• Pytel krásný ,ale bohužel přišel ušpiněny asi od pneumatiky. Prý to je chyba přepravce ,ale tak velký balík jsem opravdu na ulici nerozbalovala. sedací vak za 2000,- k Vánocům bohužel nedoporučuji, nebo ano ale poradně při převzetí kontrolovat!

• Nekomunikují

Před týdnem jsem objednala sedací pytel pro dceru. Od té doby nic. Když jsem psala mail, jak to vypadá s mojí objednávkou, tak mi nikdo neodpověděl. Teď čekám na jejich stránkách na online poradce a také píše automat, že všichni operátoři jsou vytížení a mám počkat. Takže za mě nedoporučuji. Pokud své zboží dostanu, tak tady už nikdy nakupovat nebudu.

• Zboží jsem objednávala minulý týden v pondělí, v úterý jsem změnila barvu, ve středu potvrdily změnu, ve čtvrtek jsem psala kdy mi zboží dorazí, tak ráno ho nestihly poslat i když od středy od rána byla potvrzená změna a pátky mají přes prázdniny volné, tak že mi zboží odešlou v pondělí, je úterý, zboží nemám a stále se nic neděje!

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Ke zdržení objednávky došlo, protože jste ji těsně před odesláním změnila. V tuto chvíli se tedy vyřizuje od začátku.
    Nejlevnejsipytel.cz

• Doručení přes ČP, poměrně vysoké platby za ostatní služby.

• Zboží nedorazilo

Objednány 2 ks - doručen pouze 1 ks - po reklamaci dodáno ok - bez faktury
    a návodu jak do provozu - po urgenci vše ok

• Přišlo hned

Za ty peníze jsem čekal klasickou hrušku to co mi přišlo je tak na 7 letý dítě jsem nespokojenej

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, na webu jsou zřetelně napsány rozměry hrušky. Fotografie této velikosti je vyfocena s dětmi. Výběr velikosti tedy byl na vás. Bylo možné si vybrat větší velikost.

Nejlevnejsipytel.cz

Ačkoliv píšou, že zboží mají skladem, čekám už skoro dva týdny

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla 5.3. nachystána k osobnímu odběru(3 dny od objednávky). Tak jak jste si vybrala z možností dopravy. Dne 5.3. 2021 ve 13:09 byl odeslán email s informací o nachystání vaku a možnému odběru včetně otevíracích hodin skladu. Je to 10 dní a nebyl vznesen jediný dotaz na stav objednávky. Problém bohužel nevznikl na naší straně.

Tomáš Ginther - jednatel
    Crazy Shop s.r.o. / Nejlevnejsipytel.cz

• Po obdržení zboží jsem odstoupila od smlouvy - zasláno mailem i písemně, vak odeslán zpět, žádná reakce obchodu, komunikace nulová, peníze vráceny nemám.

Obchod nekomunikuje, špatná orientace v kontaktech, nenalezen formulář pro vrácení či odstoupení od smlouvy.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, zboží bylo přijato bez problémů zpět. Prošlo kontrolou a platba byla vrácena v zákonné lhůtě. Z vašeho čísla nám nikdo nevolal a emaily také žádné. Nevidím tam tedy žádný problém a důvod k této recenzi.

Nicméně i tak děkuji za recenzi.

Tomáš Ginther - jednatel

Nejlevnejsipytel.cz

Zboží pořad na poště protože dorazila na špatnou adresu ale zavadal dodací adresu správnou.Velmi ne spokojnej a nebudu nic u nich objednávat.A trvá dlouho dodaní zásilky!

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Přecházíme na nový systém a došlo k několika přešlapům. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že budete s produktem spokojen.
    Nejlevnejsipytel.cz

• Web z minuleho tisíciletí, možnosti odběru špatně vysvetlene
    • Neochota prodejce k osobnímu vyzvednutí

• Pytel obaleny polystirenovymi zmolky.

Jsem zmrzelou zakaznici kupujici si vak pytel sedaci,cervene barvy. Pri otevreni velkeho baliku,me do nosu vlitl smrad mysiny, ze byl pytel uskladnen mezi baliky sena,ci velke hale kam se mysi havet stehuje pres zimni obdobi.Obal byl rozcupovanym uz tak male polistyrenove kulicky.. Vak jsem odlozila a nevim jak se smradu zbavim,chtela jsem to mit v pokoji kde bude male mimco ale se zamorenym pytlem. To se omlouvam za sve hrube verejne vyjadreni. Zda mi vsak nabidnete nejakou alternatovu k postupu,ci uplne likvidaci. Dekuji Novakova,balik jsem prevzala v pondeli po poledni od cesky posty v okoli Milina.

• Objednal jsem dva pletené pufy a přišel mi jen jeden
    • V obchodě se tváří, že poslali dva a tím celá věc končí

V obchodě jsem objednal a zaplatil dva pletené pufy a přišel mi jen jeden. Ve firmě se tváří, že poslali dva a tím jejich komunikace končí. Sám vlastním e-shop a vím, že chyba se může stát, nicméně aby zákazník dostal polovinu objednaného zboží a dál bylo ticho, to je opravdu moc!

• Rychlé doručení
    • Málo zabalený (ve fólii)
    • Vak mi přišel špinavý od bílé omítky

Skvělé rychlé dodání. Jen škoda že byl málo zabalený a přišel špinavý

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Děkujeme za recenzi. Vzhledem k tomu že žádná jiná firma v republice nedokáže naše velkoobjemové zásilky odesílat, se musíme spokojit s "kvalitou" dopravy ČP. Děkujeme za pochopení. Nejlevnejsipytel.cz

• Pěkné a kvalitní vaky
    • Doprava pouze Českou poštou
    • Nedostatečně zabalené vaky

Objednala jsem si dva velké vaky pro děti. Na zásilku jsem čekala v domku kde ještě nebydlíme s dvěma dětmi celý den, abych si nemusela zajišťovat odvoz z pošty. Pošťačka přijela už rovnou s lístečkem a bez zboží. Po dohadech slíbila, že domluví na depu, aby mi zásilku později odpoledne dovezli, což se také stalo. Při předání byly balíky značně špinavé a zabalené pouze v jedné vrstvě igelitu přelepené izolepou. Balíky jsem důkladně zkontrolovala, ale bohužel až po rozbalení jsem zjistila, že je jeden vak proražený a proražený je i igelit, kde to místo bylo přelepeno izolepou, aby to nebylo vidět. E-mail do e-shopu i s fotografiemi jsem posílala před 4mi dny a stále mi nikdo neodpověděl.

• Dodaný tovar bol špinavý

• dorazil poškozený kus
    • po reklamaci pytel stále prasklý a u hlavy unikal
    • při reklamaci jsem byl lživě osočen, že pytel byl použitý - nebyl, rozbalování jsem naštěstí natočil, včetně poškození
    • nyní prodejce nekomunikuje -budu řešit přes ČOI

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, u Vaší reklamace byla provedena výměna vnitřní vložky Luftbagu. Ve vnitřní vložce byl protlačen prst, proto ten únik vzduchu. Luftbag byl po výměně vložky testován a vše fungovalo jak má. Bohužel z Vaší strany neevidujeme jakoukoliv další stížnost.

Děkujeme, Nejlevnejsipytel.cz

• Zboži neodpovida barevne
    • jednatel odmítl přijmout vracene zboži , nekomunikuje

Nedoporučuji barva nabizeneho zboži neodpovida skutečnosti

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi. Pane *** editováno *** mohl jste recenzi trošku více rozvést. Například zde chybí informace o tom, že jste zboží zaslal zpět na dobírku i když jste byl upozorněn že takto zaslaný balík nebude přebrán. Zaslali jsme Vám béžový puf, dle fotografie kterou jste nám zaslal byl opravdu béžový, vy jste chtěl však krémový až bílý. Samozřejmě tato situace nastat může, proto je možné zboží vrátit dle zákona. Je však nutné respektovat postup dle obchodních podmínek. Jakmile nám balík dorazí bez dobírky bude proces vrácení zboží pokračovat. Urážky a vyhrožování z vaší strany jsou zcela zbytečné.

Děkuji, Tomáš Ginther - jednatel Crazy shop s.r.o.

• zobrazené zboží neodpovídalo skutečnosti
    • Nebylo mi odpovězeno na email, kde jsem se dotazovala na špatnou cenu za balík (byla vyšší než na objednávce). Je to už přes 3 týdny a nic se neděje.