• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 týdny

• Příjemný personál

Ochotný a příjemný personál doporučuji tento obchod.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 4 týdny

vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Bez výhrad.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 1 měsícem

• Objednal jsem poprvé a zatím spokojenost
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 1 měsícem

Zboží mi přišlo poškozené a s několika denním zpožděním.

Reakce obchodu Net-market.cz

mrzí nás, že se Vaše objednávka opozdila a ještě k tomu poté dorazila poškozená. Prosím kontaktujte naše zákaznické centrum, určitě se dohodneme, jak tuto situaci vyřešíme.
    Za komplikace se velice omlouváme.

• dovoz až domu

• skvělá domluva

obchod doporučuji

• Rychlé vyřízení

• Velký výběr sortimentu
    • Přehledné webové stránky
    • Profesionální přístup

Vlastní vinou jsem objednala jinou velikost botiček a zboží musela vracet. Ze strany eshopu jsem narazila na skvělou pomoc při řešení reklamace, naprosto profesionální přístup a rychlé jednání. Jsem nadšená a doporučuju ostatním.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

Zboží bylo připraveno k vyzvednutí pátý pracovní den po objednání v pořádku, musel jsem se ale připomenout dotazem. Po dotazu okamžitá reakce a možnost si zboží odebrat.

Rychlé dodání

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

• Velká ochota při objednávce po telefonu. Zboží přišlo v pořádku a ne jak u jiných velkých nejmenovaných firem.
    • Žádná

rychlost dodání, super

• Skvělá komunikace

• Rychle dodani
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 měsíci

Su rychlý a za deň som dostala vše čo som objednala. Doporučujem. Pracuju na 1000% nie na 100%.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 měsíci

• rychlá expedice, dodání bez závad
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 měsíci

• Bylo mi odesláno téměř prošlé zboží.

Reakce obchodu Net-market.cz

moc se omlouváme, pracovníci expedice by toto měli kontrolovat a taková chyba by se stát neměla. Ve Vašem případě tedy někdo musel pochybit, což nás opravdu mrzí.
    V případě, že budete chtít zboží vyměnit, prosím kontaktujte nás, dohodneme se dále individuálně.
    Mrzí nás, že jste nám o problému nedala vědět dříve a nedala nám tak ani šanci tuto neúmyslnou chybu napravit.
    S omluvou,

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 měsíci

• Nejprve volali, že se zboží opozdí a poté co zjistili, že není k sehnání mi poslali jiné.

Dobrý den pane Vrabče,
    jak jistě víte z veškeré proběhlé komunikace s námi, to, co zde uvádíte není úplně pravdou. Za zpoždění dodání zboží o 1 den se Vám tímto opětovně omlouváme. Ale proč bychom Vám záměrně měli poslat jiné zboží? To přeci postrádá jakýkoli smysl ...
    Za chybně dodané zboží jsme se Vám několikrát omluvili a situaci (chybu pracovníka expedice) Vám opakovaně vysvětlili. Problém jsme s Vámi operativně řešili a na všechny na Vaše zprávy, výtky a obvinění obratem reagovali.
    Chybně zaslané zboží jsme na naše náklady převezli zpět a přijatou platbu za Vaši objednávku Vám neprodleně v plné výši proplatili na účet. Opravdu nevím, co více bychom pro Vás mohli udělat a jak lépe vzniklý problém řešit.
    Samozřejmě chápeme, že by se toto nemělo stávat, nicméně jsme stále jenom lidé a podobné věci se bohužel čas od času stávají. Opravdu nás ale mrzí, že si myslíte, že Vám někdo lže nebo se Vás snaží nějak podvést. Z naší strany tomu tak opravdu nebylo. Ale kdo nechce, pro stromy nevidí les.
    S přátelským pozdravem a ještě jednou dodatečnou omluvou,

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 4 měsíci

• Rychla komunikace