• kvalita zboží (5)
  • výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 3 měsíci

• Objednal jsem dva pletené pufy a přišel mi jen jeden
    • V obchodě se tváří, že poslali dva a tím celá věc končí

V obchodě jsem objednal a zaplatil dva pletené pufy a přišel mi jen jeden. Ve firmě se tváří, že poslali dva a tím jejich komunikace končí. Sám vlastním e-shop a vím, že chyba se může stát, nicméně aby zákazník dostal polovinu objednaného zboží a dál bylo ticho, to je opravdu moc!

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 4 měsíci

• Rychlé doručení
    • Málo zabalený (ve fólii)
    • Vak mi přišel špinavý od bílé omítky

Skvělé rychlé dodání. Jen škoda že byl málo zabalený a přišel špinavý

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Děkujeme za recenzi. Vzhledem k tomu že žádná jiná firma v republice nedokáže naše velkoobjemové zásilky odesílat, se musíme spokojit s "kvalitou" dopravy ČP. Děkujeme za pochopení. Nejlevnejsipytel.cz

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 8 měsíci

• Pěkné a kvalitní vaky
    • Doprava pouze Českou poštou
    • Nedostatečně zabalené vaky

Objednala jsem si dva velké vaky pro děti. Na zásilku jsem čekala v domku kde ještě nebydlíme s dvěma dětmi celý den, abych si nemusela zajišťovat odvoz z pošty. Pošťačka přijela už rovnou s lístečkem a bez zboží. Po dohadech slíbila, že domluví na depu, aby mi zásilku později odpoledne dovezli, což se také stalo. Při předání byly balíky značně špinavé a zabalené pouze v jedné vrstvě igelitu přelepené izolepou. Balíky jsem důkladně zkontrolovala, ale bohužel až po rozbalení jsem zjistila, že je jeden vak proražený a proražený je i igelit, kde to místo bylo přelepeno izolepou, aby to nebylo vidět. E-mail do e-shopu i s fotografiemi jsem posílala před 4mi dny a stále mi nikdo neodpověděl.

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 8 měsíci

• Dodaný tovar bol špinavý
  • nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 9 měsíci

• dorazil poškozený kus
    • po reklamaci pytel stále prasklý a u hlavy unikal
    • při reklamaci jsem byl lživě osočen, že pytel byl použitý - nebyl, rozbalování jsem naštěstí natočil, včetně poškození
    • nyní prodejce nekomunikuje -budu řešit přes ČOI

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, u Vaší reklamace byla provedena výměna vnitřní vložky Luftbagu. Ve vnitřní vložce byl protlačen prst, proto ten únik vzduchu. Luftbag byl po výměně vložky testován a vše fungovalo jak má. Bohužel z Vaší strany neevidujeme jakoukoliv další stížnost.

Děkujeme, Nejlevnejsipytel.cz

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 1 rokem

• Zboži neodpovida barevne
    • jednatel odmítl přijmout vracene zboži , nekomunikuje

Nedoporučuji barva nabizeneho zboži neodpovida skutečnosti

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi. Pane *** editováno *** mohl jste recenzi trošku více rozvést. Například zde chybí informace o tom, že jste zboží zaslal zpět na dobírku i když jste byl upozorněn že takto zaslaný balík nebude přebrán. Zaslali jsme Vám béžový puf, dle fotografie kterou jste nám zaslal byl opravdu béžový, vy jste chtěl však krémový až bílý. Samozřejmě tato situace nastat může, proto je možné zboží vrátit dle zákona. Je však nutné respektovat postup dle obchodních podmínek. Jakmile nám balík dorazí bez dobírky bude proces vrácení zboží pokračovat. Urážky a vyhrožování z vaší strany jsou zcela zbytečné.

Děkuji, Tomáš Ginther - jednatel Crazy shop s.r.o.

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 1 rokem

• zobrazené zboží neodpovídalo skutečnosti
  • nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 2 lety

• Nebylo mi odpovězeno na email, kde jsem se dotazovala na špatnou cenu za balík (byla vyšší než na objednávce). Je to už přes 3 týdny a nic se neděje.

• Levné zboží
    • problematická komunikace
    • dlouhá doba dodání
    • nepřesné informace

Objednala jsem si pytel v pondělí, zboží bylo skladem, což odpovídá dle OP odeslání okamžitě. Ano, dnes tam již mají připsané 2-5 dní, to tam ještě v den mé objednávky nebylo. Na několikeré dotazy ohledně data odeslání nikdo nereagoval, telefon nikdo nebere, chat na stránkách taky není funkční. Nicméně jsem objednávku stornovala, až poté jsem byla ujištěna, že pytel bude následující den odeslán, pro mě v tu dobu již irelevantní informace. Pytel přesto odeslali, ale až pět dní po této zprávě .. Otřesná zkušenost

1.8.2017

obchod Nejlevnejsipytel.cz do emailu potvrdil, že je zboží skladem a bude následující den odesláno, a nikoliv s dodáním do 14 dnů, jak tvrdí v reakci. Na pytel jsem nespěchala :) ale z preventivních důvodů jsem objednávku stornovala, abych se vyhnula případně další, do té doby problematické, komunikaci s obchodem např. kvůli reklamaci.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den paní Goliášová, objednala jste si zboží s dodací lhůtou do dvou týdnu. Toto zboží bylo odesláno pátý pracovní den, tedy zcela v termínu a bez problému. Pokud jste se nám nedovolala tak jste nejspíše volala mimo pracovní dobu, mohla jste nám zaslat email s dotazem. Chat jako takový není oficiální kontakt pro komunikaci, pokud tedy nejsme online, je potřeba nám zaslat email. Příště tedy pokud budete na zboží spěchat zkuste si nejprve ověřit dostupnost, jistě by jsme našli rychlejší řešení.

Děkuji
    Tomáš Ginther - jednatel Crazy Shop s.r.o.

Nejlevnejsipytel.cz

• nepřehled v platbách
  • nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 2 lety

• Zboží zatím nepřišlo a ani obchod nepodal zprávu proč

• výhodné ceny
    • špatná komunikace, telefon pouze vyzvání, na e-mail občasná reakce

Zboží mělo být dodáno Českou poštou, což prodejce nerespektoval a poslal přes DPD bez předchozí domluvy. Není v mých možnostech přebírat zásilky dopoledne a DPD v odpoledních hodinách nerozváží, alespoň né v mém městě. Od smlouvy jsem odstoupila a čekám na vrácení peněz.

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 2 lety

• špatná/žádná komunikace při vrácení, reklamace zboží

dostala jsem jiný rozměr zboží, než jsem zaplatila a komunikace ohledně nápravy je žádná. nedoporučuji nákup.

• Maji vyber
    • Komunikace nulova.

Objednávka přijata od te doby nic.žádný emeil.nic.zbozi ani po 14dnech nedorazilo.uz tam vic nenakoupim

• dlouhá dodací doba
    • nedostatečná komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den paní Jeníčková, ne zcela přesně rozumíme Vaší reakci. Objednala jste si sedací vak COOL s dodací lhůtou do 14 ti dnů. Dnes je to deset dní. dodací lhůta je tedy zatím splněna. Nejlevnějšípytel.cz

• Dlouha dodaci doba
    • Spatna informovanosto stavu zasilky
    • Sedaci vak prisel s flekem

V dobe konkurencniho boje tento podnik nemuze mit dlouheho trvani. Skladem na dobirku cekat 7 dni nez expeduji zbozi je opravdovy vykon. Informovanost o stavu nulova, na chtu pisou, ze lze zanechat dotaz a email a obchod vas kontaktuje, neni to pravda, osobne vyzkouseno. Rozhodne dalsi nakup zde neudelam.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den pane Temel, bohužel jste si vybral zboží které má dodací lhůtu 14 dní. Jestli bylo tedy expedováno za 7 dní od objednání je velmi dobrý výkon. Nemyslíme si že by jste o tomto termínu nevěděl. Po kontrole komunikace bylo zjištěno že proběhly 3 hovory kde jste byl informován o stavu objednávky. Pokud bylo zboží poškozeno od přepravce, je nutné přepravu reklamovat do 24 hodin.

Děkujeme za recenzi, Nejlevnejsipytel.cz

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 3 lety

Zboží stále nedorazilo a obchod nereaguje na můj zaslaný e-mail a ani nezvedá telefon

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, Vaše zboží je již několik dní nachystáno k osobnímu odběru. O tomto stavu jste již byla informována. Nejlevnejsipytel.cz

• levné zboží
    • naprosto nekomunikují, neodpovídají na maily, neberou telefon.
    • Barvy zboží na webu nejsou reálné - ve finále mi dorazil pytel víc modrý než fialový

levné zboží ale naprosto nekompetentní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, omlouváme se za horší komunikaci ve Vánočním shonu. Nicméně po kontrole bylo zjištěno že jste nám vždy volala mimo pracovní dobu, a na všechny emaily bylo odpovězeno, dokonce i proběhla komunikace po chatu. Více bohužel udělat neumíme. Co se týče barev, je těžké ovlivnit nastavení monitorů zákazníku. Ne vždy pak barvy zcela sedí. Ale i tak děkujeme za recenzi a přejeme příjemné Vánoce.

NejlevnějšíPytel.cz

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 4 lety

• Zadne
    • Tento obchod nedoporucuji,neresi svoje zavazky vudci zakaznikovi,nuti zakaznika resit reklamace nestandartnim zpusobem a sve odpovdnosti se zrika.

Obchod nedoporucuji z duvodu neslusneho chovani matejitele firmy v pripade,kdy doda zbozi poskozene, resi tuto situaci vyhybave a bohuzel lze. Za me naprosto nespolehliva firma.

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, bohužel nás Vaše hodnocení velmi mrzí. Vak byl při dopravě poškozen Českou Poštou. Bylo tedy nutné reklamovat dopravu. Jelikož nesídlíme v místě Vašeho bydliště je nutné aby dopravu reklamoval zákazník. Bylo Vám přislíbeno okamžité zaslání vaku jakmile bude poškozený vak dodán na reklamaci. Vidíme zde naopak velmi nadstandardní přístup k zákazníkovi. Vaše recenze bohužel neodpovídá realitě. Samozřejmě je nám líto že byl vak při dopravě poškozen, bohužel toto nedokážeme ovlivnit a stane se tak zhruba jednou za dva měsíce. Vak je propíchnut boxem umístěným v každé dodávce České pošty - vak má vždy stejný vpich. A k poškození dojde tak že vak je silou vtlačen na tento box. O této situaci jste byla informována.

Nejlevnejsipytel.cz

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsipytel.cz před 4 lety

• u zboží v e-shopu není dodací lhůta, jen oznámení , že zboží je skladem - nedostačující.!
    • neberou telefony, opožděné reakce na veškerou komunikaci.!

v mém případě zde již nikdy nenakoupím a dále nedoporučím.!

Reakce obchodu Nejlevnejsipytel.cz

Dobrý den, vaše objednávka byla doručena třetí pracovní den. což bereme zcela v pořádku. Kontrolovali jsme i kdy bylo voláno z vašeho telefonního čísla uvedeného v objednávce a voláno bylo v době mimo pracovní dobu. V emailové databázi jsme žádný dotaz nedohledali. Bohužel tedy nedokážeme posoudit kde se stala chyba a proč jste nebyl spokojen s nákupem. Doufáme alespoň se že zbožím budete spokojen. Děkujeme za recenzi Nejlevnejsipytel.cz