Naprostá spokojenost

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

Vše OK !

rychlé dodání, vše ok

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Zároveň děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

Vše bylo rychlé doporučuji super

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

Vše dodáno, skvěle zabalené

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 měsícem

• Velmi rychlé dodání
    • Vše perfektně zabaleno
    • Jeden den jsem zboží objednala, druhý den bylo odesláno a třetí den jsem měla vše doma :)
    • Všechno zboží je velmi kvalitní

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

• zboží, které v klasickém obchodě nekoupíte

Jsem velice mile překvapená. Obchod nabízí různorodé zboží a nabízí také občasné slevy. Jsem maximálně spokojena a určitě zase nakoupím:-)

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s našimi produkty. Zároveň děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

Nakupuji zde pravidelně a mohu jen a jen doporučit.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• Super

Zboží přišlo brzy a v pořádku.

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

• kvalitní zboží, rychlé dodání

Rychlé dodání, zajímavý výběr

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

• nakupuji již dlouho a jsem spokojena s velkým množstvím zboží

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

Příznivé ceny, rychlost dodání -:)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

dobré zboží za dobré ceny

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

Funguje.

• Výborný sortiment i ceny
    • -

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s našimi produkty. Děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• Rychlé dodání,dobrá cena

Rychlost a kvalita

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

• vše co potřebuji z daného sortimentu na jednom místě, objednám a mám, jste super

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 1 týdnem

Ochodné a vstřícné jednání.