• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Nakupuji zde často,obchod je spolehlivý a rychlý
    • žádná

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

Široký sortiment

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Zboží dostanu skvěle zabalené aby se cestou nepoškodilo a příjde opravdu brzy. Navíc je zboží moc dobře, bohužel ho nemohu srovnat s našimi výrobky, jelikož zboží které mi příjde je opravdu kvalitní.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností s našimi produkty. Zároveň děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Velký výběr, skvělá nabídka, rychlost vyřízení.
    • Příznivé ceny, balík perfekt zabalený.

O.K., doporučuji. Velmi rádi zde nakupujeme.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

Rychlé dodání

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni Vaší spokojeností s naším eshopem. Zároveň děkujeme za kladnou recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

Super zboží a rychlé dodání!

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni, že jste s našimi produkty a rychlém dodání spokojena. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Objednané zboží doručeno do dvou dnů a vždy pečlivě jednotlivě zabaleno aby se nepoškodilo

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni, že jste se zabalením a doručením zboží spokojena. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• nemám připomínky

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

velmi děkujeme za pozitivní recenzi a jsme potěšeni Vaší spokojeností. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• sortiment
    • datum spotřeby

některé produkty nám táta vozil z Německa, když jsme byli malý. Docela nostalgie :)
    jediné mínus dávám za to, že posílají občas prošlé zboží :( možná se jen přehmátli, ale zjistil jsem, že mi přišlo zboží, které již měsíc je propadlý. Bohužel jsem si toho všiml, až po rozdělání a půlky snědení, takže spíš jen rada pro ostatní - mrkněte se na datum spotřeby.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, příště se datum spotřeby bude více hlídat, abychom této chybě předešli.

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Velký výběr zboží za výhodné ceny
    • Dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další budoucí spolupráci :)

• super eshop

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste s námi spokojen. Budeme se těšit na další budoucí spolupráci :)

• Docela to trvalo.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi. A zároveň se velmi omlouváme za pozdní odběr. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci, ve které tuto chybu se budeme snažit již neopakovat.

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

Pro mne je Něm.e-shop v Domažlicích výborný obchod, různorodé kvalitní zboží, výborná komunikace. Při svých pobytech u dcery v Německu jsem si na mnohé něm. potraviny aj. zvykla a jsem ráda, kdy jsem o tomto obchodu dostala informaci od jedné známé.

Dobrý den, paní Jindráková,
    jsme velmi potěšeni, že jste s našimi produkty spokojená a zároveň děkujeme za pozitivní recenzi :) Budeme se těšit na další možnou spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 3 týdny

• Rychlé jednání
    • Zajímavý výběr

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

děkujeme za Vaši spokojenost a zároveň za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na možnou další budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

S obchodem jsem spokojená. Zboží přišlo rychle a dobře zabalené.

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni, že jste s našimi produkty a kvalitou zabalení a doručení spokojena. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 3 týdny

kvalitni zbozi

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni, že jste s našimi produkty spokojen. A zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na další možnou budoucí spolupráci :)

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• velký výběr, dodání opravdu rychlé
    • 0
    • 0

rychlý seriozní e-shop i kdy ž v poslední době je hodně produktů vyprodaných

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme potěšeni, že jste s naší nabídkou produktů, rychlým dodáním spokojena. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na možnou další budoucí spolupráci :)

• Velmi rychlé doručení

• zakoupeno v NěmeckýEshop.cz před 2 týdny

• Velmi včasné dodání v naprostém pořádku a navíc velmi pečlivě zabaleno.
    • Nezjistena

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni, že jste s dodáním našeho zboží spokojen. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na možnou budoucí spolupráci :)

• Hlavně kvalitní zbozi

Reakce obchodu NěmeckýEshop.cz

jsme velmi potěšeni, že jste s naším eshopem spokojena. Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na možnou budoucí spolupráci :)