Objednávala jsem poprvé,takže spokojenost.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Ceny
    • Velký výběr zboží

• ochota,,slevy
    • recenze

Dobrý den, paní Anno,

těší nás, že jste si nejenom přečetla recenze našeho obchodu, ale že se do hodnocení sama zapojujete.

Vyřízení Vaší objednávky jsme dle tel. domluvy pozastavili do chvíle, až budete vědět přesnou adresu. Samozřejmě také následně přizpůsobíme datum odeslání, aby Vám byl nábytek doručen ve vyhovujícím termínu. Přepravní společnost následně můžeme požádat o dovoz zásilky v určitý pracovní den.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Již jsem zde nakupovala i moji známí všichni spokojeni

Vše proběhlo v pořádku a rychle. Naskytl se menší problém s produktem, který se vyřešil rychle a ochotně.

Dobrý den, paní Andreo,

rádi jsme Vaši objednávku vyřídili, jen je škoda, že jsme už ve skladu nedohledali poslední kus servírovacího vozíku.

Pevně doufáme, že příště již k žádným zmatkům nedojde - zase tak často u nás šotek neřádí ;-)

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Hezký nábytek,vše v pořádku, rychlost dodání, doporučuji

• Velký výběr, super ceny.

Dobrý den, paní Taťáno,

děkujeme za nákup koupelnových skříněk a za pozitivní hodnocení.

V případě zájmu můžeme nabídnout nábytek i do dalších místností, nyní navíc se speciální slevou ve výši 20 %. Tato mimořádná sleva platí od dnešního dne, tj. od 1.3. a lze ji využít do 3.3.2024 na veškeré zboží z naší nabídky :-)

vše ok

• Došlo vadné a poškozené zboží

- pytlík s drobnými díly po rozbalení v krabici roztržený
    - chybí zápustný vrut na šuplíky
    - poškozené hrany stolku na 3 místech
    - díry u 2 šuplíku vyvrtány z druhé strany ! (stolek nevypadá s otvory pěkně)

Dobrý den, pane Jaroslave,

omlouváme se za dodání poškozeného zboží, u kterého navíc chyběly i montážní prvky.

Jelikož ani nás tato situace nemůže těšit, budeme rádi, když se co nejrychleji vyřeší. Jakmile budete v kontaktu s naším reklamačním oddělením, připojte prosím ke své reklamaci i fotky dokládající rozsah poškození.

Vše bude důkladně prověřeno a následně sjednána náprava, samozřejmě na naše náklady. Je nám velmi líto, že k těmto problémům vůbec došlo.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Přítelkyně zakoupila poslední kus nábytku za dobrou cenu. Nebylo uvedeno, že obsahuje zmekový kus.

Dobrý den, pane Milane,

velmi nás mrzí, že s dodanou komodou nemůžete být spokojen. Přesto, že si přítelkyně skutečně objednala "poslední kus", měli jste obdržet zboží v 1. jakosti, tzn. bez jakýkoliv vad a poškození.

Omlouváme se za toto nedopatření, doporučujeme kontaktovat naše reklamační oddělení. Určitě bychom rádi prověřili, kde se stala chyba - zda u výrobce, z nějakého důvodu u nás, nebo až u přepravní společnosti. Věříme, že se záležitost podaří rychle objasnit a hlavně vyřešit.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Spokojenost, mám doma více zboží z této prodejny

• rychlost, kvalita
    • možná lepší popis zboží pro kontrolu dodaného zboží ( jednotlivé díly kuchyňské linky)

Dobrý den, pane Pavle,

také Vám bychom chtěli poděkovat za přínosnou zpětnou vazbu.

Záležitost s počtem balíků jsme s Vámi včera řešili e-mailem, ale kdybyste potřeboval upřesnit ještě něco dalšího, můžete se na nás samozřejmě znovu obrátit.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Nevýhodu jsem nenašel, vše bylo ihned vyřízeno a včas doručeno, bez problémů :)

• Zboží dorazilo, vše ok.

Od přepravce mi přišlo avízo na doručení zboží od Smartshop (takže mi chvíli trvalo spojit si, že to posíla nejlevnejsinabytek.cz... Je to matouci pro zákazníka-člilověk by to také nemusel převzít, že..?

Dobrý den, pane Miroslave,

děkujeme za Vaši podnětnou zpětnou vazbu. Uvědomujeme si, že zmiňované avízo není ideální a skutečně by stálo za to jej vylepšit. Již jsme se proto zkontaktovali se všemi dopravci, s kterými spolupracujeme.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vydařený nadcházející týden.

• Výběr, kvalita, ceny, rychlost

Bez problémů

• Návod k složení neseděl úplně s realitou
    • Chyběly vruty na přišroubování šuplíků

Doporučuji skládat minimálně ve dvou lidech.

Dobrý den, pane Karle,

děkujeme za nákup šatní skříně, komplikace během montáže nás velmi mrzí.

Abychom zabránili opakování situace do budoucna, mohli bychom Vás požádat o bližší informace, kde se návod odlišoval od skutečnosti? Následně bychom chtěli oslovit výrobce, aby návod pokud možno opravil.

Co se týká chybějících vrutů, stačí, když jejich nedostatek nahlásíte na naše reklamační oddělení. Samozřejmě bychom Vám je zajistili a zdarma doposlali. Jinak máte pravdu, větší šatní skříně je vhodné montovat ve více lidech, což mnohdy doporučují i samotní výrobci.

• Rychle a vporadku

Jsem spokojená není co vytknout

Dobrý den, paní Rito,

těší nás, že také Vy jste byla s nákupem u nás maximálně spokojená.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme pohodový víkend!

Super ceny + doprava zdarma

Komunikace, preciznost, rychlost.

Dobrý den, pane Martine,

jsme rádi, že jste byl s námi ve všech ohledech spokojen.

Věříme, že skříň, kterou jste si vybral, Vám bude sloužit mnoho let.