• Konkurenční cena

• Výborná komunikace

Bazarový telefon jako nový a pouzdra zdarma potěšily.

• Rýchle doručenie aj na územie Slovenskej republiky
    • Použitý telefón v dobrom stave - bez škrabancov a odrenín
    • Rýchla komunikácia s obchodom

S obchodom som spokojný, no jediná taká drobnosť je, že by mohli mať napísané, že v akom je to stave: či sa jedná o použitý tovar, nový tovar... No inak všetko OK.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Kupovala jsem nový telefon, byl dodaný používaný, ještě s údaji předchozího majitele z Polska......

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Dobry den,a proc jste nekontaktovala rovnou obchod?vsechny telefony jsou od nas v tovarnim nastaveni,tak moc nerozumim,my prodavame jak nove,tak vykoupene pristroje od zakazniku,operatoru,kteri kupuji nove modely,viz zde:

vykoupene z firem nebo z vystavy

na tyto modely poskytuje 2 roky záruku,stav 100procent-stav A nebo A+

vse ostatni je mezi novym zbozim-nove zbozi s DPH vsechny ostatni kategorie.Kazdy ma pravo se pred koupi zeptat na stav produktu,ci zbozi vratit do 14-30 dnu.

D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

NejMobily.cz

Nákup i bez registrace!

Jezerní 20
    720 00 Ostrava - Hrabová
    Tel: (+420) 731 220 004

Rychlé dodání, velmi ochotný o vstřícný prodejce. Obchod určitě doporučuji.

• Vše šlo velmi rychle.

• Velice profesionální obchod,objednal jsem již po několikáté a i jsem telefon z mojí strany vracel a pokaždé velmi seriózní jednání, k telefonu pouzdro na víc a telefony vždy v suprovem stavu,.Jsem opravdu moc spokojený a telefony kupuji zásadně u této firmy..

Rychlá dohoda a dodání zboží.

Došlo k nedorozumění ohledně dopravy zboží. Prodejce měl, ale maximální snahu vše vyřešit, takže dávám pět hvězdiček.

• Velice dobra komunikace

Rychlá a ochotná komunikace po telefonu. Bleskové doručení telefonu do druhého dne i se sklem a obalem.
    Telefon zatím funguje jak má. Více zjistím po delší době užívání. Spokojenost.

Ok

• Zboží skladem, cena

Zboží bylo dodáno velmi rychle, dobře zabalené. Komunikace s obchodem bezvadná. Samotné zboží jsem zatím nevyzkoušela, nemohu se vyjádřit ke kvalitě výrobku.

• Rychlé jednání, osobní konzultace.

• rychlost, bez problémů

• Určitě rozhodla cena,která byla u daného modelu na netu nejnižší s plnou kvalitou EU distribuce atd..žádný pochybný přeprodej ale kvalitní zboží s přehledným popisem ! Znovu bych nakupoval na nejmobily.cz

Měl jsem objednán mobilní tel.u něhož prodej skončil a byl mi nabídnut mobil ,novější řady za cenu předešlého modelu.To je myslím hodně fér!!!

• Rychlost, kvalita zboží.

• Výborná komunikace, vyjímečná vstřícnost, rozumná cena, možnost převzetí po domluvě i v netradiční časy