• Co se týče e-shopu, tak je vše ok. Přehledný a zboží dobře popsané
    • Možnost alternativní dopravy v okolí prodejny zdarma je super nápad
    • Personál na prodejně v Hradci Králové by mohl být profesionálnější a lépe proškolený, když prodává ne zrovna nejlevnější zboží.
    • Zakoupené příslušenství (síťka a pláštěnka) by mělo být součástí kočárku, když stojí skoro 30 tisíc.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Dobrý den, Lenko,

děkujeme za recenzi, jsme rádi že jste s naším eshopem a lokální dopravou zdarma spokojená. Co se týká profesionality našeho personálu, nevím přesně, co konkrétně jste měla pocit, že náš personál nevěděl nebo v čem se choval neprofesionálně? V týmu máme prodavačky, co jsou u nás mnoho let a 3 z nich dokonce již více než 10 let, takže za tu dobu toho vědí opravdu spoustu. Budeme rádi, když nám napíšete, co konkrétně nebylo podle Vašich představ, abychom tento nedostatek mohli odstranit pro další zákazníky. Příslušenství u kočárků je různé a není pravidlo, že čím dražší kočárek, tím více příslušenství je součastí. Máme modely z nižší cenové hladiny, kde je skutečně součástí síťka, pláštěnka a třeba i přebalovací taška, ale máme i kočárek za 80 tis. Kč z pravé kůže, na zakázku vyráběný v Německu od značky Hesba a ten nemá součástí vůbec nic, vše se k němu ještě dokupuje zvlášť. Takže to, jestli je něco součástí nebo není je čistě rozhodnutí výrobce a my to neovlivníme, cena zboží neodpovídá množství příslušenství kočárku, pouze můžeme třeba udělat akční sety a ke kočárku chybějící příslušenství nabídnout za zvýhodněnou cenu např., to ale v principu pořád neznamená, že to je "součástí" kočárku. Ještě jednou děkujeme za recenzi a budeme rádi, když nám napíšete, v čem se náš personál choval neprofesionálně a co neznal, abychom to vylepšili.

Děkuji, s pozdravem za Nejlepší Kočárky John Nell, Jan Sotona, LL.M. - ředitel

Všetko v pohode

Bezproblémový nákup. Prodejna v HK u AuParku kočárek-friendly.

dobré ceny, velký výběr

široký výběr, značkové oblečení Mayoral pro děti za mnohem nižší ceny

• dobré ceny
    • kvalitní produkty

Jsem maximálně spokojena, určitě doporučuji

• rozumná cena za doručení

• Nakupuji zde už po několikáté a pokaždé jsem byla spokojena

• Rychlost doručení, kvalitní zboží

• Úhledně zabaleno

• rychlost zboží

• Milá paní prodavačka
    • Velký výběr
    • Málo parkovacích míst

I přes aktuální situaci s koronavirem, byl personál milý a ochotný. V obchodě velký výběr zboží.

• Vyborna komunikace

Vznikl problem se zaplacenim na zasilkovne /neslo kartou/, komunikace vyborna a vse dopadlo dobre

• Rychlé vyřízení a doručení!

Rychlá a spolehlivá komunikace, rychlé dodání. Určitě doporučuji.

• Video-prodavačka
    • Extra rychlé vyřízení objednávky
    • velký výběr

Moc milý přístup. Rychlá a vstřícná komunikace přes messenger a pomoc s nákupem. Balík jsem měla za 2 dny doma! V dnešní době, kdy některým eshopům trvá dodání i déle než 14 dní, to bylo milé překvapení.

• Rychlé dodání, vše bez problému

• Zboží přesně odpovídá popisu v e-shopu
    • Kvalitní produkt
    • Velmi rychlé doručení
    • Doručení po Hradci Králové zdarma

Z nákupu jsem nadšená, zboží přesně odpovídalo popisu, obchod velmi dobře komunikoval, dodání zboží bylo rychlejší, než jsem čekala.

• Rychla komunikace, rychle dodání, skvělý výběr, kvalitní výrobky

rychlé a spolehlivé