• Objednala jsem 27.1.2024 a zboží doposud nedorazilo.

• Zboží bohužel nedošlo, po 6 dnech žádná odezva obchodu

Úplně na hovno,zabaleno do prázných obalů od krmení pro psy.Taky na hovno.Barometr byl rozbitý,skla poškrábaná a díky tomu jsem zjistil,že ozdobné zlaté rámečky byly z druhé strany rezavé,což bych nezjistil kdyby to nějakej debil nerozmlátil.Za 2 litry mi nestojí někoho honit,tak max.nakopat do prdele.Hrajou si na E-shop a hajzly maj na chodbě.

Dobrý den, paní Homolková,

na Vaše hodnocení reagujeme až dnes, jelikož jsme čekali na případné vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě. To se nestalo, rovněž jsme ani neobdrželi jakékoliv fotografie či popis závady, na které bychom reagovali v rámci zákonné záruční lhůty. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s mírou profesionality a individuality, objednávky rozhodně nebalíme do Vámi popisovaných krabic. Pokud se vyskytne závada u zboží, jsme v kontaktu s přepravní společností i výrobcem a společně pracujeme na nápravě. Když nemáme od zákazníků žádnou zpětnou vazbu, nemůžeme pak tedy ani vědět, že se vyskytl problém.
    Pěkný den.

• Měli to, co jsem chtěl
    • K jednomu produktu nebylo dodány baterie, u druhého byly vybité, takže jsem si myslel, že zařízení není funkční.
    • Zboží bylo v 5x větší krabici, než bylo potřeba, takže donos z pošty byl obtížný
    • U jednoho zboží nebyl návod v češtině.

I v maličkostech se pozná obchodník. Viz baterie, nebo balení.

Dobrý den, pane Kos,

Vaše objednávka na hodiny AMS byla z Vaší strany dodatečně zrušena, jelikož se jednalo o zboží z Německa, u kterého udáváme doručovací lhůtu 3 týdny, se kterou jste původně souhlasil. Tato recenze je tedy irelevantní a žádný balík jsme Vám neodeslali.

• neprofesionálně zabaleno zboží

Křehké zboží zabaleno v jednom papíru od novin, namísto zabalení aspoň do bublinkové fólie. Balík nevystlaný, zboží v balíku lítalo jak "nudle v bandasce".

trvalo to dost dlouho

• Dlouhá doba dodání a chybí další komunikace.

Vážený pane Přibyle,

zboží, které jste si objednal máme trvale skladem. Objednávku jstei zadal 9.5.2019 formou platby převodem. Do dnešního dne čekáme na zaplacení objednávky a to byl důvod, proč jsme zboží nemohli odeslat. Chyba tedy není na naší straně.
    Touto recenzí jste nás neprávem poškodil. Budeme čekat na to, zda najdete odvahu se nám také veřejně na Heuréce omluvit.

S přátelským pozdravem
    tým Net-hodinky.cz

I když bylo u zboží uvedeno že je skladem a u druhého produktu dostupnost do 2dnů -proto jsem si tento obchod vybrala- ani po 10-ti dnech stále nebylo doručeno.

Hodiny,které jsem si objednala nejenže mi nepřišli v termínu,ale navíc barva dřeva vůbec neodpovídala objednávce.Komunikace velmi špatná,která skončila z jejich strany.Navíc jsem (a to je ale moje chyba)zjistila,že cena je až o 500.- vyšší,než v jiných E-shopech.

Vážená paní zákaznice,

dovolíme si reagovat. Co se týče zboží: objednávka přišla mezi vánočními svátky 26.12. Zboží jsme odesílali v pátek 5.1., tedy opravdu o 3 dny později, než jsme měli uvedeno na našich stránkách. Zboží bylo doručeno následně v pondělí 8.1. Toto zboží objednáváme u 70 letého pana hodináře, který tyto hodiny ručně vyrábí. Neměli jsme šanci proces mezi vánočními svátky urychlit.
    Co se týče barvy hodin: stane se, že se barva rámečku může mírně lišit, dřevo je přírodní materiál, záleží na samotném dřevu nebo např. na hustotě "let" dřeva. Nelze u takového materiálu počítat s identickou barvou jako např. u plastových rámečků. V případě nespokojenosti máte právo zboží vrátit. V tomto případě vracíme peníze zákazníkovi v plné výši (včetně dopravného, dobírky) a také proplácíme jeho náklady za zaslání zboží zpět.
    K ceně: bohužel u pana hodináře nemáme žádné bonusy, slevy, proto cena těchto hodin je taková, jaká je. To je jako přirovnávat cenu stejného zboží v sítích s cenou v lokálním obchodě.

Přesto se Vám omlouváme za vaše zklamání

tým www.net-hodinky.cz

• obchod nabízí zboží, které nemá a není ani schopen dodat
    • komunikace je arogantní

Reakce obchodu NET - Hodinky.cz

v předvánoční špičce se naše skladové zásoby v některých segmentech mění opravdu ze dne na den a je hodně náročné udržet on-line informace. Slušně jsme se omluvili a nabídli Vám konkrétní tři alternativy podobných hodin. Vzhledem k nízké cenové relaci vybraného náhradního zboží jsme nebyli schopni přistoupit na Váš požadavek slevy na dobírkovném a dopravě, kterou už i tak částečně dotujeme. To se zřejmě i projevilo na vašem celkovém hodnocení, které chápeme.
    Celá záležitost nás opravdu mrzí a ještě jednou se Vám omlouváme

tým www.net-hodinky.cz

• Vyrobek nesplnil mé očekávání.Protože nefuguje barometr...kdyż celý týden prší,je stále venku panenka...?

Reakce obchodu NET - Hodinky.cz

mrzí nás, že se o problému dozvídáme až přes recenzi. Stačilo napsat mail nebo zavolat. Meteodomečky máme skladem a obratem jsme mohli zaslat nový. Zkuste prosím kalibraci dle návodu nalepeném na zadní straně domečku na předpověď počasí, případně nám dejte vědět.
    tým www.Net-hodinky.cz