• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Po automatizovaném přijetí objednávky byla cena v potvrzovacím emailu bez vysvětlení navýšena o 200 Kč a k objednávce přidán nevyžádaný výrobek. S tímto postupem e-shopu nesouhlasím a budu ho stornovat!

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, velice si vážíme hodnocení našeho obchodu. U Vámi vybraného produktu je napsáno, že je třeba přidat do košíku 1ks Repesil impregnace. Sprchová vanička totiž tuto impregnaci potřebuje neboť se pak beton zašpiní a nejde umýt a produkt by byl znehodnocen. Všichni naši zákazníci jsou na toto upozorňovány a upravená objednávka je jen návrh nákupu, tak aby jste s výrobkem byla spokojena.

Obrubníky jsem si nechal poslat po dohodě s majitelem na obyčejné(v ceně dopravy započítané)paletě,přesto je doručil na EUR paletě.Nutné ruční přeskládání.Nespokojenost!

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Osobně jsem Vám psal že paletu nemusíte vracet, že je v ceně. Volal jsem Vám před doručením info aby jste zboží z palety nesundaval a nevracel i když byla EURO. Telefon jste mi nezvedl a ani se nazpět neozval. Volal jsem Vám i po doručení to samé bez komunikace. Řidiči jste nic dávat neměl, nebylo objednané u dopravce svoz palety. I tak děkujeme za hodnocení a přejeme aby jste byl s palisádovými obrubníky spokojen.