• Rychlost odeslání

nemůžu hodnotit něco co nemám proč mi posíláte dotazník, pošlete radši zboží

• komunikace

• Velmi vstřícný k zákazníkovi
    • Výborná komunikace

Zatiaľ mi vždy všetko čo som objednal dorazilo. I keď niekedy z ľahkým omeškaním, ale kupujem už niekoľko rokov a kupujem z New Sauros stále.

Vždy vše dorazilo v pořádku a někdy i s bonusem.

Zboží objednáno a zaplaceno 1.12.2021. Ani po 9ti dnech žádná reakce, na dotazy nereagují.

• Zboží dorazilo v dost podivnej sáčku. Prostě nějaký pytel jenom. Který se mohl snadno protrhnout.. Toto baleni je fakt na hov no

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, rašeliníky posíláme v sáčcích (pytlích) standartně, jste první zákazník, který jsi stěžoval. Už jsme jich odeslali stovky a bez problémů. I když na jeden rašeliník jsme mohli použít menší krabici. Děkujeme za objednávku i recenzi.

Rychlost

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dnes je to týden od objednávky a stále nic. Objednával jsem v pátek, v pondělí email, že je zásilka na cestě. Úterý nic, středa nic, tak píši email, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek volám a prý se teprve bude balit a posílat, že dorazí následující týden. Takže tohle byla první a poslední objednávka z tohoto obchodu.

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme se stěhovali do nového skladu, docházelo ke zdržení některých zásilek. Nyní jsme již přestěhováni a zásilky odesíláme v den objednávky, připadně na druhý den. (pokud není víkend)

Koupil jste od nás 2 rašeliníky v pátek v 9 večer. Nejdříve jsme tedy mohli balík odeslat v pondělí, odeslány byli, dnes ráno v pátek. (tedy o 4 dny později) V zásilce máte 3 rašeliníky. (Jeden Rašeliník za 219,- kč máte ZDARMA jako kompenzaci za zdržení)

Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Poslední dva týdny jsme se stěhovali a ještě k tomu naskladňovali nový sortiment, docházelo ke zdržením. Děkujeme za pochopení. S pozdravem New Sauros s.r.o.

Sice trochu delší dodací doba kvůli tomu že se stěhovali ale zboží nakonec dorazilo v pořádku.

• Dobra komunikace ze strany obchodu

• Rychlé dodaní zboží a vše došlo v pořádku

• Kvalitní zboží - rašeliník
    • dobrá komunikace

Objednané zboží sice došlo se zpožděním, ale jako kompenzaci jsem ho dostala skoro dvakrát tolik. Za větší plus však považuji jednání majitele obchodu. Osobně zatelefonoval a s omluvou vysvětlil důvod zpoždění. Takže příště opět budu ráda nakupovat zde.

Objednané zboží mělo zpoždění, ale jako kompenzaci jsem dostala dvojnásobek zakoupeného zboží, aniž bych se jakkoliv upomínala. Určitě doporučuji.

• výběr zboží
    • není možný nákup na dobírku

Při první objednávce bylo zboží doručeno během 4 dnů. Nyní je to 10 dní a zboží nikde :(. Platba provedena, přijata a teprve po 6 dnech od připsání platby posílají zboží, které přitom mají na skladě.

Ačkoliv se balíček celkem "zpozdil", vše se nakonec vyřešilo. Navíc jsem dostala krásnou kompenzaci, takže jsem spokojená.

Reakce obchodu New Sauros

Dobrý den, balík Vám bude odeslán i s dárkem, prosím počkejte do 19.6. pošleme Vám dárky. Jsem v Mexiku na obchodní cestě. Nemůžu zvedat tel. Brigádník teď není k dispozici. Omlouváme se za vzniklé potíže.

• objednal jsem , zaplatil a další prac. den měl dopravce zásilku.

Objednáno zaplaceno dodáno. Spokojenost.

• za delší dobu dodání jsem byla "odškodněna" dvojnásobným množstvím dodaného zboží

Děkujeme, za recenzi. :)