• Pominu, že nosiče lyží na první pohled nejsou bytelné a bojím se, že se brzy rozpadnou. To není záležitost prodejce.
    • Co mě však rozzlobilo, že plastový obal od sněhových řetězů byl špinavý, že první cesta obalu byla pod sprchu. Zřejmě velmi dlouho ležel ve skladu. Papírové obaly od nosičů lyží a od adaptérů byly špinavé, potrhané, slepované izolepou...
    • Prostě takto zabalené zboží bych si v kamenném obchodě nezakoupil. Takto zásilkový obchod těží z toho, že zákazník zboží nevidí a když ho obdrží, nemá chuť se zabývat vrácením zboží.
    • Ale je z toho patrné, jak se při zasílání postupuje a jak si cení zákazníků...

Organizace perfektní, úcta k zákazníkovi slabá.

s nabídkou i kvalitou dopravy jsem spokojený, ovšem velmi mě zklamal styl a cena za doručení jediného klíče, který jsem si objednal.
    Zaplatit 120 Kč za dopravu jednoho klíčku, který se dá poslat klasickou obálkou za výrazně nižší cenu i při doručení do vlastních rukou, mi přijde velmi přehnané.

Reakce obchodu NEUMANN

velmi nás mrzí Vaše negativní reakce.
    Dopravné bylo účtováno za standartních podmínek, které
    naši zákazníci bez problému respektují.
    Pokud jste žádal nižší dopravu, stačilo nás informovat a rádi bychom Vám vyšli vstříc.

Tým Neumax

• Při přebrání zboží nutno detailně ověřit kompletnost dodávky, typové označení apod.

Nejprve mi prodali použité zboží. Potom jiný typ střešního nosiče, než který jsem požadoval. Tři návštěvy prodejny. Rozhodně nedoporučuji, je to s nimi loterie.

• Personál na prodejne

obchod na uvedené tel. číslo nereaguje. zboží jsem objednal před 14 dny a zatím nic, ani zboží, ani informace. obchod nedoporučuji.

• komunikace a ne-ochota prodejce při vyzvednutí zboží

• nepřesné údaje v dodací lhůtě
    • pokud bych se sám nezeptal, nebyl bych informován o době dodání zboží-ani zatím přesně nevím, kdy zboží dostanu

velký pozor na dodací lhůtu

• Vůbec nekomunikuje

Nulévá odpověď

• nízké ceny
    • špatná dodací lhůta a téměř žádná komunikace o cestě zboží.

pořídit si levně zboží, ale za cenu dlouhého čekání.

• Neseženu jinde.
    • Otřesná komunikace = nekomunikace.

Objednávka SPZ - bez informace, zda/že zboží je připraveno.

Objednávka vzpěr - v katalogu vedeno skladem, dosud (cca dva týdny) bez jakékoli info k objednávce...

• prodejce deklaruje zboží skladem - tj. ihned k odběru. Po týdnu čekání a dotazu z mé strany mě bylo řečeno, že zboží skladem nemají ...

firma má asi špatný SW k vedené skladového hospodářství. Komunikace se zákazníkem ze strany firmy je tragická.