Chybí české návody, nedostatečná specifikace na eshopu.

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Zakoupeny produkty:
    xiaomi kamera-navod na krabici i tisteny v baleni
    xiaomi router-navod na krabici i tisteny v baleni

Dobry den,moc nerozumim vasemu hodnoceni?Vy jste me s dotazem nekontaktoval a hodnotite komunikaci jako slabou?Na zaklade ceho?Je pekne,ze dnes muze kazdy hodnotit kazdeho ale,kde je nejaka zpetna vazba?Chybi vam navody?Oba produkty jsou original z ceske distribuce a takto jsou prodavany v siti velkych retezcu atd.U kamery mate primo navod v baleni-kompletni navod je ke stazeni na webu distributora v cestine,to same u druheho produktu,tak nechapu proc jste se me nezeptal,ja bych vam kompletni navody ihned zaslal.D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

NejMobily.cz

Nákup i bez registrace!

Jezerní 20
    720 00 Ostrava - Hrabová
    Tel: (+420) 731 220 004

Velice korektni a rychle, profesionalni jednani. Zbozi jsme obdrzela v perfektnim stavu. Dekuji

Nakupuji už po druhé, s obchodem žádný problém komunikace perfektní

Super

• ochota a vše v pořádku

• OK .

• mobil dorazil v pořádku, s dárkem navíc, v perfektním stavu.

Slušnost ,spolehlivost v dohodnutých termínech.

Obchod vřele doporučuji. Výborná komunikace, zboží odpovídá popisu. Spokojenost.

• Bez problémů mi bylo zboží vyměněno a doručeno v krátké době

Rychlost doručení,skvělá komunikace,luxusní cena i s dopravou, zboží je absolutně v pořádku a perfektně funguje,maximální spokojenost, děkuji a vřele doporučuji všem

Tak jak bylo inzerováno zboží došlo uplně v pořádku. Jen maličkost kdyby byl u objednávky i návod k produktu, ale to je jen maličkost. Chválím vstřístnost, komunikaci a rychlost. Jinak tento obchod vřele doporučuji.

• dobrá komunikace

Zboží přišlo v neoriginální krabičce, bez návodu a bez ochranné fólie na displeji.

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Dobry den,a proc jste Anonyme nekontaktoval/a eshop pro vysvetleni?Asi proto,ze jste nakoupil/a zbozi o 2000-3000,-kč levneji z nasi sekce Zanovní,kde prodavame přístroje ve 100procentnim stavu,ze serii,ktere se jiz nevyrabi,folie se nelepi na zarizeni již nekolik let z duvodu ekologie,proto davame k 99procent zarizeni folie a silikonove obaly zcela zdarma,viz zde:

na tyto modely poskytuje 2 roky záruku,stav A++ bez poskozeni stav noveho kusu,baterie 100procent,česká distribuce.vetsinou jen vystaveno na prodejne,tvrzene sklo a silikonove pouzdro zdarma

káždý může vrátit jakékoli zboží do 14-ti dnu,vracime platbu na ucet a posilame kuryra pro vyzvednuti zbozi u vas.
    D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

NejMobily.cz

Nákup i bez registrace!

Jezerní 20
    720 00 Ostrava - Hrabová
    Tel: (+420) 731 220 004

• lze sehnat mobil , který už se třeba nevyrábí

• Nemohu hodnotit, neboť jsem zakoupil zboží poprvé.Nemám zatím zkušenosti.

K mobilu mi byl dodán průhledný spodní obal na daný mobilní telefon,ale nemohu ho využít, neboť je o milimetr větší na všech stranách, TAKŽE MOBIL JE V OBALU VOLNÝ A TELEFON VYPADÁVÁ. Poraďte co mám dělat???!!!

• komunikace, ochota

• Překvapivě dobrá komunikace, cena.

V pohodě

• Dobré ceny mobilů, po dohodě možný osobní odběr. S mobilem jsem obdržel zadní průhledný kryt a nabíječku.
    • -

Doporučuji tento obchod všem.