rychlé vyřízení objednávky a dobrá cena

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu kari sítí nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

super jednani

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu kari sítí, roxorů nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Veliká spokojenost s obchodem. Zboží bylo dodáno hned druhý den. Určitě doporučuji a nebyl to poslední nákup u této firmy.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu asfaltových hydroizolačních pásů a penetračních nátěrů nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Super rychlé dodání skruží na adresu. Studny S.O.S. děkujeme

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu skruží nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

• Rychlost,sortiment,ceny,solidnost

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu kari sítí nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás s důvěrou obraťte. Přejeme hezký den.

Rychlé, přesné, jasné, doporučuji

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Super obchod

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu vymývaných venkovních schodů dekorativních nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Nakupuji zde pravidelně. Super ceny, rychlost, stoprocentní servis. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu skruží nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás můžete obraťte, rádi pomůžeme. Přejeme hezký den.

Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojen. Dobré informace a jednání.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Nakupoval jsem zde podruhé,nejnižší ceny,alespoň u produktů ,které jsem kupoval.Vše proběhlo dle dohody,dobrá komunikace a spolehlivost...Prodejce určitě doporučuji...

Bez problému.

• Perfektní jednání. Vše klaplo na jedničku. Děkuji

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu obrubníků vymývaných nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

• Pan Tůma byl velice ochotný, se vším poradil, vše vysvětlil, po dodání se ještě zajímal o spokojenost zákazníka... Super přístup!

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu hydroizolačních asfaltových pásů Ipa Skloard G200 nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Výhoda je nejlevnější produkt,solidní osobní přístup,spolehlivost vyřízení objednávky do finální podoby.
    Nevýhodu jsem nenašel.

• rychlé jednání

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

• super ceny, velmi příjemná komunikace a starostlivost o zákazníka, to se jen tak nevidí :-)

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

• Zboží za nízkou cenu . Skladem .

Rychlé jednání , slušná cena .

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu TYTAN Professional O2 65 PU pěna nízkoexpanzní pistolová zimní 870 ml nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Dobra komunikace

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu zahradních obrubníků nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

• objednáno a dodáno, naprosto bez problémů, jak má být správný obchod

Byla jsem plně spokojena.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za hodnocení našeho obchodu. V případě potřeby dalšího nákupu desek na studni, skruží nebo i jiného stavebního materiálu, se na nás obraťte. Přejeme hezký den.