Nabizi neco, co nemaji

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

omlouváme se za komplikace, bohužel sem tam se stane, že dodavatel produkt vyprodá a chvilku trvá, než se aktualizují položky i u nás na eshopu, což byl tento případ.

Hezký den.
    Nejoutdoor.cz

• Zboží je zaplacené, ale bohužel nedorazilo

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

jak jsme Vás již informovali emailem, dodavatelé teprve v tomto týdnu (od pondělí 3.1.2022) expedují zboží objednané přes svátky. Zdržení nás mrzí stejně jako Vás, bohužel tuto situaci nejsme schopni nikterak ovlivnit.

Nejoutdoor.cz

Moje první a spíše negativní zkušenost , mohu se mýlit

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

děkujeme za hodnocení, škoda že zde není uvedený důvod. Překontrolovala jsem Vaši objednávku. 15.11. uskutečněna, 16.11. od nás odeslána, nevidím tedy žádný problém na straně služeb. Zároveň již je objednávka vyzvednuta a do dnes žádná informace o tom, že by zboží nesedělo/nevyhovovalo a zákazník by byl s produktem nespokojený a chtěl jej vrátit/vyměnit.

Nejoutdoor.cz

Nekomunikují tak jak bych čekala, nedají sami vědět o zboží, které nemají skladem.Zklamání.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, musíme však oponovat. Kolegyně Vás informovala o situaci, kdy 2ks zboží z Vaší objednávky bohužel jsou již u výrobce vyprodány a v pořádku se s Vámi domluvila na finanční refundaci ihned s odesláním zbývajících položek v objednávce.

Nejoutdoor.cz

• zboží skladem na eshopu se ukázalo že není skladem
    • dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

je nám líto Vašeho hodnocení, nicméně dva produkty jsme skladem měli a třetí ne, na který se čekalo od dodavatele. Tato informace tam navíc byla uvedena, když jste objednával .

Nejoutdoor.cz

• Čekám a čekám a zboží ani informace nikde a už je to měsíc

Názor myslím že tady už si nic neobjednám čekám na výměnu zboží měsíc po upozornění z mé strany emailem bylo to před 14 dny bunda se šije a zase žádné informace,takže možná někdy.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

ano dodavatel bohužel nestíhá došívat produkty, o čemž jste byla 14.5.2021 informována emailem, bez následné reakce z Vaší strany. Mrzí nás Vaše zklamání, věřte, že ani my nejsme s podobnými situacemi v komfortní zóně, naopak nás to trápí. Bohužel pokud zboží není skladem u nás, nejsme schopni plně ovlivnit jeho dodání od výrobce. Vždy se však snažíme vše udělat ve prospěch zákazníka.

• Jednání při vrácení zboží

Komunikace s obchodem při vrácení zboží

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Vážený zákazníku, min. 14 dnů jsme se domlouvali na kompenzaci Vámi vrácených znečištěných kalhot. Když jsme navrhli z naší strany velmi vstřícný krok a vy jste souhlasila, tak Vám byly peníze zaslány druhý pracovní den. Komunikace z naší strany probíhala zcela v pořádku a slušně.

Nejoutdoor.cz

• I když zboží bylo uváděno,že je skladem více než po týdnu zboží jsem zásilku ještě nedostala, komunikace jen mizerná.

Na email nikdo nereaguje. V pátek jsem volala - ověřují dostupnost. Peníze za objednávku měli obratem, platba kartou. Sem se už zřejmě nevrátím.

• Zboží mi bohužel nebylo doručeno.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

zpoždění dodávky zboží nás velmi mrzí, jak již bylo vysvětleno po telefonu, došlo k tomu z důvodu inventur na straně výrobce. Jako kompenzace byla nabídnuta sleva na celou objednávku. Samozřejmě i pro nás je zpoždění expedice, ovlivněné stranou pozdního dodání zboží, velmi nepříjemné a rozumíme rozhořčení zákazníků. Ne vždy však jsme schopní takovéto skutečnosti ovlivnit.

S pozdravem,

Nejoutdoor.cz

• Zboží stále ani po 5tydnech od objednání a dopisování s obchodem zatím nepřišlo, jedno zboží prý není u dodavatele, takže ja určitě obchod nedoporučuji. Ani chlacholivy email o zpoždění dodávky o dva dny, který přišel před měsícem nezabral

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

je nám líto, že Vaše objednávka byla vyřízena později než je běžné.
    Nicméně informovali jsme Vás emailem i telefonicky, že jeden z produktů je ve výrobě a se zpožděním jste souhlasila.

Nejoutdoor.cz

Legíny jsem vracela, cena za legíny byla příliš vysoká. Nekvalitní materiál a neodpovídala ani velikost.
    M.T.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás, že jste nebyla spokojená. Legíny dané značky jsou velice kvalitní a jsou vyrobené v ČR.
    Velikost samozřejmě padnout nemusí , proto posíláme v objednávce formulář, který Vás provede vrácením produktu :-)

• -ani na 3 dotaz, proč zboží nedorazilo-reakce ŽÁDNÁ

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

byl jste informován o ztraceném balíku přepravcem a na Váš dotaz jsme také reagovali emailem a poté i telefonicky. Vámi objednaný produkt už poté nebyl dostupný u výrobce o čemž jsme také informovali.

Nejoutdoor.cz

• Nabídka na stránkách nebyla aktuální. Objednala jsem si zboží, které mělo přijít do 5 dnů. Po 10 dnech jsem objednávku urgovala telefonicky. Pracovník obchodu mi vysvětlil, že zboží je vyprodané, dodavatel ho neměl na skladě. Vzápětí mi poslal mail informující o této skutečnosti a objednávku zrušil. Objednala jsem si tedy raději jinde, ale díky ztracenému času už byla nabídka omezenější. Příště asi využiji jinou službu.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

za způsobené komplikace se Vám samozřejmě opět omlouváme. Kolega na telefonu Vám vysvětloval, že bohužel jsou situace, které nedokážeme vždy na 100% ovlivnit - dodání zboží bylo od dodavatele přislíbeno, bohužel až po následné urgenci jsme byli i my informováni o vyprodání posledního kusu. Co se týká dodací lhůty - pokud zboží není skladem, je na eshopu upozorněno, že pátý den probíhá expedice, nikoliv doručení produktu (vzhledem k časové rezervě dopravců). Za způsobené komplikace Vám byla rovněž nabídnuta pěkná sleva na jakýkoliv další nákup.

Nejoutdoor.cz

U zboží je v obchodě napsáno "expedujeme do 3 dnů", "doručíme do xy.srpna". Pak v den deklarovaného doručení přijde mail "zpoždění objednávky, sory jako, se smiř" a ze 3 dnů, je dnů 8. Považuji to za podraz a pro příště budu nakupovat jinde.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Vaše objednávka byla poslána později než je běžné a to 4 pracovní den, tudíž vzniklo jednodenní zpoždění o čemž jsme informovali.
    Víkend samozřejmě do lhůty počítat nelze, tudíž pravda je taková, že místo do 3 dnů to bylo do 4 dnů :-)

Zpoždění bohužel občas vznikne, ať už kvůli dodavateli, nebo přepravci. Vždy však zákazníka informujeme, tak jako Vás.
    Dle ostatních recenzí probíhá expedice rychle a o to se také snažíme.

Hezký den

• Dlouhá doba

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Dobrý den, Vaše čekání a nespokojenost nás mrzí, ovšem musím podotknout, že objednávku na neskladové zboží jste učinil o víkendu (25.4.), ihned v pondělí (27.4.)bylo zboží objednáno u dodavatele a ve čtvrtek (30.4.)doručeno. Vzhledem k státnímu svátku (pátek 1.5.) však dopravce expedovat až začátkem následujícího týdne. Skutečnost státních svátků a následného víkendu a tím způsobenou prodlevu bohužel stále ovlivnit nedokážeme.

Hezký den přeje
    Nejoutdoor.cz

• Zaplatila jsem v zásilkovně a chyběl jeden produkt

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Dobrý den, dovolte mi reagovat. O nedostupnosti druhého kusu mikiny, z důvodu pozdržení u výrobce, jste byla kolegou informována telefonicky. Rovněž Vám ihned po doskladnění byla na náklady obchodu mikina doposlána. Mrzí mne, že ačkoliv se kolega choval velmi slušně, na zpoždění 1ks objednávky upozornil a rovněž zaslal na naše náklady druhý produkt, setkal se s velmi arogantním jednáním ze strany zákazníka.

S pozdravem, Mgr. Karolína Novotná
    nejoutdoor

• nákup proběhl bez problému, jen kvalita dodaného zboží mě zklamala

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

pokud Vám kabát nevyhovuje, můžete ho samozřejmě vrátit, nebo vyměnit. Nicméně dle nás je kabát velmi hezký a hlavně velmi kvalitní.
    Na kvalitních produktech si zakládáme a je to hlavní kritérium pro spolupráci s výrobci.

Nejoutdoor.cz

• Obchod poskytuje jiné informace o materiálovém složení výrobku než ve skutečnosti je. Což vnímám jako klamání spotřebitele.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

velmi nás tato komplikace mrzí. Informace o výrobku přejímáme přímo od výrobce, zřejmě došlo ke změně složení výrobku, které ještě nebylo v popiscích opraveno.

Doufáme, že i přes toto nedorozumění na nás nezanevřete.

Hezký den Nejoutdoor.cz

Vyšší cena než v jiném obchodě

Vážená paní,
    výběr obchodu, kde zboží nakoupíte, je samozřejmě čistě na zákazníkovi. Každý obchod má vlastní slevové akce a samozřejmě se může stát, že v jeden moment bude Vámi vybrané zboží v různých cenových relacích na různých prodejních místech. Vaše objednávka byla na Vaše přání stornována ještě před jejím uskutečněním.

S přáním hezkého dne,