• Chybné dodání vyřešeno vlastním svozem, peníze rychle vráceny

Neodladěný web, dodáno jiné zboží, komplikovaný oběh dokladů. Pár chyb, výsledek žádný, prostě ztráta času. Třeba to časem vyzraje, ale při existenci obchodu už několik let bych v to ani moc nevěřil.

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Dobry den,ne z nasi strany urcite neslo o chybne dodani kolobezky xiaomi scooter 4 pro,od zacatku tam bylo uvedeno v popisu,ze jde o novejsi verzi 2 generace.Doklad byl prilozen v baleni,ktere jste nechtel rozdelavat,proto jsem jej spolu s dobropisem posilal az pri vraceni zbozi.Vraceni probehlo na nase naklady,platba vracena ihned v plne vysi.D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

Tel: (+420) 731 220 004

Rychlost, komunikace. Prodejce mám dodal k telefonu obal, sklo, nabíječku, což memusel. Spokojenost. Díky

Chybí české návody, nedostatečná specifikace na eshopu.

Zakoupeny produkty:
    xiaomi kamera-navod na krabici i tisteny v baleni
    xiaomi router-navod na krabici i tisteny v baleni

Dobry den,moc nerozumim vasemu hodnoceni?Vy jste me s dotazem nekontaktoval a hodnotite komunikaci jako slabou?Na zaklade ceho?Je pekne,ze dnes muze kazdy hodnotit kazdeho ale,kde je nejaka zpetna vazba?Chybi vam navody?Oba produkty jsou original z ceske distribuce a takto jsou prodavany v siti velkych retezcu atd.U kamery mate primo navod v baleni-kompletni navod je ke stazeni na webu distributora v cestine,to same u druheho produktu,tak nechapu proc jste se me nezeptal,ja bych vam kompletni navody ihned zaslal.D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

Tel: (+420) 731 220 004

Velice korektni a rychle, profesionalni jednani. Zbozi jsme obdrzela v perfektnim stavu. Dekuji

Nakupuji už po druhé, s obchodem žádný problém komunikace perfektní

Super

• ochota a vše v pořádku

• OK .

• mobil dorazil v pořádku, s dárkem navíc, v perfektním stavu.

Slušnost ,spolehlivost v dohodnutých termínech.

Obchod vřele doporučuji. Výborná komunikace, zboží odpovídá popisu. Spokojenost.

• Bez problémů mi bylo zboží vyměněno a doručeno v krátké době

Rychlost doručení,skvělá komunikace,luxusní cena i s dopravou, zboží je absolutně v pořádku a perfektně funguje,maximální spokojenost, děkuji a vřele doporučuji všem

Tak jak bylo inzerováno zboží došlo uplně v pořádku. Jen maličkost kdyby byl u objednávky i návod k produktu, ale to je jen maličkost. Chválím vstřístnost, komunikaci a rychlost. Jinak tento obchod vřele doporučuji.

• dobrá komunikace

Zboží přišlo v neoriginální krabičce, bez návodu a bez ochranné fólie na displeji.

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Dobry den,a proc jste Anonyme nekontaktoval/a eshop pro vysvetleni?Asi proto,ze jste nakoupil/a zbozi o 2000-3000,-kč levneji z nasi sekce Zanovní,kde prodavame přístroje ve 100procentnim stavu,ze serii,ktere se jiz nevyrabi,folie se nelepi na zarizeni již nekolik let z duvodu ekologie,proto davame k 99procent zarizeni folie a silikonove obaly zcela zdarma,viz zde:

na tyto modely poskytuje 2 roky záruku,stav A++ bez poskozeni stav noveho kusu,baterie 100procent,česká distribuce.vetsinou jen vystaveno na prodejne,tvrzene sklo a silikonove pouzdro zdarma

káždý může vrátit jakékoli zboží do 14-ti dnu,vracime platbu na ucet a posilame kuryra pro vyzvednuti zbozi u vas.
    D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

Tel: (+420) 731 220 004

• lze sehnat mobil , který už se třeba nevyrábí

• Nemohu hodnotit, neboť jsem zakoupil zboží poprvé.Nemám zatím zkušenosti.

K mobilu mi byl dodán průhledný spodní obal na daný mobilní telefon,ale nemohu ho využít, neboť je o milimetr větší na všech stranách, TAKŽE MOBIL JE V OBALU VOLNÝ A TELEFON VYPADÁVÁ. Poraďte co mám dělat???!!!

• komunikace, ochota