• Rychle,levně, kvalitně!

Dobrý den, pane Petře,

děkujeme za pozitivní hodnocení.

Těší nás, že jste se rozhodl pořídit nábytek u nás, a že jste byl maximálně spokojen.

• Rozumné ceny, rychlé dodání

• rychlé doručení, vše perfektně zabaleno

obchod doporučuji, již jsme objednali po druhé a opět spokojenost

Dobrý den, pane Davide,

jsme rádi, že jste se na naše stránky po roce vrátil, a že jste opět neodešel s prázdnou :-)

U své druhé objednávky jste využil možnosti čerpat věrnostní slevy, a to v nezanedbatelné výši 959 Kč. Až se k nám znovu po nějaké době vrátíte, za což budeme rádi, další věrnostní sleva již na Vás bude čekat.

Vše v pořádku

Celková spokojenost.

• Skvělá spolupráce,

Opět mi přišlo zboží poškozené.

Dobrý den, pane Zdenku,

omlouváme se za komplikace, nutnost reklamovat zboží nás mrzí.

Reklamaci jste nám nahlásil minulý týden, již jsme v kontaktu s dodavatelem - náhradní čelo postele u něj zajišťujeme. Jakmile nám jej dodavatel přiveze, což by nemělo trvat dlouho, obratem Vám jej zašleme.

Důležité pro nás je, abyste měl postel co nejdříve funkční a v bezvadném stavu.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Objednávka vyřízená superrychle. Vše odesláno i rychle doručeno.

Solidní jednání,ochotný přístup rychlé vyřízení pohledávky.

Dobrý den, paní Hano,

děkujeme za objednávku rohové kuchyně a za skvělé hodnocení.

Kdybyste potřebovala kuchyni doplnit o další skříňky, abyste úložný prostor ještě rozšířila, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Dodáno v pořádku a spokojenost.
    • Není

Rychlý a pěkný zboží i když z Polska spokojenost

Dobrý den, pane Jane,

děkujeme za nákup rohové sedačky, která jak píšete, byla vyrobena v Polsku. Vaše maximální spokojenost nás těší!

Ať už výroba probíhá v ČR, nebo v zahraničí (dodavatelů máme skutečně hodně, abychom mohli nabídnout zajímavý a široký výběr nábytku), u nás máte jistotu, že se jedná o kvalitní, dlouhodobě prověřené výrobce.

Rychlé dodání...spolehlivost...jsem spokojen

Dobrý den, pane Petře,

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

Pevně doufáme, že se zakoupenou šatní skříní české výroby budete maximálně spokojen.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

super rychlé jednání a super kuchyň

• Skvěle dostupný obchod, sklad, e-shop.

Milé a vstřícné vystupování personálu v obchodě při osobním odběru.

Dobrý den, pane Jaroslave,

chtěli bychom Vám poděkovat za další návštěvu prodejny, Vaše spokojenost nás těší!

V době, kdy reagujeme na Vaši recenzi, jsme sice museli pozastavit osobní odběry z důvodu nadcházející inventury, ale dnes odpoledne, tj. 19.9., je ještě možné si vystavený nábytek alespoň prohlédnout a případně nechat rezervovat. Samotná inventura proběhne 20.9., prodejna tak bude zcela uzavřena, ale hned v pondělí 23.9. se vrátíme k běžné provozní době.

• velmi rychlé dodání
    • veškeré zabalené zboží dorazilo neporušené
    • doprava dorazila v udaném časovém rozpětí

Komunikace, ceny, rychlost odbavení a perfektní balení.

Musím říct, že za tu cenu je to opravdu dobrý nábytek…teda nečekala jsem takovou kvalitu, jsem mile překvapená…sice mi byl doručen jen s půlkou návodu, ale zdravý selský rozum postačil. A také chválím rychlost a způsob doručení. Určitě to nebyl můj poslední nákup v tomto obchodě.

Dobrý den, paní Radko,

děkujeme za podrobnější hodnocení. Těší nás, že jste s kvalitou nábytku nadmíru spokojená.

Chtěli bychom se ale omluvit za výrobce, že jste u jednoho z produktů nenalezla kompletní návod. Je vidět, že jste si poradila i bez něj, ale pokud byste jej potřebovala doposlat, mohli bychom jej u dodavatele zajistit. Pouze bychom požádali o upřesnění, kterého kusu nábytku se to týkalo.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Skvělá komunikace, rychlé dodání, Skvělé ceny, krásné zboží v dobré kvalitě, perfektně zabalené zboží, bez poškození.
    Naprostá spokojenost, budeme zde opět nakupovat.

Dobrý den, pane Jiří,

děkujeme za první nákup, ke kterému jste nám sepsal opravdu hezké hodnocení. Moc si jej vážíme.

Jsme rádi, že až příště budete potřebovat nový nábytek, že se chystáte nakoupit opět u nás. Již u své druhé objednávky se můžete těšit na věrnostní slevu v nezanedbatelné výši 1 500 Kč :-)

• Zboží dorazilo opravdu rychle