• Rychlost,kvalita

• vstřícnost a snaha

Reakce obchodu NEJLEVNEJSILYZE.cz

Děkujeme a přejeme krásné lyžování.

• Velmi levné a kvalitní lyže. Vše proběhlo dle dohody.Dobírka a poštovné zdarma.Obchod můžu jen doporučit.
    • Poměr,cena,výkon - zakoupeného zboží

Velmi levné a kvalitní lyže. Poměr,cena,výkon. Vše proběhlo dle dohody.Dobírka a poštovné zdarma.Zboží bylo dokonale zabalené včetně originálních foliích na lyžích .Obchod můžu jen doporučit.

objednal jsem lyže v pondělí, potřeboval jsem je nejpozději v pátek. Ve středu jsem psal urgenci, přišlo mi že to hnedka odesílají ale nic se nedělo. Lyže přišly až v úterý další týden, to jsem už zásilku nepřevzal, bylo to pozdě, objednal jsem to ve středu večer raději jinde.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSILYZE.cz

Dobrý den, objednávka uskutečněna 18.02 a dodání na adresu zákazníka 22.02! Viz.potvrzený podací lístek České Pošty. A opravdu nerozumím tomu, když slíbíme dva dni po objednání, že dohodnutý termín dodání se zákazníkem dodržíme, tak zákazník udělá objednávku ještě jinde! Děkuji.

• Rychlá bezproblémová domluva

• Nejlepší. Dodání do 2 dnů.
    • Žádná

• Flexibilita a profi přístup při změně objednávky
    • Výhodná cena

• dobré

• Spolehlivost

• vše super,cena, rychlost...

Výborná komunikace a rychlost vyřízení.

• Cena, komunikácia

• Zboží brzy na cestě.
    • Špatně napsaná adresa a tel.číslo.Zboží po týdnu stále nedorazilo.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSILYZE.cz

Odesláno zpět pod správným tel. číslem a adresou. Chybně vyplněná objednávka zákazníkem.

Nákup pokazil pouze dopravce. Obchod by měl zvážit výměnu dopravce.

• Trosku dele trvalo doručení. ..ale byly Vánoce. ..chápu

• Opravdu nejnižší cena !

necelých 36 h od objednání do doručení...

Dobrý obchod

• Zboží skladem ???
    • Nedostatečná komunikace prodávajícího.

V obchodě jsem zboží objednal dražší oproti jiným e-shopům jen kvůli tomu, že bylo skladem. Nakonec trvalo 3 dny než jsem si lyže mohl osobně vyzvednout. I přes nepříliš dobrou zkušenost jsem tam objednal ještě jedny lyže pro manželku v neděli. Opět zboží skladem a ve čtvrtek jsem se po mé urgenci dozvěděl, že lyže budou až v pondělí. Objednávku jsem zrušil, protože platit cca 0 700,-Kč víc než jinde a čekat na zboží skladem více než týden nesvědčí o serióznosti obchodu.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSILYZE.cz

Lyže si zákazník osobně nevyzvedl, ale ochotně jsem je vezl jeho kolegovi do kanceláře, který je následně měl předat. Při druhé objednávce dodržen termín dodání dle obchodních podmínek a zákazník provedl storno na které má právo. Děkuji.