• Kvalita a rychlé dodání zboží.
    • Žádná.

• Zboží mi nebylo doručeno s omluvou, že se budˇztratilo nebo poškodilo
    • Bylo to před vánoci a dárek jsem nedostal

Reakce obchodu Net-market.cz

velice nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou, bohužel však poškození či ztrátu zásilky během přepravy opravdu nemáme jak ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

Net-market.cz

• Velký výběr sortimentu a dobrá komunikace

Tento obchod doporučuji.

v pořádku

Nelze nic vytknout. Bez problému objednáno potvrzeno a dodáno.

Vše v pořádku, rychlé dodání.

• Zboží vybráno v klidu domova, bez pobíhání po obchodech a shánění...

vče ok

Všechno naprosto v pořádku.
    Rychlé doručení.

• Dobrá komunikace, spolehlivost.

Spokojenost.

• zboží objednáno i přesto že bylo uvedeno, že je skladem, zboží skladem nebylo. Po 2 dnech došlo k omluvě. Domluvili jsme se na zrušení objednávky. Peníze ihned byly zaslány.

• Rychlí
    • Spolehliví
    • Vstřícní

velmi rychlé dodání a zboží bylo v pořádku.

Vše v naprostém pořádku, děkuji

• Objednala jsem si zelený vrací dneska došel červený. Na funkci to nemá vliv ale přesto to není to co jsem chtěla.

Reakce obchodu Net-market.cz

pokud si myslíte, že je jakýkoli problém s námi dodaným zbožím, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky, rádi se s Vámi na Vaši objednávku podíváme a pokusíme se společně přijít na to, kde mohl nastat problém. Bohužel nemůžeme řešit problém, o kterém nevíme.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Rychlost vyřízení.

• Vše bez problémů

• Komunikace - dorazil email o problémech s vyskladněním zboží - několikadenní prodleva oproti deklarovanému odeslání do dvou dnů.
    • Několikadenní prodleva oproti deklarovanému odeslání do dvou dnů, kterou ale obchod ohlásil emailem.

poměrně dlouhá doba dodání, přesto že jsem dal do poznámky konkrétní barvu a čekal cca 5-6 dní mi přišel výrobek jiné barvy

Reakce obchodu Net-market.cz

dodací doba je uvedena u produktu v eshopu, v košíku, v rekapitulaci objednávky i potvrzení objednávky. Pokud si zákazník objedná zboží s dobou dodání 5 pracovních dní (zboží na objednávku), předpokládáme, že s tímto termínem souhlasí a akceptuje jej. Tato doba dodání byla také z naší strany dodržena.

Co se týče Vaší poznámky, napsal jste nám sice, že preferujete konkrétní barvu, ale že to není priorita a nemusí to být tedy právě tato barva. Jelikož zboží v této barvě nebylo k dispozici, bylo Vám v souladu s Vaší poznámkou odesláno zboží v barvě viz nabídka produktu v eshopu.

Děkujeme za pochopení.