• Byla jsem spokojena

Nakupovala jsem poprvé.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 týdny

• moznost vyzkouset zaslane veci na prodejne
    • nelze platit kartou

Rychlost a spolehlivost dodání

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

široká nabídka, rychlá doprava, vstřícná komunikace při výměně nepadnoucího oblečení - spokojenost :)

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 1 měsícem

• dobrá komunikace, možnost sledování vývoje objednávky

kvalita,rychlost dobrá domluva,

spokojen

Vše proběhlo standardně

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

Objednané zboží jsem obdržel v pořádku a v co nejkratším termínu.

• Snadnost a rychlost nákupu

V pořádku

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání zboží po objednání
    • Špatně zabaleno,při předání s dopravcem díra v krabici a celý střed předního kola mimo balení, poklepaný rám koloběžky asi od balení

Reakce obchodu Net-market.cz

Dobrý den Martine,
    děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí nás, že s dodáním byly komplikace. Koloběžky, jako byla ta Vámi objednaná, odesíláme denně a ještě se nám nestalo, že by se zboží dostalo z krabice ven. Obal, ve kterém je koloběžka přepravována je naprosto dostačující, jedná se o pevný vícevrstvý karton.

Problém bych spíše viděl v nešetrném zacházení přepravní společností a lidmi, kteří se zásilkou během přepravy manipulují (zásilku je nutné během přepravy několikrát naložit a vyložit). Bohužel to, jak se přepravce k zásilce chová nedokážeme nijak ovlivnit, Vaši stížnost ale na přepravní společnost předáme s žádostí o vyjádření.

Za komplikace se omlouváme a přejeme příjemný den.
    NET-MARKET.CZ s.r.o.

• Spokojenost

• nízká cena plováku

bez připomínek

• obchod přímo ve městě
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

• rycle dodani skvela konikace vrele doporucuji
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

• dostupnost, sortiment a ceny, včasné dodání
  • nakoupil v obchodě Net-market.cz před 2 měsíci

• Rychlé jednání a vše na úrovni.

• nakoupil v obchodě Net-market.cz před 3 měsíci

Zboží vůbec nedorazilo a bohužel nikdo ani se neomluvil

Reakce obchodu Net-market.cz

Dobrý den paní Vilímová,
    na základě Vašeho hodnocení jsme dohledávali průběh Vaší objednávky. Musím uznat, že Vašemu hodnocení úplně nerozumím. Objednala jste si u nás zboží, které bylo skladem, tedy jsme jej v ten samý den odeslali Vámi zvoleným dopravcem - na výdejní místo Uloženky. Jelikož zboží bylo standardně expedováno / předáno přepravci, žádný problém jsme neevidovali, tedy ani neřešili.
    Po několika dnech jste se nám ozvala, že zboží Vám nedorazilo. Kolegyně na infolince se Vám omluvila, prověřila a vysvětlila situaci - že bylo z naší strany obratem odesláno, že jsme udělali, co jsme slíbili a že jestli Vám zboží nepřišlo, problém bude na straně přepravce (Uloženky) a že to tedy můžeme začít řešit s nimi. Sama jste řekla, že si to vyřešíte, vyptala jste si telefonní číslo s tím, že se případně opět spojíme, pokud problém bude trvat.
    Od té doby od Vás neregistrujeme žádný kontakt, jen tuto recenzi?!
    Mrzí nás, že nejste s nákupem spokojena a dáváte nám negativní hodnocení, ale opravdu nemáme jak ovlivnit přepravu konkrétní zásilky. Jakmile předáme zboží přepravci, ztrácíme jakoukoli kontrolu. Bohužel, ač v naprosté většině případů je doručení bezproblémové, občas se stane, že se zásilka někde ztratí, což je pravděpodobně i tento případ. Ale tohle prostě nemáme jak ovlivnit ...
    Hezký den,
    NET-MARKET.CZ s.r.o.