• JIž druhá objednávka a vždy perfektní domluva a rychlé jednání!

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Děkujeme za nákup dekorativních obrubníků z vymývaného betonu u naší firmy a děkujeme za Vaše hodnocení.
    Hodně zdraví!

Vstřícné jednání naprostá spokojenost

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup sprchové vaničky z vymývaného betonu a děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den.

• Vše ok

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup betonové skruže a děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme ať se Vám daří.

• rychlost vyřízení
    • nemožnost dodávky do zásilkovny nebo něco podobného

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den děkujeme za nákup a za Vaše hodnocení. U balíkových zásilek využíváme služeb společnosti PPL s tím že vždy volám při předání zboží dopravci, dále předáváme dopravci Váš telefon a Vaši emailovou adresu kde Vám přijde předpokládaný čas doručení plus přijde SMS.

• Ochota a rychlé vyřízení.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den děkujeme za nákup betonové Skruže a za Vaše hodnocení. Ať se Vám daří.

• ok

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup kari sítí a za Vaše hodnocení. Přejeme ať se Vám stavba daří.

• Vstřícné jednání a bezproblémová domluva po telefonu.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup svahových tvárnic Feston se zámky 40x30x20cm a za Vaše hodnocení. Přejeme ať jste se svahovkami spokojeni.

Rychlé bystré jednání on line komunikace

• méně přehledný web

velmi dobrá komunikace, přesné dodání

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za Vaše hodnocení. Hezký den.

• Naprosto skvělá komunikace
    • Vstřícný přístup

Vše proběhlo rychle a s velmi vstřícným poradenstvím.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za nákup kari sítí a roxorů a děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den.

• Freona - něco hrozného!!!!!!!

Dobrý den.
    Děkujeme za nákup kari sítí u naší firmy. Ano ve Vašem případě tedy Vámi zvolené odběrné místo Chomutov, pro nás zajišťuje Ferona. V tuto chvíli z mých informací co jsem prověřoval, je několik zaměstnanců na nemocencké z důvodu Covid 19 a proto se čekací doba na vydání zboží prodlužuje.
    Doufám že vše vynahradila alespoň příznivá cena za materiál.
    V každém případě děkujeme za hodnocení a za Vaši objednávku a přejeme v této nelehké době hodně zdraví!!!

• Obchod má jedny z nejlepších cen na trhu
    • Ochota prodávajícího, sám mi zavolal a upozornil na lepsi zboží za stejnou cenu

Obchod rozhodně doporučuji a rád se budu vracet. Zatim jsem maximálně spokojen.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za objednávku asfaltových pásů proti Radonu G200 a asfaltových penetračních nátěrů.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hodně zdraví.
    V případě potřeby jakéhokoli stavebního materiálu nás s důvěrou kontaktuje.
    Hezký den.

• Cena, komunikace a ochota

Nastal problém s dopravcem ale vše vyřešil pan Tůma. Za mě budu nadále nakupovat v tomto obchodě

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

děkujeme za nákup pěn Heluz a za Vaše hodnocení.
    Přejeme hodně zdraví.

• Netradiční výrobek z vymývaného betonu, který není často k sehnání.
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

děkujeme za Váš nákup dekorativního poklopu z vymývaného betonu.
    Ano jedná se o netradiční výrobek na zakázku o který je velký zájem. Výrobci tohoto produktu jsou v ČR jen 3. a pro to delší dodací doba.
    Doufám že vše vynahradí nádherný prvek Vaší zahrady v podobě dekorativní ukončení studny.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hodně zdraví.

Bezvadné dodání až na místo.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Děkujeme za objednávku betonové skruže a děkujeme za Vaše hodnocení.

Rychlá reakce, pružná komunikace, bezvadné splnění dodávky.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Děkujeme za objednávku betonové skruže a děkujeme za Vaše hodnocení. Ať se Vám daří!

• doprava

Obchod má v porovnání s ostatními většími obchody lepší cenu za dopravu. Perfektní komunikace po telefonu, p. Tůma zavolal, doporučil lepší řešení. Zboží odesláno hned po připsání platby. Jsem maximálně spokojená.

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkuji za objednávku betonové dlažby, s výběrem správného materiálu rád pomohu pokud můžu a děkuji za Vaše hodnocení. Přeji ať se Vám daří.

• levnější zboží
    • vrácení palet do určeného termínu

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkuji za objednávku broušených cihel Klimabloc. Co se týče vrácení palet, ano na vrácení máme lhůtu 6. měsíců, ale vše jste stihli v termínu na jedničku. Děkujeme za obchod a za Vaše hodnocení.

• Ceny uvedeny na internetu

Reakce obchodu STAVEBNINY - Přemysl Tůma s.r.o.

Dobrý den, děkuji za nákup stavebního železa (betonářské oceli žebírkové) a děkujeme za Vaše hodnocení. Hodně zdraví!