• Objednáno, zaplaceno, nedoruceno.
    • Pokus o komunikaci s obchodem emailem i telefonicky, bozuspesne

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, kontaktovali jsme Vás na druhý den, bohužel po napsání této negativní recenze. V balíčku byl i dárek za zdržení. Balík byl odeslán, a byl od Vás převzat.

• Žárovka svítila JEDEN DEN,druhou už jsem neobjednával, protože to už bylo podruhé,co jsem objednal žárovku od vás.Je fakt že ta první svítila myslím týden.Takže od vás už nikdy více.Za mě vyhozené peníze.

• Zadna komunikace

Nemam ani zboží ani peníze. Telefon nikdo nezveda a na emaily neodpovídají

• Zatim zadnou nevidim.
    • Po 11 dnech zbozi jeste nedorazilo.

25. 2. 2023 jsem si objednal raselinik 5 l a dnes 6.3. po 11ti dnech jeste zbozi nedorazilo, zatim mne orchideje uschnou. V uvodu dotazniku je ohodnotit nakup, pritom je zbozi pouze objednano, asi cekaji az raselinik vyroste. Z obchodu zatim zadna zprava.

Prusvih. Chtel jsem zbozi vratit na adresu uvedenou na fakture, ale tam spolecnost nikdo nezna. Jednalo se o prazskou adresu. Ozval se mi za 14 dnu nekdo z Frydku-Mistku a pak jiz zase nikdo nekomunikuje. Odepisuji jako ztratu.

Reakce obchodu New Sauros

27.12. jsme Vám psali ať zboží, (které bylo v pořádku) a které chcete vrátit, zašlete na adresu skladu ve Frýdku-Místku. V Praze máme sídlo, tam vrátit zboží nemůžete. Peníze Vám zašleme po obdržení zboží na našem skladě. Tak prosím zašlete zboží na uvedenou adresu skladu ve Frýdku-Místku, (kterou jsme Vám napsali 27.12.) a poté až zboží obdržíme, Vám můžeme vrátit peníze na Váš účet. Žádnou ztrátu nemusíte odepisovat. My nemůžeme zasílat peníze, pokud zákazník má zboží pořád u sebe. Děkujeme za pochopení.

• Zboží
    • OBJEDNANO , ZAPLACENO , NEDORUČENO .

Zbozi dorazilo, ale trvalo to neuveritelne dlouho. Komunikace obchodu je naprosto nulova a dovolat se tam temer neda. Kdyz mi to nejakym omylem zvedli, tak me ubezpecili, ze zbozi poslou, ale trvalo to dalsi tyden. Neprijde vam ani email o obdrzeni platby, natoz odeslani zbozi. Pravda, pridali jeden balicek navic, ale jinak bida...

• Po týdnu od objednávky, jsem se snažil o telefonický kontakt - marně.
    Nyní se pokusím řešit zrušení objednávky e-mailem - tak uvidíme.

nemůžu hodnotit něco co nemám proč mi posíláte dotazník, pošlete radši zboží

Zboží objednáno a zaplaceno 1.12.2021. Ani po 9ti dnech žádná reakce, na dotazy nereagují.

• Zboží dorazilo v dost podivnej sáčku. Prostě nějaký pytel jenom. Který se mohl snadno protrhnout.. Toto baleni je fakt na hov no

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, rašeliníky posíláme v sáčcích (pytlích) standartně, jste první zákazník, který jsi stěžoval. Už jsme jich odeslali stovky a bez problémů. I když na jeden rašeliník jsme mohli použít menší krabici. Děkujeme za objednávku i recenzi.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dnes je to týden od objednávky a stále nic. Objednával jsem v pátek, v pondělí email, že je zásilka na cestě. Úterý nic, středa nic, tak píši email, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek volám a prý se teprve bude balit a posílat, že dorazí následující týden. Takže tohle byla první a poslední objednávka z tohoto obchodu.

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme se stěhovali do nového skladu, docházelo ke zdržení některých zásilek. Nyní jsme již přestěhováni a zásilky odesíláme v den objednávky, připadně na druhý den. (pokud není víkend)

Koupil jste od nás 2 rašeliníky v pátek v 9 večer. Nejdříve jsme tedy mohli balík odeslat v pondělí, odeslány byli, dnes ráno v pátek. (tedy o 4 dny později) V zásilce máte 3 rašeliníky. (Jeden Rašeliník za 219,- kč máte ZDARMA jako kompenzaci za zdržení)

Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Poslední dva týdny jsme se stěhovali a ještě k tomu naskladňovali nový sortiment, docházelo ke zdržením. Děkujeme za pochopení. S pozdravem New Sauros s.r.o.

• výběr zboží
    • není možný nákup na dobírku

Při první objednávce bylo zboží doručeno během 4 dnů. Nyní je to 10 dní a zboží nikde :(. Platba provedena, přijata a teprve po 6 dnech od připsání platby posílají zboží, které přitom mají na skladě.

žádná komunikace

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Na zásilku čekám už 2 týdny a porad tu není

Obchod vypadá hezky,přehledně,ale zarazilo mě když jsem zaslal dotaz ohledně zboží ,tak mi bylo zděleno že pokud výrobek nebude správně fungovat vrátí mi 50% ze zaplacené částky nikoli plnou cenu.Pro moji smůlu výrobek nefungoval a asi po týdnu jsem se dohodl že mi bude na náklady obchodu zaslán jiný.Ale bohužel do dnešního dne se tak nestalo od mého upozornění na můj problém je obchod v komunikaci úplně mrtvý.Telefon je nedostupný či vypnutý a na email nikdo nereaguje.