• Rychlé dodání. Super cena.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, právě rychlost a cena patří mezi naše největší přednosti a těší nás, když je zákazník ocení. Rychlost je dána tím, že veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Vše OK. Bezchybná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s nákupem u nás spokojen. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

• Velmi rychlé dodání
    • Oproti konkurenci výhodná cena

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, rychlost je dána tím, že veškeré vystavené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Rychlost dodání, nejnižší cena

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Ochotný personál a rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Velice děkuji za Vaše hodnocení, velmi si ho vážím.

Jan Blažek, majitel obchodu

Dobrá nabídka, rychlé vyřízení objednávky.

Bez žádných problémů

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Obchod kominikuje, zboží ještě nedorazilo
    ED

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

zboží nedorazilo, jelikož jste si objednala s platbou předem (převodem) a my jsme stále neobdrželi platbu. Budu Vás hned kontaktovat a nabídnu co nejrychlejší řešení

Jan Blažek, majitel obchodu

Všechno dobré, ale výrobek je NEFUNKČNÍ !!!!
    Budu vracet,řeším reklamaci !
    Ing.Josef Kohout

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, vím o problému, již jste si založil v našem reklamačním systému reklamaci, na naše náklady stáhneme zahradní ohřívač vody k nám a zjistíme, kde se stala chyba.

byl jsem spokojen

• Cena rychlost

Objednané 2 stolky jeden byl promačklý a to dost hrana musel jsem opravit a závity na šrouby taky špatný hold Čína

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jen je škoda, že se o problému dozvídám z recenze. Vidím zde číslo objednávky, budu Vás kontaktovat a nabídneme alespoň slevu.

+rychlost dodávky
    +výborná komunikace

• příznivé ceny

• Příjemné jednání
    • Ochota pomoci

• Dobré ceny
    • Zboží mírně poškozeno

Lavice přišla zabalená do kartonové krabice, ale krabice nebyla řádně zalepená. Našla jsem 3 malé plastové kousky odlomené z výrobku. Naštěstí to nemá na funkci ani vzhled vliv, tak si výrobek ponechám. Nevím, jestli to vzniklo při přepravě, nebo již ve skladu. Prosím lépe výrobky zabalte a obaly utahujte. Děkuji

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Zahradní lavice Luzern vždy rozbalujeme, vkládáme mezi jednotlivé díly kartonové desky a vnitřní rohy vyztužujeme dalšími rohy. Celou krabici pak ještě opáskujeme manipulačními páskami. Je tedy s podivem, že i tak přišla lavice poškozená. Každopádně děkuji za recenzi i zpětnou vazbu, budeme balit ještě do silnějšího kartonu.

Jan Blažek, majitel obchodu.

• Spolehlivost, komunikace vše ok

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Snadná a bezproblémová domluva s obchodem. 2. května jsem se dotazovala, kdy musím objednat zboží aby mi došlo 9. května. Bylo mi sděleno, že mohu objednat rovnou a dát do poznámky, aby zboží bylo odesláno 7. května. Přesně jak slíbili, tak mě průběžně informovali a 9. května zboží dorazilo. Za mě naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení a moc nás potěšilo. Děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni jak s cenami, tak s rychlostí a kvalitou doručení.
    Vaše pochvala je pro nás velkým povzbuzením a motivací do další práce. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Tak by měly pracovat všechny e-shopy!!!

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Perfektní komunikace a rychlé dodání.