.

25. 2. 2023 jsem si objednal raselinik 5 l a dnes 6.3. po 11ti dnech jeste zbozi nedorazilo, zatim mne orchideje uschnou. V uvodu dotazniku je ohodnotit nakup, pritom je zbozi pouze objednano, asi cekaji az raselinik vyroste. Z obchodu zatim zadna zprava.

Super rychle vyrizeni

Prusvih. Chtel jsem zbozi vratit na adresu uvedenou na fakture, ale tam spolecnost nikdo nezna. Jednalo se o prazskou adresu. Ozval se mi za 14 dnu nekdo z Frydku-Mistku a pak jiz zase nikdo nekomunikuje. Odepisuji jako ztratu.

Reakce obchodu New Sauros

27.12. jsme Vám psali ať zboží, (které bylo v pořádku) a které chcete vrátit, zašlete na adresu skladu ve Frýdku-Místku. V Praze máme sídlo, tam vrátit zboží nemůžete. Peníze Vám zašleme po obdržení zboží na našem skladě. Tak prosím zašlete zboží na uvedenou adresu skladu ve Frýdku-Místku, (kterou jsme Vám napsali 27.12.) a poté až zboží obdržíme, Vám můžeme vrátit peníze na Váš účet. Žádnou ztrátu nemusíte odepisovat. My nemůžeme zasílat peníze, pokud zákazník má zboží pořád u sebe. Děkujeme za pochopení.

• Rychlost dodání a kvalita zakoupeného produktu

Prodejce zařazuji mezi ty na něž je spoleh.

První nákup, bez problémů.

New Sauros ma zásobuje roky a stále som veľmi spokojný. Pán je ochotný.

Perfektní
    Večer objednáno a hned druhý den odesláno.

• Dobře zabalené a rychle dodané

• Rychlé dodání, zboží bylo v perfektním stavu, dárek k objednávce.

• Zboží
    • OBJEDNANO , ZAPLACENO , NEDORUČENO .

Zbozi dorazilo, ale trvalo to neuveritelne dlouho. Komunikace obchodu je naprosto nulova a dovolat se tam temer neda. Kdyz mi to nejakym omylem zvedli, tak me ubezpecili, ze zbozi poslou, ale trvalo to dalsi tyden. Neprijde vam ani email o obdrzeni platby, natoz odeslani zbozi. Pravda, pridali jeden balicek navic, ale jinak bida...

• Po týdnu od objednávky, jsem se snažil o telefonický kontakt - marně.
    Nyní se pokusím řešit zrušení objednávky e-mailem - tak uvidíme.

• Rychlost odeslání