• Levné zboží
    • problematická komunikace
    • dlouhá doba dodání
    • nepřesné informace

Objednala jsem si pytel v pondělí, zboží bylo skladem, což odpovídá dle OP odeslání okamžitě. Ano, dnes tam již mají připsané 2-5 dní, to tam ještě v den mé objednávky nebylo. Na několikeré dotazy ohledně data odeslání nikdo nereagoval, telefon nikdo nebere, chat na stránkách taky není funkční. Nicméně jsem objednávku stornovala, až poté jsem byla ujištěna, že pytel bude následující den odeslán, pro mě v tu dobu již irelevantní informace. Pytel přesto odeslali, ale až pět dní po této zprávě .. Otřesná zkušenost

1.8.2017

obchod Nejlevnejsipytel.cz do emailu potvrdil, že je zboží skladem a bude následující den odesláno, a nikoliv s dodáním do 14 dnů, jak tvrdí v reakci. Na pytel jsem nespěchala :) ale z preventivních důvodů jsem objednávku stornovala, abych se vyhnula případně další, do té doby problematické, komunikaci s obchodem např. kvůli reklamaci.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den paní Goliášová, objednala jste si zboží s dodací lhůtou do dvou týdnu. Toto zboží bylo odesláno pátý pracovní den, tedy zcela v termínu a bez problému. Pokud jste se nám nedovolala tak jste nejspíše volala mimo pracovní dobu, mohla jste nám zaslat email s dotazem. Chat jako takový není oficiální kontakt pro komunikaci, pokud tedy nejsme online, je potřeba nám zaslat email. Příště tedy pokud budete na zboží spěchat zkuste si nejprve ověřit dostupnost, jistě by jsme našli rychlejší řešení.

Děkuji
    Tomáš Ginther - jednatel Crazy Shop s.r.o.

• nepřehled v platbách

• Zboží zatím nepřišlo a ani obchod nepodal zprávu proč

• výhodné ceny
    • špatná komunikace, telefon pouze vyzvání, na e-mail občasná reakce

Zboží mělo být dodáno Českou poštou, což prodejce nerespektoval a poslal přes DPD bez předchozí domluvy. Není v mých možnostech přebírat zásilky dopoledne a DPD v odpoledních hodinách nerozváží, alespoň né v mém městě. Od smlouvy jsem odstoupila a čekám na vrácení peněz.

• špatná/žádná komunikace při vrácení, reklamace zboží

dostala jsem jiný rozměr zboží, než jsem zaplatila a komunikace ohledně nápravy je žádná. nedoporučuji nákup.

• Maji vyber
    • Komunikace nulova.

Objednávka přijata od te doby nic.žádný emeil.nic.zbozi ani po 14dnech nedorazilo.uz tam vic nenakoupim

• dlouhá dodací doba
    • nedostatečná komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den paní Jeníčková, ne zcela přesně rozumíme Vaší reakci. Objednala jste si sedací vak COOL s dodací lhůtou do 14 ti dnů. Dnes je to deset dní. dodací lhůta je tedy zatím splněna. Nejlevnějšípytel.cz

• Dlouha dodaci doba
    • Spatna informovanosto stavu zasilky
    • Sedaci vak prisel s flekem

V dobe konkurencniho boje tento podnik nemuze mit dlouheho trvani. Skladem na dobirku cekat 7 dni nez expeduji zbozi je opravdovy vykon. Informovanost o stavu nulova, na chtu pisou, ze lze zanechat dotaz a email a obchod vas kontaktuje, neni to pravda, osobne vyzkouseno. Rozhodne dalsi nakup zde neudelam.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den pane Temel, bohužel jste si vybral zboží které má dodací lhůtu 14 dní. Jestli bylo tedy expedováno za 7 dní od objednání je velmi dobrý výkon. Nemyslíme si že by jste o tomto termínu nevěděl. Po kontrole komunikace bylo zjištěno že proběhly 3 hovory kde jste byl informován o stavu objednávky. Pokud bylo zboží poškozeno od přepravce, je nutné přepravu reklamovat do 24 hodin.

Děkujeme za recenzi, Nejlevnejsipytel.cz

Zboží stále nedorazilo a obchod nereaguje na můj zaslaný e-mail a ani nezvedá telefon

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, Vaše zboží je již několik dní nachystáno k osobnímu odběru. O tomto stavu jste již byla informována. Nejlevnejsipytel.cz

• levné zboží
    • naprosto nekomunikují, neodpovídají na maily, neberou telefon.
    • Barvy zboží na webu nejsou reálné - ve finále mi dorazil pytel víc modrý než fialový

levné zboží ale naprosto nekompetentní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, omlouváme se za horší komunikaci ve Vánočním shonu. Nicméně po kontrole bylo zjištěno že jste nám vždy volala mimo pracovní dobu, a na všechny emaily bylo odpovězeno, dokonce i proběhla komunikace po chatu. Více bohužel udělat neumíme. Co se týče barev, je těžké ovlivnit nastavení monitorů zákazníku. Ne vždy pak barvy zcela sedí. Ale i tak děkujeme za recenzi a přejeme příjemné Vánoce.

NejlevnějšíPytel.cz

• Zadne
    • Tento obchod nedoporucuji,neresi svoje zavazky vudci zakaznikovi,nuti zakaznika resit reklamace nestandartnim zpusobem a sve odpovdnosti se zrika.

Obchod nedoporucuji z duvodu neslusneho chovani matejitele firmy v pripade,kdy doda zbozi poskozene, resi tuto situaci vyhybave a bohuzel lze. Za me naprosto nespolehliva firma.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, bohužel nás Vaše hodnocení velmi mrzí. Vak byl při dopravě poškozen Českou Poštou. Bylo tedy nutné reklamovat dopravu. Jelikož nesídlíme v místě Vašeho bydliště je nutné aby dopravu reklamoval zákazník. Bylo Vám přislíbeno okamžité zaslání vaku jakmile bude poškozený vak dodán na reklamaci. Vidíme zde naopak velmi nadstandardní přístup k zákazníkovi. Vaše recenze bohužel neodpovídá realitě. Samozřejmě je nám líto že byl vak při dopravě poškozen, bohužel toto nedokážeme ovlivnit a stane se tak zhruba jednou za dva měsíce. Vak je propíchnut boxem umístěným v každé dodávce České pošty - vak má vždy stejný vpich. A k poškození dojde tak že vak je silou vtlačen na tento box. O této situaci jste byla informována.

Nejlevnejsipytel.cz

• u zboží v e-shopu není dodací lhůta, jen oznámení , že zboží je skladem - nedostačující.!
    • neberou telefony, opožděné reakce na veškerou komunikaci.!

v mém případě zde již nikdy nenakoupím a dále nedoporučím.!

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, vaše objednávka byla doručena třetí pracovní den. což bereme zcela v pořádku. Kontrolovali jsme i kdy bylo voláno z vašeho telefonního čísla uvedeného v objednávce a voláno bylo v době mimo pracovní dobu. V emailové databázi jsme žádný dotaz nedohledali. Bohužel tedy nedokážeme posoudit kde se stala chyba a proč jste nebyl spokojen s nákupem. Doufáme alespoň se že zbožím budete spokojen. Děkujeme za recenzi Nejlevnejsipytel.cz

• přehlednost
    • šíře sortimentu
    • nabídka
    • komunikace
    • doba dodání a vyřízení objednávky

vak jsem kupoval s tím, že je skladem, když pošlu objednávku 3.3. v úterý, věřím, že je v rámci republiky možné zboží do konce týdne obdržet, bohužel odesláno z obchodu bylo až 9.3. a celý týden poště trvalo než jsem si vak musel vyzvednout na poště přestože to měl být balík do ruky.... chápu že část viny nese dopravce ale hodnotím nákup jako celek a v momentě kdy objednáte dárek k narozeninám, který vám dorazí až čtyři dny po oslavě...takový obchod nemůžu hodnotit kladně

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel s vámi nemůžeme souhlasit. Zboží, které jste si objednal, mělo dodací lhůtu do deseti dnů. Dodáno bylo pátý pracovní den. Pokud jste v čas dodání nebyl přítomen na dodací adrese je přirozené že zásilka je uložena na poště. Vyzvednout ji pak lze již ten den po 17- té hodině. Velmi nás mrzí vaše nespokojenost, nicméně danou dodací lhůtu jsme splnili. Příště vás poprosím o telefonický kontakt ještě před objednávkou, lze tak domluvit přednostní vyřízení objednávky.

Ještě jednou děkujeme za recenzi, příjemný den.

Nejlevnejsipytel.cz

• od chvíle objednávky žádné reakce
    • nezvedají ani telefon

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, omlouváme se za možné nezvednutí telefonu. Je možné že jsme byli zaneprázdněni vyřizováním objednávek, nebo bylo voláno mimo pracovní dobu. Při této situaci vás poprosím o kontaktování na email. Velmi rádi vám pomůžeme kde se zadrhla vaše objednávka. Děkujeme za recenzi, příjemný den.

Nejlevnejsipytel.cz

• Absolutně žádné informování o délce dodání (nic na stránkách)

• objednávka proběhla zboží nebylo doručeno,komunikace žádná

Před deseti dny jsem objednal sedací pytel,bohužel do dnes nevím zda mám stále čekat nebo se vaše nabídka nezakládá na pravdě a nabízené zboží je pouze na ukázku,přišlo mi pouze obdržení objednávky jinak žádná komunikace.v tomto případě opravdu nevím zda mám váš obchod nikomu doporučit,prosím o vyjádření

• levné pytle
    • neochota řešit problémy

Do nového pytle jsem si musela dokoupit kuličky za 300 + 150 poštovné, aby se dal používat, přestože jsem obchod kontaktovala a několikrát ho upozorňovala, že by je měli poslat zdarma, když je to nový pytel. Že podle mého názoru se kuličky dokupují až do starších pytlů po sesednutí. jejich jediná odpověď byla, že si je mám koupit. Takovýto přístup k zákazníkovi v dnešní době se mi zdá velmi zvláštní. Příště rozhodně budu nakupovat jinde a ani obchod nemohu doporučit. Ani nezvedli telefon, aby se to snažili řešit.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, dle kontroly Vámi zmiňovaného pytle jsme zjistili že vak byl zcela v pořádku naplněn. Samozřejmě ne každému zákazníkovi objem vaku může vyhovovat. Proto je vak opatřen zipy pro doplnění či vyjmutí kuliček. Naše firma vaky posílá tak, aby bylo možné vaky ideálně používat. Celkový objem je předem dán u každé položky. Pokud zákazník chce objem ve vaku zvýšit musí si kuličky dokoupit. Bohužel není možné vzhledem k cenové politice našeho obchodu, kdy máme nejnižší ceny na trhu, dávat náhradní náplň zdarma ke každé zásilce. Vás jsme o téhle problematice informovali, nechápeme tedy negativní recenzi.

• nespolehlivost

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, nejedná se zde o nespolehlivost jak píšete. Bohužel před Vánoci jsme již nepřijímali od 10.12. objednávky. Vy jste objednávku provedl 16.12. a ignoroval jste upozornění na eshopu i po sléze emailové upozornění že vaše objednávka bude vyřízena až po Novém roce.

Nejlevnejsipytel.cz

• V době objednávky eshop sliboval ke každé objednávce kuličky zdarma, nicméně tyto v objednávce nedorazily. Po telefonické urgenci a následném zaslání emailu - jak mi bylo doporučeno - se nic neděje, ani na mail žádná odpověď.
    • Podle mne úplně zbytečná kaňka na jinak solidním shopu s kvalitním zbožím.

• Pokud chcete rychle nakoupit a nechcete aby si s vami někdo zatěžoval, idelni volba. Naprosta ignorance z eshopu.. ;-)
    • Kvalita zboží je zvláštní - jeden z pytlu jsem obdrzel nedodelany, naprosto nepouzitelny.
    • Kvalita vyplne je ubohá, je to jen namletý polystyrén ač ho vydávají za granulát a také tak stojí..

Eshop vede nějaký král ignorantů, neodpovídá, neraguje a nechce řešit své problémy.
    Budu tento případ hlásit a možná podám i trestní oznámení pro podvod.
    Držte se dál od těchto eshopů, opravdu se vyplatí si radši trochu připlatit a nakoupit jinde..
    Na konec snad jen, že eshop generuje spatne faktury, ani se pak neuraci vam poslat opravenou fakturu nebo vas informovat, ale rovnou vam zbozi poslou za jine ceny..